Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szybka skuteczna dieta

szybka skuteczna dieta dieta skuteczna dieta szybka dieta odchudzanie jak schudnąć chcę schudnąć odchudzam się

89 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 22:00:48

Jakie polecanie diety na odchudzanie, ważne żeby efekty jej działania przyszły szybko niekoniecznie długotrwale ale szybko. Możecie polecić jakąś skuteczną szybką dietę?

#2 jagidka

jagidka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 22:06:10

Jakie polecanie diety na odchudzanie, ważne żeby efekty jej działania przyszły szybko niekoniecznie długotrwale ale szybko. Możecie polecić jakąś skuteczną szybką dietę?

szybka dieta hmmm, chyba w każdej diecie trzeba czekać na efekty, jedynie głodówka daje momentalne efekty ale to nie jest korzystne dla zdrowia więc odradzam.

#3 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 10:41:43

ja wam powiem tak...kazda dieta jest skuteczna w 100 % tylko wtedy kiedy wraz z nia uprawia sie duzo sportu, i cwiczy!!!!! rzeby schudnac najwazniejszy jest ruch!!! on pomaga spalac kalorie, i to on likwiduje tluszcz. jak komus nie chce sie cwiczyc, to ma gwarantowane ze po diecie nastapi efekt jojo. trzeba utrzymac wage. ale przeciez cale zycie nie bedzie sie na diecie. kazdy ma czasami chec na paczka czy na jakies dobre ciacho. ale pozniej trzeba to spalic, rzeby nie przytyc. a cwiczenia sa dobre zeby razem z dieta modelowac cialo. jesli ktos jest leserem, to znaczy ze nie zalezy mu na szybkim spadku kilogramow.

#4 ~ezia~

~ezia~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 10:57:04

A ja jestem 3dzień na diecie pod tytułem kisiel
Na śniadanie kawa 
Na obiad kisiel bez cukru,cała saszetka to jest 500g
Mam zamiar być na tej diecie 2 tygodnie,nie wiem czym mi się uda.Nie wazyłam się narazie,chcę wejść na wagę dopiero po tygodniu

#5 AdrianCzaja

AdrianCzaja

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 13:18:55

Dietę możesz zrobić jaką chcesz, ale powinno się dużo ćwiczyć i wtedy wygląda się i czuje się najlepiej 

#6 ~kauf~

~kauf~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 21:33:24

ja nie wiem.. ale coraz czesciej czytam o szybkich dietach. Nie ma czegos takiego przecież. Taka szybka dieta to efekt jojo i zaparcia.  Ja jak miałam zaparcia to stosowałam dicopeg ale na efekt jojo juz bym nie znalazła leku..  dieta musi trwać i musi byc stosowana z głową

#7 Rajdowiec

Rajdowiec

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 11 maj 2016 - 23:45:13

Szybko to na pewno nie znaczy zdrowo ! Mimo wszystko wole wolniej ale zdrowo bez efektu jojo :) :)

#8 Mariaanna

Mariaanna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 14 maj 2016 - 23:19:07

Ten kisiel mnie przeraził. Toż to głodówka, zapychasz się wodą i skrobią po prostu. Zero wartości odżywczych, schudniesz na pewno, ale efekt jojo masz jak w banku. Organizm zacznie oszczędzać i będzie w szoku jak mu dostarczysz wreszcie czegoś więcej i zacznie to magazynować. Taka dieta moim zdaniem do niczego nie prowadzi. Ja byłam na diecie cambridge, pisałam nawet tutaj o niej, schudłam sporo, a do dzisiaj nie wrociło mi nic. Jadłam 5 niewielkich posiłków dziennie, w tym posiłki gotowe, najpierw 3, potem 2, potem 1, teraz jestem już po diecie. Czuję się bardzo dobrze, wyniki mam w normie. To znacznie lepsze rozwiązanie niż jakieś diety cud, kisiele i inne głodówki.

#9 ~dobromirka~

~dobromirka~
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 12:26:19

Im szybciej chudniemy, tym efekt jojo pewniejszy. O wiele lepiej chudnąć 4kg miesięcznie i przy tym nie chodzić głodnym :) Skuteczny przy odchudzaniu jest olej z wiesiołka tłoczony na zimno - ma go w swojej ofercie m.in. Gal (do kupienia w aptece). Chemicznym suplementom mówię NIE, ponieważ po co obciążać sobie wątrobę? 

Mniej jeść + ćwiczenia + olej z wiesiołka = odchudzanie z głową

#10 ~kornelka~

~kornelka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 11:05:15

Przeczytałam dziś o wiesiołku kilka artykułów i przejrzałam wątki na innych forach internetowych, na których głównym tematem jest odchudzanie. Wiele osób twierdzi, że olej z wiesiołka działa i rzeczywiście się chudnie. Mam do zgubienia około 6-7kg i chyba się skuszę. Poza tym piszą, że olej z wiesiołka ma szereg innych zastosowań, tak więc co mi zależy. 

Zasugeruje się kapsułkami, o których pisze przedmówczyni i kupię wiesiołka Gal. Poinformuje o efektach wkrótce. 

pozdrawiam

#11 ~Ojro~

~Ojro~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 16:18:29

Widziałem, że ktoś tutaj pisał o diecie Cambridge. Sam mogę ją polecić od siebie, schudłem na niej w pół roku jakieś 30 kilogramów, a wagę którą uzyskałem utrzymuję już półtorej roku. Dzięki tej diecie nauczyłem się praktycznie od nowa jeść, teraz bardzo zwracam uwagę na to co jadam. Nie wrzucam już w siebie śmieci, że tak powiem. 

#12 ~Modernka~

~Modernka~
  • Goście

Napisano 29 maj 2016 - 07:34:17

Myślałam o diecie Cambridge, bo mam do zrzucenia 15kg. Powiedz mi jak jest  z ich produktami. Można się nimi najeść i są smaczne, czy raczej nie bardzo? Widziałam że jako suplementy maja wspomagać dietę i dobrze jest dodawać je między posiłkami. Który z tych suplemenetów smakował Ci najbardziej?

#13 Mariaanna

Mariaanna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 31 maj 2016 - 10:37:12

Jakie suplementy masz na myśli? Ich produkty? To są całe dania, którymi zastępujesz posiłki, a nie jesz ich miedzy posiłkami. Załóżmy, że dietę zaczynasz od 2 stopnia, to jesz w ciągu dnia 3 produkty gotowe i 2 dania, które gotujesz wg określonej kaloryczności, polecam ich przepisy, łatwiej nad składem zapanować.

#14 Katya

Katya

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 31 maj 2016 - 17:00:31

To prawda. Wielu osobom wydaje się, że to błonnik i batoniki, a cambridge jest pełnowartościowym systemem odchudzania.

#15 ~galicyjka~

~galicyjka~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 19:02:58

Dieta cambridge jest totalnie do niczego. Po pierwsze jest droga, po drugie jest nienaturalna, po trzecie dostarcza zbyt mało kalorii a z tym wiąże się gwarantowane jojo! Poczytajcie na forach typu vitalia co dziewczyny piszą o tej diecie (w 85% są to opinie negatywne spowodowane właśnie efektem jojo).

Ktoś tu pisał o oleju z wiesiołka. Zastanawiam się nad jego działaniem i muszę poszukać o tym jakichś rzetelnych informacji. No i jaki mam kupić ten olej z wiesiołka?

#16 Ustatka

Ustatka

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 21:26:21

Jakie suplementy masz na myśli? Ich produkty? To są całe dania, którymi zastępujesz posiłki, a nie jesz ich miedzy posiłkami. Załóżmy, że dietę zaczynasz od 2 stopnia, to jesz w ciągu dnia 3 produkty gotowe i 2 dania, które gotujesz wg określonej kaloryczności, polecam ich przepisy, łatwiej nad składem zapanować.

Suplementy to produkty wspomagające dietę, więc niektóre produkty Cambidge to właśnie suplementy :) Co do samych produktów poza gotowymi daniami masz napoje, dodatki do wody żeby zrobić z niej smakową, budynie oraz wiele innych, które nie są gotowymi daniami. Masz oczywiście też dania takie jak spagetti czy risotto i wtedy mona uznac to jako posiłek. 

#17 ~koteg~

~koteg~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 10:46:57

Na Diecie Cambridge schudłem ponad 30 kilogramów, więc nie bardzo mi się chce wierzyć, że ta dieta jest do niczego. Bo do niczego było moje samopoczucie z nadwagą, wjechało mi to na psychikę, ale teraz już jestem za tym koszmarnym etapem mojego zycia. Bo nadwaga to na prawdę mordęga. Na tej diecie nauczyłem się od nowa jeść, nauczyłem się nie podjadać między posiłkami. Generalnie to zmieniła mnie o 180 stopni. Ale fakt faktem, wymagała ona ode mnie pewnego zaangażowania, nic się samo nie robi jeśli sami temu nie pomożemy. Nie mozna chciec czegoś i nie dawać niczego w zamian. 

#18 Mariaanna

Mariaanna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 22:30:15

Ok, bo się chyba nie rozumiemy... Na diecie Cambridge nie je się tylko gotowych produktów, są tam też normalne dania, które można gotować z ich przepisów, polecam, sprawdzone ;) No i prawie nigdy nie zaczyna się od pierwszego stopnia, więc nie rozumiem dlaczego np. 1000 kcal na cambridge to "zbyt mało kalorii"? Co do efektu jojo to ja akurat nie znam żadnej osoby po tej diecie, której waga wahałaby się bardziej niż o 1-2 kg, a to żaden efekt jojo. Jeśli u kogoś się on pojawia to bardzo możliwe, że taka osoba albo nie zrobiła stabilizacji i wyprowadzenia z diety, albo zaczęła się obżerać bez zmiany nawyków żywieniowych.

Ustatka, nie bardzo rozumiem, budynie, zupki, koktajle, owsianki itp. również jesz jako posiłki, a Modernka pytała o suplementy, które je się między posiłkami. Nie wiem, może coś się zmieniło od czasu, kiedy ja byłam na tej diecie, ale wtedy jadłam np. na śniadanie owsiankę, na drugie śniadanie coś sobie przygotowywałam z ich przepisów na stronie, na obiad zupka, potem na podwieczorek cos gotowałam i na kolacje na przykład napój mleczny gotowy. W kolejnym etapie były dwa produkty z paczki i 3 dania, które przygotowywałam sama. Między posiłkami piłam jedynie wodę.

#19 ~boćkowa~

~boćkowa~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 12:06:40

Straciłam na dietę cambridge +/- 1000zł. Owszem schudłam 9kg, ale w ciągu kolejnego roku przytyłam 11kg, przy czym zaznaczę, że 3 razy w tygodniu uczęszczam na zumbę/fittness i nieszczególnie się obżeram - jem raczej zdrowo. 

Zdesperowana postanowiłam zmniejszyć swoje menu do 3/4 tego co jadłam i zaczęłam powolutku chudnąć. Chodzę syta, ćwiczę, a waga sobie leci w dół. Pieniądze mam w kieszeni. Dlatego nigdy więcej diety z torebek, która kosztuje krocie, a efekt jojo gwarantowany. I niech mi nikt nie wciska kitu, że jest inaczej. 

Ps. olej z wiesiołka tłoczony na zimno w kapsułkach kupisz w aptece (np. zielone opakowanie Gal).

#20 Goszoniex

Goszoniex

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 12:11:36

Nie ma czegoś takiego. Trzeba poświęcić po prostu dużo czasu i siły na to by jakakolwiek dieta miała zadziałać :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybka skuteczna dieta, dieta, skuteczna dieta, szybka dieta, odchudzanie, jak schudnąć, chcę schudnąć, odchudzam się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych