Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szybka chwilówka przez internet

Szybka chwilówka przez intern przez internet chwilówka

93 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~zuzana~

~zuzana~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 14:40:33

ja korzystałam z lendon.pl mają teraz promocje -50% na koszty kredytu więc się bardzo opłaca

#22 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 13:52:06

ja korzystałam z lendon.pl mają teraz promocje -50% na koszty kredytu więc się bardzo opłaca

dzięki za polecenie ;) faktycznie bardzo szybko przydzielają kredyt. mam nadzieję, że ze spłatą tez nie będzie problemów

#23 ~koniczynka~

~koniczynka~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 17:18:13

i mi tez udało się z tą 50%promocją /oczywiście mowa o odsetkach/

To moja nie pierwsza chwilówka, za to pierwsza w firmie Lendo.

Bardzo szybko załatfili formalności i szybki dostałam

gotówkę.Jestem zadowolona i śmiało mogę polecić.

#24 ~pasikonik~

~pasikonik~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 20:00:15

nie załapałam się na ta promocje w Londonie, może

i dobrze , bo nie znam tej firmy.Znajoma z pracy poleciła

mi firmę Nobilon, z której czasem korzysta.Faktycznie

formalności załatwili bardzo szybko i szybko dostałam

gotówkę.

#25 ~Kasandra~

~Kasandra~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 18:30:08

z tego co mi wiadomo to w Lendonie można wziąć

pierwszą pożyczkę na 0%. Koleżanka kilka dni temu

wypełniała formularz przez internet i już przelali jej

pieniądze na konto.Wszystkie formalności załatwiła

w jeden dzień.

#26 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2014 - 09:45:29

Tyle się teraz mówi o tym że te chwilówki są niebezpieczne, że tak ludzi naciągają i złodziejskie oprocentowanie i chciałam się z Wami podzielić moją opinią i doświadczeniami. Potrzebowałam szybko pieniędzy - wyskoczył nam pogrzeb dziadka, z zasiłku pogrzebowego by napewno nie starczyło, to musieliśmy pożyczyć. Na rodzinę nawet w takiej chwili nie mieliśmy co liczyć, wszyscy mówili że nie mają a poza tym, że dostaniemy z zus to nie dadzą. No i wzięliśmy w tym Lendon. I powiem Wam że nie ma się co bać. I jeśli o tą firmę chodzi to te pożyczki są bezpieczne i mają jasne zadady. Wiesz ile masz oddać i potem cie nie męczą żeby znowu i znowu pożyczać. I to mi się u nich spodobało

#27 ~holdona~

~holdona~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 15:43:39

Bożena a skorzystałaś z tej "podręcznikowej promocji", że pierwsza pożyczka jest za darmo i można wziąć 500 zł i oddać 500 zł? zastanawiam się, jak to wygląda w praktyce, nie ma żadnych kruczków i ukrytych opłat?

#28 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 17:06:24

Co prawda nie korzystałam z tej konkretnie na podręczniki, ale wcześniej mieli podobną promocję dla nowych klientów. Brało się na 30 dni 500 zł i nie trzeba było oddawać odsetek. Na tej samej zasadzie to chyba działało. Korzystałam i nie było żadnych kruczków. Tak jak w umowie 500 pożyczyłam, 500 oddałam. Lendon jest uczciwy.

#29 tomigiel

tomigiel

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 21:09:51

ja korzystałem z kilku ale nie jestem zbyt zadowolony, bezpieczniej zawsze w banku, a przy okazji dobrze jest też poczytać o innych rzeczach, także polecam łożysko

#30 ~goplana~

~goplana~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 11:37:51

Poszłam za waszymi radami i pożyczyłam w tym lendon. Już oddałam. Rzeczywiście nie ma ściemy z tym nienaliczem odsetek i aż jestem zaskoczonas, poztywnie oczywiście. Wiadomo, lepiej nie pozyczać, ale jak trzeba..... No muszę przyznać firma jest uczciwa

#31 ~Rzecznik Aasa~

~Rzecznik Aasa~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 22:01:44

Szanowni Państwo,

Reprezentując markę, pozwolę sobie zainteresować Państwa ofertą pożyczek w Aasa. Nasza firma należy do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która od 2010 roku odnosi sukcesy na rynkach międzynarodowych, stale rozszerzając grono klientów. Dzięki otwarciu oddziału Aasa Polska S.A. z oferty firmy mogą korzystać także osoby mieszkające w Polsce. Zachęcam do zapoznania z ofertą Aasa na naszej stronie internetowej, a także do zadawania pytań. Na wszystkie chętnie odpowiem.

Pozdrawiam,
Rzecznik marki Aasa

#32 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 18:48:23

chwilówka to duże koszty, a nie lepiej pożyczyć na stronach społecznosciowych, ja korzystam z pożyczkolandia- mam tanio, sam ustalam oprocentowanie i koszty no i przede wszystkim nic nie sprawdzają.

#33 verdis

verdis

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 październik 2014 - 15:42:30

szybkie pożyczki wcale nie zawsze są niebezpieczne... trzeba tylko zrobić dobre rozeznanie jeśli chodzi o warunki umowy i wtedy można śmiało zawierać bo teraz banki i parabanki az tak nie tną klientów i nie oszukują także wystarczy troszkę porównać i poczytać. polecam dobre artykuły o pożyczkach szybkich - pożyczki w 15 minut

#34 MBy

MBy

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 21 październik 2014 - 12:43:01

Na przystankach, słupach ogłoszeniowych i w różnych dziwnych miejscach można znaleźć reklamy i oferty różnych firm udzielających szybkich pożyczek.

Ale jak już chcecie zaciągać tego typu kredyty to szukajcie informacji o aktualnych ofertach na wiarygodnych witrynach - a do takich można przecież zaliczyć Money http://marketmoney.p...i-poza-bankowe/ Forsal czy Bankier.

#35 jureknowaczyk

jureknowaczyk

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 27 październik 2014 - 19:51:31

ja nie polecam korzystania z szybkich chwilówek, no chyba ze mamy 100% pewności ze otrzymamy kasę w określony terminie, inaczej odsetki nas zniszczą! Po prostu zniszczą...aczkolwiek rozumiem ze czasem nie ma innej drogi do rozwiązania problemu

#36 dorotkakowal

dorotkakowal

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 29 grudzień 2014 - 11:50:31

ja ogólnie staram się unikać chwilówek, ale mój brat brał ostatnio pożyczkę tutaj: https://dailycredit....czka-chwilowka dają chwilówki w poznaniu ii dużych miastach oraz przez net. Plusem jest to, że na stronie jest kalkulator, można policzyć koszty, no ale ja bym się nie zdecydowała. 

#37 sensej.pln

sensej.pln

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 04 luty 2015 - 14:19:07

Nie dał bym się na to naprać. Wolę zarobić, przeczekać, przemęczyć i mieć swoje. Powiesz ze nie na temat ale ja sądzę iż na temat

#38 orlando

orlando

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 09 luty 2015 - 09:22:17

Nie dał bym się na to naprać. Wolę zarobić, przeczekać, przemęczyć i mieć swoje. Powiesz ze nie na temat ale ja sądzę iż na temat

Być może zupełnie w stu procentach się z tym zdaniem nie zgadzam- ale szanuje Twoje zdanie. Taka bardziej bezpieczna ale równiez mozolna droga.

Użytkownik orlando edytował ten post 09 luty 2015 - 09:22:48

#39 finanovacash.pl

finanovacash.pl

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 16 luty 2015 - 16:25:42

Wiele firm teraz oferuje pierwszą pożyczkę bez odsetek, należy tylko pamiętać o terminowej spłacie. No i przed wzięciem chwilówki trzeba się zastanowić czy będziemy mieli z czego ją spłacić.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 07:15:02

It is a credit to all the evidence, I need a loan for a very long time and have tried many lenders, but no one helped me with this loan. I want you all to know that I finally got a loan from a lender who fear God, you get credit for HOLDINGDS Finance (ltfinanceholdings.in@gmail.com) You can contact him on loan.

DETAILS borrower

1) first and last names:
2) Country:
3) Address:
4) Status:
5) Sex:
6) Marital status:
7) Occupation:
8) Telephone number:
10) Monthly income:
11) Next of Kin:
12) Loan Amount needed:
13) Loan Duration:
14) The purpose of the loan:

Loan Offer

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Szybka chwilówka przez intern, przez internet, chwilówka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych