Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukam PRACY NA WAKACJE

praca wakacyjna praca lato wakacje dam pracę szukam pracy

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 11:27:54

Witam,dziewczyna szuka pracy w wakacje, zamiast siedziec rodzicom na garnuszku chce coś zrobić aby sobie zarobić, więc zamiast uszanowac taki gest najlepiej odrazu człowieka dobić i powiedziec że niema pracy po profilu humanistycznym...

No a jest praca po profilu humanistycznym? Przecie nie ma więc prawdę ludzie piszą.A ze podle zabrzmiało... taka rzeczywistość.Okrutna.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 14:16:57

No a jest praca po profilu humanistycznym? Przecie nie ma więc prawdę ludzie piszą.A ze podle zabrzmiało... taka rzeczywistość.Okrutna.

Nie zrozumiał ktoś kontekstu mojej wypowiedzi, no ale cóż może nie jasno się wyraziłam.W Polsce z pracą jest ciężko bez wzgledu na ukończone szkoły, kursy, wiedzę, umiejętności itp, itd...chodzi mi tylko o to że jeżeli ktoś tutaj akurat Pani Katarzyna chce coś zrobić i prosi o pomoc za pośrednictwem forum to najlepiej ją poprostu dobić i uświadomic że po co szuka i tak nie znajdzie.A rzeczywistość jest okrutna bo kreują ją własnie tacy ludzie jak Pan/Pani z postu powyżej.

#23 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2014 - 10:04:27

oferuje prace w gospodarstwie agroturystycznym przy pracach domowych w miejscowosci Rytfiany prosze o kontakt pod nr tel 726375135 Kamil. stawka 12zl/h

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2014 - 10:14:00

jak chcesz pracy na wakacje to musisz iść do urzędu miasta i gminy w osieku bo tam przyjmują zawsze bo to bogata i solidna gmina sam byłem świadkiem jak burmistrz przyjął do pracy dwoje maturzystów na 2 miesiące, oczywiście dzieci były spokrewnione z ludzmi pracującymi w gminie, więc szukaj krewnych w urzędzie miasta w osieku to prace biurową masz zaklepaną, bo po co masz się urobić na truskawkach albo innych sezononowych pracach jak możesz być pracownikiem biurowym

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 16:47:45

szukam pracy,!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 16:53:38

szukam pracy,!

Dla ludzi z twoim wykształceniem nie pracy w tym kraju jak mawia F.Kiepski.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 22:22:25

Tutaj to tylko huta Grzybów lub Krzywołecz

#28 Dawid 29

Dawid 29

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 02 listopad 2014 - 21:11:02

Ja jestem zdania, że jeżeli ktoś chce, pracę znajdzie. Czasem trzeba poświęcić na to sporo czasu, ale warto. Nie zaszkodzi także skorzystanie z nowoczesnych rozwiązań, które pomagają na każdym etapie szukania pracy- praca.gratka.pl/kandyduch. Pozdrawiam

#29 ~dorty~

~dorty~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 13:35:15

olx - praca

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, wakacyjna praca, lato, wakacje, dam pracę, szukam pracy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych