Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukam dobrego adwokata z Kielc - kogo polecacie?

225 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 20:39:31

moim zdaniem, najlepszy jest piotrbanczyk.pl, naprawdę facet robi mega robotę

#202 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 12:22:34

Co prawda nie Kielce, ale najlepszych profesjonalistów znajdziesz w Kancelarii Dariusza Erwina Kotłowskiego. Pomogą Ci dochodzić swoich praw, pozdrawiam

Szukam dobrego adwokata z Kielc - kogo polecacie?

#203 ~;~

~;~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 13:47:36

Gierada

#204 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 00:40:12

#205 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 23:16:01

Tylko i wyłącznie Michał Sochański,to adwokat z prawdziwego zdarzenia.To pierwszy prawnik jakiego spotkałem.Zapytałem ile za poprowadzenie sprawy a on powiedział.Spokojnie jak wygram  sprawę,to sobie ściągnę od ubezpieczyciela.A inni z góry wołali po 1500 zł a jeszcze nic nie zrobili.Oczywiście wygrał sprawę i tak zrobił.Przynajmniej idzie na sprawę i sam ją prowadzi a nie wysyła aplikantów.Pisma procesowe pisze na czas a nie tak jak inni nawet nie chciało im się złożyć do sądu.Wyszukałem go na stronie o fachowcach i ludzie mieli racje że dobry fachowiec.

#206 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 23:27:42

"Kłócił się z sędzią" bardzo dobry adwokat chyba na bazarze.

Co za bzdury.

Ja się też kłóciłem sędziną i wykłóciłem 50.000 tys zł,nawet kilka razy przywracała mnie do porządku.O mało co walnęła by mi grzywnę za darcie.Ona swoje a ja swoje i opłaciło się w końcu wystąpiła do szpitala o przesłanie opinii leczenia po przeprowadzonej operacji.A co ty sobie myślisz że sędziowie to święte krowy. Dla wszystkich dobra rada walczcie do końca o swoje sprawy.Nie dajcie się zastraszyć hołocie.

#207 ~tymio~

~tymio~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 18:55:51

Dobry adwokat to taki, który pomoże i przysłowiowemu Kowalskiemu i celebrycie. Mi zaimponował swoim przygotowaniem i doświadczeniem adwokat Paweł Cejrowski. Imponująca wiedza. 

#208 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 18:53:57

Nie polecam m. Wrońskiego... Brak zaangażowania w sprawy oraz wysyłanie aplikantów na rozprawy..

#209 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 17:31:18

ja polecam skontaktować się z piotrbanczyk.pl, bardzo dobry adwokat

#210 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 06:15:43

Nie polecam adwokata Michała Bukowskiego, liczy się tylko kasa, kasa, kasa. Błaha sprawa a cena jak z Warszawy a zainteresowanie sprawą żadne albo minimalne nie mówiąc już o tym żeby się czegoś dowiedzieć. Podobne opinie już były ale nie wierzyłem a teraz potwierdzam.

#211 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 06:18:42

[quote name="Kris" post="4482665" timestamp="1553190837"]
Nie polecam m. Wrońskiego... Brak zaangażowania w sprawy oraz wysyłanie aplikantów na rozprawy..[/quote
Zdecydowanie nie polecam tego pana i potwierdzam co piszesz.

#212 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 06:24:36

Absolutnie nie polecam tego pana (M.B) Zachowuje się jak warszawski żyd, dawaj forsę jeszcze przed zakończeniem sprawy. Żaden szanujący się prawnik któremu zależy na kliencie i opinii tak nie zrobi.

Zdecydowanie Adwokat Michał Bukowski. Mega fachowiec.

#213 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 16:28:08

Nie polecam E. Rzepki. Nie czyta akt. Nie przygotowany do sprawy. Spóźnialski. Drogi.

zgadzam się, cała prawda o E. Rzepce

#214 Weronika321

Weronika321

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 66 postów

Napisano 14 lipiec 2019 - 18:45:19

Mogę serdecznie polecić Panią Barbarę Laskowską, jednak jest to prawnik z Warszawy. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu szybko udaje jej się rozwiązywać wszystkie sprawy. Polecam ! - https://www.adwokat-laskowska.pl/

#215 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 09:59:07

Kancelaria Gocal

Zdecydowanie polecam, młoda ambitna kadra. Z pełnym zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy

#216 ~Karol Kwiat~

~Karol Kwiat~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 20:22:28

a mi Bukowski pomógł i wszystko poszło po myśli, z kontaktem też nie ma problemu, faktycznie koszt prowadzenia sprawy nie mały ale było warto. jak ktoś narzeka na kasę to niech sam się reprezentuje

#217 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 23:09:55

a mi Bukowski pomógł i wszystko poszło po myśli, z kontaktem też nie ma problemu, faktycznie koszt prowadzenia sprawy nie mały ale było warto. jak ktoś narzeka na kasę to niech sam się reprezentuje

zgadzam się z przedmówcą mecenas Bukowski prowadzi już kolejną moją sprawę i nie mam zastrzeżeń, facet jest konkretny i z normalnym podejściem . Ja polecam.

#218 ~paula~

~paula~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 08:25:37

najgorsi to są ci z urżedu, nic im sie nie chce i nic nie robią bo itak dostaną kase nie interesują się ludzmi, czesto niestety m droższy ten lepszy, chociaż są wyjątki np Czech drogi jak diabli a nie robi nic

#219 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 20:40:39

ja polecam nie bawic się w sądy

#220 ~wykonawca~

~wykonawca~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 10:32:43

Bardzo dobry jest adwokat Klimczak. Ma kancelarie na Sniadeckich w Kielcach. Jest bardzo profesjonalny i konkretny.

Oszut. Nie płaci za wykonane prace wykończeniowe w jego domu. OSZUST!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych