Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Szkoły w gminie Łubnice

721 odpowiedzi w tym temacie

#701 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 20:50:29

Przejrzyj jeden drugi wątek to się przekonasz czy tak nie jest.
Ja tylko mam prośbę do rodziców niech każdy spojrzy na swoje dziecko co robi, jak robi i czego tak robi, a potem się zastanowić gdzie popełniło się błąd w jego wychowaniu. Żeby nie było nie tyczy się to wszystkich dzieci, ale każdy może sobie zrobić taki rachunek sumienia. Następna sprawa jeśli ktoś ma odwagę pisać anonimowo to zapraszam do dyskusji oficjalnej z podpisem, czy to taki problem? dla mnie nie. Wyzywacie nauczycieli od nierobow chetnie podyskutuje na ten temat.

#702 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 20:52:26

Oczywiście tylko z osobami nie bojacymymi się rozmowy na chociażby minimalnym poziomie i tylko z własnym kontem

#703 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 21:07:19

Już był taki co chciał podpisów. Może z nim pogadacie? Siedzi przy stoliku. W naszej gminie to macie jak u Pana Boga za piecem.

#704 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 21:43:26

Ja tylko mam prośbę do rodziców niech każdy spojrzy na swoje dziecko co robi, jak robi i czego tak robi, a potem się zastanowić gdzie popełniło się błąd w jego wychowaniu. Żeby nie było nie tyczy się to wszystkich dzieci, ale każdy może sobie zrobić taki rachunek sumienia. Następna sprawa jeśli ktoś ma odwagę pisać anonimowo to zapraszam do dyskusji oficjalnej z podpisem, czy to taki problem? dla mnie nie. Wyzywacie nauczycieli od nierobow chetnie podyskutuje na ten temat.

O czym chcesz gadać?
Postulatach nie mających wiele wspólnego z uczniami, tj. odchudzeniu programów nauczania, odciążenie Waszej pracy by więcej czasy poświęcać uczniom a nie papierom, zmianach w finansowaniu szkół a nie tylko nauczycieli?
A może o Twoich osiągnięciach i sukcesach Twoich uczniów?
Czy o sukcesach uczniów naszych szkół?
A może zaproponuj nowy temat?
Tylko proszę Cię nie odwołuj się do wychowania dzieci. Nie myl krytyki rodziców z brakiem wychowania dzieci. Najlepiej by o Was zapomniano o nie wspominano o Waszej pracy? No tak się nie da.
Was wyzywają od nierobów ale niezapominaj, że na krytykę to Wy odpowiadacie, że mamuśki się czepiają.

#705 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 06:19:42

No i gdzie twój podpis? Czysta hipokryzja. Podpisz się bo po raz kolejny jesteś niewiarygodna.

#706 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 10:49:42

Czy pytanie o sukcesy uczniów i osiągnięcia szkół jest opluwaniem nauczycieli?

#707 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 12:18:23

Nie. Zarzut, że ktoś opluwa nauczycieli świadczy o braku innych argumentów. Jak nie ma się czym pochwalić lepiej zrzucić winnę na innych a z siebie zrobić pokrzywdzonych.

#708 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 16:09:00

Nauczyciele w naszej gminie mówią że dobro dzieci jest dla nich najważniejsze dlatego to dobro okazują strajkujac.Aja mam pytanie kiedy dzieci nadrobią dwutygodniowe zaległości (narazie)

#709 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 16:09:34

Nauczyciele w naszej gminie mówią że dobro dzieci jest dla nich najważniejsze dlatego to dobro okazują strajkujac.Aja mam pytanie kiedy dzieci nadrobią dwutygodniowe zaległości (narazie)

#710 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 16:16:15

Mają czas spędzać z rodzicami, a tak na poważnie to strajk jest legalny, niepłatny więc tego czasu nie będzie nadrobione, tak tak wiem że to wina nauczycieli popatrzcie jednak jak do sprawy podchodzi rząd, który chce rządzić ciemnym narodem.

#711 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 17:32:51

Im dłużej nauczyciele będą strajkować tym naród będzie ciemniejszy. Pamiętajmy też, że naczelnym zawołaniem u nas jest biedna gmina. W tej sytuacji chyba nikt za strajk nauczycielom nie zapłaci?

#712 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 17:55:18

Poczytajcie na echo dnia ile szkół zawiesiło już strajk a ile niestrajkowalo gmina Łubnice pozostała jedyna w której vwszystkie szkoły zamknięte a że podobno dzieci mogą przyjść bo będzie opieka?w jednej klasie chcą zamknąć dzieci w wieku3-14 pod opieką pani sprzątającej(z całym szacunkiem dla tych pań bo ich praca też jest ważna ale opiea nie należy do jej obowiązków)

#713 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 18:35:21

Opiekę ma zapewniać dyrekcja jeśli tego nie robi zgłoś do gminy proste i tyle w temacie

#714 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 18:53:23

Lepiej do kuratorium. Będzię większa pewność, że zadziałają.

#715 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 19:29:12

O czym chcesz gadać?
Postulatach nie mających wiele wspólnego z uczniami, tj. odchudzeniu programów nauczania, odciążenie Waszej pracy by więcej czasy poświęcać uczniom a nie papierom, zmianach w finansowaniu szkół a nie tylko nauczycieli?
A może o Twoich osiągnięciach i sukcesach Twoich uczniów?
Czy o sukcesach uczniów naszych szkół?
A może zaproponuj nowy temat?
Tylko proszę Cię nie odwołuj się do wychowania dzieci. Nie myl krytyki rodziców z brakiem wychowania dzieci. Najlepiej by o Was zapomniano o nie wspominano o Waszej pracy? No tak się nie da.
Was wyzywają od nierobów ale niezapominaj, że na krytykę to Wy odpowiadacie, że mamuśki się czepiają.

I nie pogadacie.

#716 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 09:46:38

W Gacach nauczyciele wywiesili już białą flagę. Jednak dzieci są ważniejsze czy brak zapłaty za strajk? Kiedy reszta szkół skończy z tą głupotą strajkiem?

#717 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 15:17:02

Chyba nie myślicie że Łubnice zrezygnują że strajku im wogole nie zależy na dzieciach wszyscy to już zrozumieli rodzice i dzieci także

#718 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 16:09:28

Zajrzy głód do du py to zrezygnują ze strajku. W dwóch szkołach nauczyciele wzieli się do roboty.

#719 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 16:48:52

W dwóch się wzięli ponieważ liczą się że zdaniem rodziców a w pozostałych mają wszystko gdzieś ..... i chcą cszaunku ?od rodziców i dzieci na pewno ich już nie otrzymają.adyrektorka ogłosi we wtorkowy wieczór że strajk nadal trwa lub nie

#720 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 17:04:45

He he. No liczą się ze zdaniem rodziców, oj liczą. Prawidłowo wyciągają wnioski.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych