Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

57 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2013 - 21:45:36

smutne jest to ze pod blokiem dramat a nikt nie slyszal. Dalej, za dawnych czasow , po zwyklej bijatyce nikt nie zostawil lezacego nawet jak to byl przeciwnik, po prostu to bylo normalne, przegral ale w razie problemu kazdy pomagal. Teraz mamy 21wiek i kozakow co w grupie sa mocni, brak odruchow ludzkich w mozgu piach i trociny. Nadeszlo pokolenie jp2 ktore dumnie tak sie nazywac kaze. Ale kozienice sa male i niebawem wyjdzie kto taki kozak.......... dla gimbazy kozak to taki koles co j.......... kozy.

#22 ~Trzebień~

~Trzebień~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2013 - 22:42:32

napiszcie kiedy będzie pogrzeb

#23 ~S.~

~S.~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 01:34:47

Mieszkał w tym bloku, w którym jest ZUS. Zginął pod domem :( [*]

#24 ~k.~

~k.~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 06:56:25

To jest wrecz NIEMOZLiWE i trudne do zrozunienia, ze czlowiek ginie pod samym domem, w bestialski sposob... Ten ktto zrobil powinien poniesc kare a do tego cierpiec w samotnosci az doscmierci...Pokoj Twojej Duszy Robercie.

#25 ~Neutral~

~Neutral~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 08:26:56

Ciekaw jestem co się okaże..?

Że znowu banda ''cwaniaczków kozienickich'' pokazała co potrafi..! Tylko tym razem PRZEGIELI!!!

#26 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 09:43:00

czy nie można zwiekszyć il.patroli w Kozienicach?

#27 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 10:03:38

Ciekaw jestem co się okaże..?

Że znowu banda ''cwaniaczków kozienickich'' pokazała co potrafi..! Tylko tym razem PRZEGIELI!!!

Dokładnie tak cwaniaczki tylko w grupie a w pojedynke to będą spier.... co się dzieje 21 wiek patalogia normalnie. No brak mi słów żeby opisać tych skur.........

#28 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 10:16:17

[quote name="matka" post="2004132" timestamp="1388133780"]

czy nie można zwiekszyć il.patroli w Kozienicach?[/quote

Zawiodła policja i ludzka znieczulica. Jak to możliwe ze ginie chłopak pod kamera i nikt tego nie widzi nikt nie reaguje

#29 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 11:21:42

Składam kondolencje na ręce rodziców i sióstr Roberta, Mileny i Magdy :( Trzymajcie się .....

#30 ~.l.~

~.l.~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 11:26:06

A czy bierzecie w ogole pod uwage ze mogl to byc nieszczesliwy wypadek?? Ze zapomniał kluczy i wspinal sie i spadl z balkonu?? czy z czegos innego ? Przestancie pisac ze to "kozienniccy łobuziaczki" bo az zygac sie chce od Waszych komentarzy nic nie wiecie, nic, a udzielacie się jakbyscie wszystkie rozumy pozjadali. Szkoda chlopaka. "Teorie spiskowe" świadczą tylko o Waszej glupocie  :|

#31 ~policeman~

~policeman~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 11:37:14

No spaść z balkonu nie mógł. Nikt nie twierdzi ze to na pewno zabójstwo. Ustaleniem faktów zajmuje sie policja a nie internauci.

#32 ~zkozienic~

~zkozienic~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 11:45:07

A czy bierzecie w ogole pod uwage ze mogl to byc nieszczesliwy wypadek?? Ze zapomniał kluczy i wspinal sie i spadl z balkonu?? czy z czegos innego ? Przestancie pisac ze to "kozienniccy łobuziaczki" bo az zygac sie chce od Waszych komentarzy nic nie wiecie, nic, a udzielacie się jakbyscie wszystkie rozumy pozjadali. Szkoda chlopaka. "Teorie spiskowe" świadczą tylko o Waszej glupocie  :|

to bardzo optymistyczna wersja jednak sam uraz glowy nie moze byc spowodowany upadkiem z wysokosci, bo z tym wiaze sie przede wszystkim uraz kregoslupa o ktorym nie wspomniano.. smierdzi strasznie ta sprawa, miejmy nadzieje ze "sledczy" zepna dupska i to wyjasnia.. kondolencje dla rodziny... 

#33 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 12:32:15

odpoczywaj w pokoju bekro .

#34 ~pod KOzieniczanin~

~pod KOzieniczanin~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 12:49:37

zgadzam sie z teza ze kozieniccy cwaniaczki .kiedys zalatwiano problemy na solo .niewiemy co stalo sie z bekrem ale jesli to ktos zrobil to napewno nie w pojedynke bo bo najlepiej grupie na jednego

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 14:07:28

podobno kamery nie nie zarejestrowały ...

#36 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 15:07:08

Robert Odpoczywaj w pokoju [*]

#37 ~daniel~

~daniel~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 15:42:04

hej sam jestem z Kozienici sam brałem w bójkach ale to były solówki i tak jak wymiano tu nikogo się nie zostawiało wsyt mi za dzisiejsze postepowanie Kozienic kiedy ja byłem gnojem to tak jak dziś nie było żeby kogos zostawić żeby umarł kozienice zeszły na psy pokój jego duszy .on nikomu nie zawinił nie zadzierał z gangsterami żył w  naszym chorym świecie wy sku***syny co wyrobicie rospier***cie sobie łbyyy

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 16:33:03

RIP Bekro, Oslo zapala swieczke!

#39 ~tabu~

~tabu~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 16:44:11

Niestety agresja w Kozienicach to ostatnio duży problem. Wystarczy przejść się w weekend do lokalu na Głowaczowskiej. Rodzimi mistrzowie pseudo MMA w natarciu.Coś powinno sie z tym zrobić..

#40 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 16:55:16

A czy wiadomo jak to sie stalo, od czego zginął Robert? Robert, spoczywaj w pokoju:-(.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych