Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 14:06:00

Nie ma czym się chwalić. Wpuściliście bolszewików do siebie...

#2 ~oz~

~oz~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 16:49:38

wszystko było ok do puki niejaki piotr skulski pewnie agent put-ina kazał widown śpiewać putinowi sto lat żenada a raczej skandal Putin to kagiebista i to zdolny a deb***na widownia odśpiewała sto lat na stojąco same komuchy śpiewały było kilka osób które nie poddały się temu i chwała im za to miało być kulturalne wydarzenia a było jak zawsze

#3 ~izolda~

~izolda~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 18:27:43

każdy koncert chóru jest super. Wam chyba nienawiść do ruskich na oczy i mózg padło! patrzcie prrzez pryzmat całości a nie jednej piosenki. Ja byłam na kilku koncertach i zawsze jest super. Za kilka dni ide jeszcze raz

#4 ~Patriota~

~Patriota~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 18:43:51

Raz sierpem raz młotem czerwoną chołote!!! Caly tydzien zaklejałem plakaty tych komuchów. Widac miałem racje

#5 ~normalnista~

~normalnista~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 20:03:30

Patriota? Chcesz pobić czerwonych? Idź do sejmu!

Ci czerwoni tylko śpiewają - śpiewem nikt socjalizmu nie wprowadził.
Chcesz być patriotą? Nie głosuj na te lewackie partie w sejmie, a czerwonych będziesz mógł zobaczyć tylko na koncertach, a nie jak dziś codziennie w telewizji....

#6 ~Patriota~

~Patriota~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 20:47:24

Komunizm nigdzie nie może być propagonany a zobacz sobie że oni to robią

#7 Neocons_Narodowiec

Neocons_Narodowiec

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 09 październik 2012 - 11:23:59

Jestem skinheadem i daleko mi do fascynacji komunizmem. Ale z dwojga złego wole ruski chór niż amerykańską badziewną muzę przeżartą hippisowskimi treściami. Chór Aleksandrowa koncertował w Lublinie, na hali Globus rok temu. Dobra muzyka, a że z nieprawego łoża.. no cóż, jakoś to przełknę. W imię starego dobrego panslawizmu.

#8 ~stary zolniez~

~stary zolniez~
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 12:13:12

wszystko było ok do puki niejaki piotr skulski pewnie agent put-ina kazał widown śpiewać putinowi sto lat żenada a raczej skandal Putin to kagiebista i to zdolny a deb***na widownia odśpiewała sto lat na stojąco same komuchy śpiewały było kilka osób które nie poddały się temu i chwała im za to miało być kulturalne wydarzenia a było jak zawsze

ja tez tak mysle w kontrakcie chyba tego nie bylo wiec po co ta wazelina

#9 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 16:25:27

Jak widać , komuna nadal ma się dobrze. Polacy jeszcze jej w tym POmagają.

#10 ~swiatowiec~

~swiatowiec~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 19:03:17

Nie ma czym się chwalić. Wpuściliście bolszewików do siebie...

Maciuś idz spac lub jedz do Rosji, a zmienisz zdanie na temat tego panstwa i ludzi.
Choc fakt chor nie powinien prosic o te 100lat .
poprostu popelnili gafe !!!

#11 Neocons_Narodowiec

Neocons_Narodowiec

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 12 październik 2012 - 14:36:49

W 2008 byłem w Rosji i na Ukrainie. Rosja: nigdzie i nigdy nie padło z niczyich ust wrogie Polsce lub Polakom zdanie. Przeciętni Rosjanie nic do nas kompletnie nie mają. Są bardzo życzliwie nastawieni. Owszem, nostalgię za ZSRR da się czasem wyczuć. Ale to tak jak i u nas, starzy wzdychają za Gierkiem. Ukraina: ogólnie ludzie mili, ale już czasem zdarzały się złowrogie komentarze. Ale bez przypału, pomijając łapówkarstwo na granicy czy u milicji to da się przetrwać. Lwów świetnie odrestaurowany. Polecam odwiedzić. Jedynie co mi się ewidentnie nie podoba to uszczuplanie budżetu polskojęzycznemu Radiu Lwów.

#12 Neocons_Narodowiec

Neocons_Narodowiec

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 12 październik 2012 - 14:37:51

W podróż poślubną wybieramy się z narzeczoną do Sankt Petersburga;) Ot co.

#13 ~swiatowiec~

~swiatowiec~
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 17:05:40

W podróż poślubną wybieramy się z narzeczoną do Sankt Petersburga;) Ot co.

Trafny wybór . Zreguly my Polacy zachlystnelismy się zachodem . Taki to my naród polski , skrajności .Bedziesz zadowolony od 2008 roku jest jeszcze lepiej .Nie ulegajmy telewizji .

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Rosja, ZSRR, Kozienice, Chór

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych