Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukam pracy

praca fotograf szukam stalowa wola okolice

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 18:46:48

Witam, szukam pracy jako fotograf. Jestem technikum o kierunku Fototechnik. Oprócz uczenia się i praktykowania zawodu w szkole, robiłam również zdjęcia portretowe, motoryzacyjne, na chrzcinach, komuniach i wydarzeniach rodzinnych. Posiadam umiejętność obsługi Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, swój własny sprzęt fotograficzny oraz spore portfolio oraz prawo jazdy kat.B. Stalowa Wola i okolice. Proszę o kontakt. 

#2 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 18:48:18

Witam, szukam pracy jako fotograf. Jestem technikum o kierunku Fototechnik. Oprócz uczenia się i praktykowania zawodu w szkole, robiłam również zdjęcia portretowe, motoryzacyjne, na chrzcinach, komuniach i wydarzeniach rodzinnych. Posiadam umiejętność obsługi Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, swój własny sprzęt fotograficzny oraz spore portfolio oraz prawo jazdy kat.B. Stalowa Wola i okolice. Proszę o kontakt. E-mail: ola23@onet.pl

#3 etten

etten

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 09 sierpień 2019 - 15:47:59

A ja zalozylem 2 lata temu swoja firme i sadze ze to byla najlepsza decyzja w moim zyciu. Co prawda czasem trzeba odwiedzac sklepy https://www.automaty...we-lub-sygnalem i dokupować częsci, ktore sie psuja ale z drugiej strony prowadzenie wlasnej firmy jest o niebo lepsze niz pracowanie na etacie dla kogos.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, fotograf, szukam, stalowa wola, okolice

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych