Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szybka skuteczna dieta

szybka skuteczna dieta dieta skuteczna dieta szybka dieta odchudzanie jak schudnąć chcę schudnąć odchudzam się

85 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Angela~

~Angela~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 11:10:36

Skończcie reklamować to gó....no bo jojo po tym gwarantowane na milion procent! To nie jest dobra ani zdrowa dieta! Jak chcesz schudnąć, to rusz tyłek sprzed telewizora i przestań się obżerać. Zacznij odżywiać się zdrowo i lekko - 5 posiłków dziennie. Wspomóc warto się np. olejem z wiesiołka (kapsułki Gal są dobre, polskie), bo to zdrowy olej z wieloma właściwościami prozdrowotnymi. 

#82 Miksu23

Miksu23

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 25 listopad 2018 - 15:58:10

Zdecydowanie ;) Jeśli chce się schudnąć to jakieś tam tabletki niestety nie wystarczą gdyż to tak nie działa. Najlepszą opcją jest połączenie jakiejś zrównoważonej diety z aktywnością fizyczną. W przypadku kobiet to chyba najlepszą opcją jest pływanie lub fitness.. Ewentualnie jakiś miks jak tutaj - https://stacjanowagd...rk/aqua-fitness . Tabsy może i na krótką metę jakoś tam pomogą ale może to się bardzo odbić na zdrowiu i narobić niechcianych szkód.

#83 joannaparzel

joannaparzel

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 25 listopad 2018 - 20:41:46

Wierzycie, że tabletki poprawią waszą sylwetkę? Znajoma, która brała takie leki po 2 miesiącach skończyła w poradni uzależnień..nie mogła przestać brać i prawie ją to zabiło. Łykała po kilkanaście tabletek w tygodniu, przy tym jej dieta była mocno ograniczona.

#84 ~czareczka40~

~czareczka40~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 10:17:34

W diecie nie chodzi o to, że powinna być szybka. Będąc na diecie musimy w to włączyć nasz umysł, bo bez tego nie osiągniemy upragnionych efektów. Ja wzięłam udział w warsztatach "Umysł na diecie" Oli Łomzik i poznałam własne wartości schematów zachowań, wartości, przekonań oraz nawyków dotyczących jedzenie. Zrozumiałam co robię nie tak i to zmieniłam. Udało mi się dobić do wymarzonej wagi i w końcu jestem szczęśliwa!

#85 pieknyolek

pieknyolek

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 17 maj 2019 - 10:53:15

Bardzo serdecznie polecam dieta pudełkowa Szczecin

#86 JanekWątpliwy

JanekWątpliwy

Znajomy

• PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 maj 2019 - 20:30:24

Eh. Ja tam trochę was nie rozumiem. Z tego co tu czytam to tak jakby większość z was, jeśli nie wszyscy oczekuje niewiarygodnych efektów w związku z prowadzoną dietą. I najlepiej, żeby dieta byłą neutralna i uniwersalna, a więc dopasowana do każdego. A tak nie ma. Każdy jest inny. A i ćwiczyć też trzeba, jak i lepiej jeść. Jak nie dajecie sami rady to do trenera personalnego najlepiej się udać. Wiem, że Michał Wrzosek ma dobre rezultaty w kwestii prowadzenia swoich podopiecznych. A i na swojej stronie internetowej też daje dużo rad w tej materii. Więc może zamiast szukać cudu lepiej poradzić się specjalisty? Co?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybka skuteczna dieta, dieta, skuteczna dieta, szybka dieta, odchudzanie, jak schudnąć, chcę schudnąć, odchudzam się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych