Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukam dobrego adwokata z Kielc - kogo polecacie?

207 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 20:39:31

moim zdaniem, najlepszy jest piotrbanczyk.pl, naprawdę facet robi mega robotę

#202 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 12:22:34

Co prawda nie Kielce, ale najlepszych profesjonalistów znajdziesz w Kancelarii Dariusza Erwina Kotłowskiego. Pomogą Ci dochodzić swoich praw, pozdrawiam

Szukam dobrego adwokata z Kielc - kogo polecacie?

#203 ~;~

~;~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 13:47:36

Gierada

#204 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 00:40:12

#205 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 23:16:01

Tylko i wyłącznie Michał Sochański,to adwokat z prawdziwego zdarzenia.To pierwszy prawnik jakiego spotkałem.Zapytałem ile za poprowadzenie sprawy a on powiedział.Spokojnie jak wygram  sprawę,to sobie ściągnę od ubezpieczyciela.A inni z góry wołali po 1500 zł a jeszcze nic nie zrobili.Oczywiście wygrał sprawę i tak zrobił.Przynajmniej idzie na sprawę i sam ją prowadzi a nie wysyła aplikantów.Pisma procesowe pisze na czas a nie tak jak inni nawet nie chciało im się złożyć do sądu.Wyszukałem go na stronie o fachowcach i ludzie mieli racje że dobry fachowiec.

#206 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 23:27:42

"Kłócił się z sędzią" bardzo dobry adwokat chyba na bazarze.

Co za bzdury.

Ja się też kłóciłem sędziną i wykłóciłem 50.000 tys zł,nawet kilka razy przywracała mnie do porządku.O mało co walnęła by mi grzywnę za darcie.Ona swoje a ja swoje i opłaciło się w końcu wystąpiła do szpitala o przesłanie opinii leczenia po przeprowadzonej operacji.A co ty sobie myślisz że sędziowie to święte krowy. Dla wszystkich dobra rada walczcie do końca o swoje sprawy.Nie dajcie się zastraszyć hołocie.

#207 ~tymio~

~tymio~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 18:55:51

Dobry adwokat to taki, który pomoże i przysłowiowemu Kowalskiemu i celebrycie. Mi zaimponował swoim przygotowaniem i doświadczeniem adwokat Paweł Cejrowski. Imponująca wiedza. 

#208 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 18:53:57

Nie polecam m. Wrońskiego... Brak zaangażowania w sprawy oraz wysyłanie aplikantów na rozprawy..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych