Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szpital w opatowie

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 16:18:44

co sądzicie na temaz służby zdrowia w Opatowskim szpitalu? 

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 19:06:16

jak podawala prasa kontrola NFZ przeprowadzona w 2012 ujawnila szereg nieprawidlowosci, np. fikcyjne umowy z lekarzami i podwojne dyzury. wiecej w protokole pokontrolnym.pytanie komu i czemu ten szpital tak naprawde sluzy,bo napewno nie spoleczenstwu powiatu opatowskiego.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 19:17:31

jak podawala prasa kontrola NFZ przeprowadzona w 2012 ujawnila szereg nieprawidlowosci, np. fikcyjne umowy z lekarzami i podwojne dyzury. wiecej w protokole pokontrolnym.pytanie komu i czemu ten szpital tak naprawde sluzy,bo napewno nie spoleczenstwu powiatu opatowskiego.

Czy ten  piesek w gabinecie lekarskim  na oddziale wewnetrznym jeszcze zyje?Gdzie jest SANEPID?

#4 ~big ban~

~big ban~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 19:56:34

Czy ten  piesek w gabinecie lekarskim  na oddziale wewnetrznym jeszcze zyje?Gdzie jest SANEPID?

SANEPID PODLEGŁY TOWARZYSZOWI- mamy nadzieję ,że po wyborach to się zmieni i nowy starosta powymienia pewne elementy

#5 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2013 - 09:39:09

SANEPID PODLEGŁY TOWARZYSZOWI- mamy nadzieję ,że po wyborach to się zmieni i nowy starosta powymienia pewne elementy

ty też możesz być do wymiany święty nie jesteś

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2013 - 11:48:01

staroste nalezy b.szybko wymienic

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2013 - 12:41:50

sluzy spolce z katowic do zarabiania ogromnych pieniedzy na oklamanym spoleczenstwie powiatu opatowskiego np.naczyniowka

#8 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2013 - 17:16:15

staroste nalezy b.szybko wymienic

ja nie mam stanowiska kierowniczego  zależnego od TW. A ty TAK

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 14:12:16

szpital jest piękny ale cóż z tego to tylko mury a w środku nie ma pacjętow nie ma lekarzy więc czym się  szczycić panie starosto - udaną prywatyzacją czy tak wypada robić z ludzi gl.....w roku wyborczym mam nadzieję że mieszkańcy powiatu odpłaca panu swoimi głosami

#10 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 16:08:29

a starosta ocenil na 4+dlaczego?

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 15:06:34

szpital jest piękny ale cóż z tego to tylko mury a w środku nie ma pacjętow nie ma lekarzy więc czym się  szczycić panie starosto - udaną prywatyzacją czy tak wypada robić z ludzi gl.....w roku wyborczym mam nadzieję że mieszkańcy powiatu odpłaca panu swoimi głosami

po wyczynach prezesa z naczyniowkom to strach poco kolwiek tam zagladac

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 11:53:13

po wyczynach prezesa z naczyniowkom to strach poco kolwiek tam zagladac

o co chodzi?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2014 - 19:26:14

o co chodzi?

o życie

#14 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 12:41:01

o życie

dlaczego pan starosta nie wypowiedzial umowy dzierzawcy szpitala pomimo ze kontrola NFZ przeprowadzona w lipcu 2012 wykazala szereg nieprawidlowosci?moze ktos wie o co tu tak naprawde chodzi?

#15 ~delka~

~delka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 12:55:14

dlaczego pan starosta nie wypowiedzial umowy dzierzawcy szpitala pomimo ze kontrola NFZ przeprowadzona w lipcu 2012 wykazala szereg nieprawidlowosci?moze ktos wie o co tu tak naprawde chodzi?

trzeba zapytac przewodniczacego komisji rewizyjnej niejakiego jacka dwojaka,on zna odpowiedz lecz watpie czy pusci farbe

#16 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 14:07:57

dlaczego po wydzierzawieniu szpitala spolce z katowic odeszli wspaniali lekarze?

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 14:15:16

czy juz wykonane sa inwestycje za 20 baniek co w lipcu ub roku zapewniał dyr okła michał?

#18 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 14:49:09

precz z psl

#19 ~anty~

~anty~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 16:08:05

precz z psl

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!

#20 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 15:56:59

dlaczego po wydzierzawieniu szpitala spolce z katowic odeszli wspaniali lekarze?

odeszli do normalnych szpitali leczyc ludzi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych