Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukam chętnych do gry w tenisa!

tenis sport rozrywka

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ernest ze Słupi i Zbigniew~

~Ernest ze Słupi i Zbigniew~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 17:14:48

Rakieta Zdzisława jest w słabej kondycji mimo lizania przez Stefana, Jurek woli grać z Henrykiem i Ryszardem w bieganego. Szkoda bo w rzece są jednak pstrągi koło tamy.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 14:52:23

magda jak jesteś chętna to przyjdź pod ilone i  , jestem tam od 15 do 17 i podaj hasło kolejka dla wszystkich , odzew będzie stawiaj. Ja też gram amatorsko i fajnie by było z kimś z okolicy pograć

Przeglądam wpisy dotyczące gry w tenisa. Co prawda jest to wpis z 2013 ale chciałem zapytać czy gracie jeszcze, czy jest u was kort kryty. Ja chciałem grać w Busku w I LO ale brak chętnych i nic z tego. Może teraz w zimie jest taka alternatywa. Jeżeli aktualne proszę o odpowiedź.

#23 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 20:01:35

Szukam chętnych osób które chciałyby trochę się poruszać i pograć w tenisa ziemnego.Poziom gry początkujący. Mam dwie rakiety i piłeczki. Wynajęcie kortu byśmy dzielili na połowę.

Bożenko, jeżeli tak mogę się zwracać.Jak widzisz forum to fajna rzecz bo można pod pseudonimem pisać głupoty itp,itd.Spróbuj namierzyć pana Zbyszka Banasiewicza on gra w tenisa czasem w LO,albo poczekaj do wiosny,lata i wtedy znajdziesz kogoś chętnego do gry na kortach przy SP Nr 4,pozdrawiam/też grywam/.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tenis, sport, rozrywka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych