Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukam PRACY NA WAKACJE

praca wakacyjna praca lato wakacje dam pracę szukam pracy

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 16:52:20

Szukam pracy na  wakacje ;)
Jestem po LO- profil humanistyczny. Tegoroczna absolwentka.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 17:21:16

Sprzątaj matce w domu i gotuj obiadki.

Po humanie nie ma pracy, jedynie zbieranie grzybów.

#3 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 17:49:16

Jeżeli nie ma Pan/Pani nic sensownego do powiedzenia, to proszę o niewypowiadanie się ;)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 18:32:09

Jeżeli nie ma Pan/Pani nic sensownego do powiedzenia, to proszę o niewypowiadanie się ;)

Przykro mi to pisać ale zacytuje klasyka Ferdynanda Kiepskiego:

-Dla ludzi z pani wykształceniem nie ma pracy w tym kraju.

Takie są fakty i słuchać tych co ci wyżej radzą.

Jakby pani kurs na wózki widłowe miała i aktualne badania psychotechniczne to może ...

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 08:52:32

Szukam pracy na  wakacje ;)
Jestem po LO- profil humanistyczny. Tegoroczna absolwentka.

Zbiór truskawek (ale się kończą ) , jabłka. Niedługo jagody i grzyby. Roznoszenie reklam. Ewentualnie sprzedaż kosmetyków - AVON. Kelnerka ale to chyba poza Staszowem. Albo jak się ma"plecy" to jakiś staż.

#6 ~ytrewq~

~ytrewq~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 11:05:03

dzisiaj to każdy ma LO, studia jakie się chce, idziesz płacisz kase i studiujesz, a Twoje kwalifikacje hmmm, no sory do czego możesz się nadawać to napisz.

#7 ~james~

~james~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 16:24:12

Nie rozumiem tych wszystkich malkontentów.

Przecież dziewczyna wyraźnie zaznaczyła, że szuka pracy na okres wakacji. Więc tak po króciutkim zastanowieniu odpadają wszelkie naukowe badania nad autentycznością pisma Dumasa, jak i również chyba nie chodzi o rozliczenia ubeckich pracowników na Lubelszczyźnie w latach głębokiego socjalizmu.

Tak tak, praca wakacyjna to pole, truskawki, czereśnie, chałupnictwo i staż w Barbarasie.

I jestem świadom, że o to koleżance Katarzynie się rozchodzi. Więc jeśli ktoś rzeczywiście może pomóc, to konkrety.

W sumie zawsze można wydębić nr telefonu.

...a może to fajna dziewczyna? ;)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 16:59:49

Nie rozumiem tych wszystkich malkontentów.

Przecież dziewczyna wyraźnie zaznaczyła, że szuka pracy na okres wakacji. Więc tak po króciutkim zastanowieniu odpadają wszelkie naukowe badania nad autentycznością pisma Dumasa, jak i również chyba nie chodzi o rozliczenia ubeckich pracowników na Lubelszczyźnie w latach głębokiego socjalizmu.

Tak tak, praca wakacyjna to pole, truskawki, czereśnie, chałupnictwo i staż w Barbarasie.

I jestem świadom, że o to koleżance Katarzynie się rozchodzi. Więc jeśli ktoś rzeczywiście może pomóc, to konkrety.

W sumie zawsze można wydębić nr telefonu.

...a może to fajna dziewczyna? ;)

To po co wymienia wykształcenie że jest po LO o profilu humanistycznym?

Do truskawek i czereśni nie trzeba być po LO ;)

Coś nam tu chciała zasugerować.

#9 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 21:18:18

Nie rozumiem tych wszystkich malkontentów.Przecież dziewczyna wyraźnie zaznaczyła, że szuka pracy na okres wakacji. Więc tak po króciutkim zastanowieniu odpadają wszelkie naukowe badania nad autentycznością pisma Dumasa, jak i również chyba nie chodzi o rozliczenia ubeckich pracowników na Lubelszczyźnie w latach głębokiego socjalizmu.

Te przykłady są "epickie" :D 
Napisałam, że jestem po humanie, bo może ktoś by chciał wiedzieć. Chyba lepiej przy wykształceniu powiedzieć więcej, niż mniej ;) 
Właśnie chyba się zacznę rozglądać za fruit picker, bo nie widzę nigdzie niczego sensownego :( 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 07:41:24

Napisałam, że jestem po humanie, 

Tak przy okazji. Jeśli human w cudzysłowie to OK . Jeśli nie to mleko dla niemowląt  :D No i prościej napisać zbieracz owoców niż "fruit picker". Dawniej nazywano to makaronizmami ale było to zapożyczane z języka włoskiego i łaciny. A w sumie to powodzenia.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 09:36:31

Te przykłady są "epickie" :D 
Napisałam, że jestem po humanie, bo może ktoś by chciał wiedzieć. Chyba lepiej przy wykształceniu powiedzieć więcej, niż mniej ;) 
Właśnie chyba się zacznę rozglądać za fruit picker, bo nie widzę nigdzie niczego sensownego :(

Przerost ambicji nad możliwościami. Napisz coś jeszcze po chińsku, może zatrudni cię jakiś orientalna restauracja, na sezonowe łapanie psów.

#12 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 21:50:20

Dobrze, "human", po mleku nie jestem, hehe :)
Tak mi się napisało- fruit picker. Swoją drogą "widzę" człowieka, który wypowiada się na forum i lubi się czepiać...
Nie ma co się ludzie spinać :) Ktoś, kto nie wie jak jest po ang sezonowy zbieracz owoców, poszerzy zasób swojego słownika tłumacząc fragment mojego postu :)
Wypowiedź o psach- świetny żarcik, chyba z Familiady :( Co innego czegoś nauczyć, napomnieć, a zjechać, bo "mi się nudzi". ;)

#13 ~opiekunka~

~opiekunka~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 21:56:54

mam dobre miejsce pracy w niemczech,wymagane jezyk niemiecki mocne jego podstawy,cierpliwosc,praca na okolo 6tyg-2mc opieka kobiety,bardzo sympatyczna rodzina ,dobre warunki

#14 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 22:04:24

Wypowiedź o makaronizmach sensowna :) Pan od psów sobie sprawdzi o co chodzi :D

#15 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2014 - 11:09:15

mam dobre miejsce pracy w niemczech,wymagane jezyk niemiecki mocne jego podstawy,cierpliwosc,praca na okolo 6tyg-2mc opieka kobiety,bardzo sympatyczna rodzina ,dobre warunki

za granicę odpada :( 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2014 - 11:49:58

za granicę odpada :(

Przecież znasz języki fruit picker.

Wymiękasz?

To tylko 6 tyg.!!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 19:17:15

Podbijam temat. ^_^
Ktoś coś słyszał o zbiorach w okolicy?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 09:17:49

Podbijam temat. ^_^
Ktoś coś słyszał o zbiorach w okolicy?

A może jakaś propozycja pracy dla 18 latka z kat.B Prawa Jazdy

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 06:18:33

A może jakaś propozycja pracy dla 18 latka z kat.B Prawa Jazdy

:D :D :lol: Pewnie masz duże doświadczenie jako kierowca i pracownik.

18 lat a prawo jazdy od ilu tygodni posiadasz?

Ja bym ci nawet Tico nie powierzył  do rozwożenia pizzy jakbym był pracodawcą bo zniżki OC mogłyby przepaść przy pierwszym twoim kursie.

Najmij się do zbierania owoców lepiej póki sezon jest

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 09:02:10

Przykro mi to pisać ale zacytuje klasyka Ferdynanda Kiepskiego:

-Dla ludzi z pani wykształceniem nie ma pracy w tym kraju.

Takie są fakty i słuchać tych co ci wyżej radzą.

Jakby pani kurs na wózki widłowe miała i aktualne badania psychotechniczne to może ...

Witam,dziewczyna szuka pracy w wakacje, zamiast siedziec rodzicom na garnuszku chce coś zrobić aby sobie zarobić, więc zamiast uszanowac taki gest najlepiej odrazu człowieka dobić i powiedziec że niema pracy po profilu humanistycznym.Podłość ludzka jest niepojęta...a może ona pódzie na studia a teraz chce sporzytkować wolny czas??? nie pomyślałeś o tym podły człowiecze???czasami wystarczy uruchomić resztki szarych komórek aby zastanowic się nad tym co głupiego ma sie zamiar wypocić i przenieść na monitor komputera.Tyle z mojej strony.Pozdrawiam Panią Katarzynę i życzę aby znalazła Pani pracę i niemusiała czytac takich bzdur jak powyżej.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, wakacyjna praca, lato, wakacje, dam pracę, szukam pracy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych