Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoły w gminie Łubnice

729 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 10:43:23

Bzdury to piszesz ty. Samorząd podejmuje decyzje a kurator je zatwierdza lub nie więc rodzice miejcie się na baczności. Walczcie o swoje ostro. I kto tu jest ciemny i wciska ciemnotę? Chyba że to specjalna wrzuta żeby uspokoić rodziców i zmylić ich czujność . Uważajcie mafia czuwa.

To święta prawda. Nie odpuścimy bo nasze dzieci są tak samo ważne jak w każdej innej miejscowości. Nie miejcie złudzeń.Zamiast nastawiać jednych na drugich zaproście dzieci które poszły po edukację do sąsiedniej Gminy Połaniec żeby do nas wróciły. Wróci subwencja i to duża i nie będę musiały być łączone klasy.Niech wrócą dzieci z Budzisk Przeczowa Lyczby. Wykażcie chociaż połowę inwencji zmarnowanej na popieranie obecnego bałaganu. Czyż nie od tego właśnie mamy wójta żeby właśnie w ten sposób działał. Szkoda wielka szkoda że woli intrygi od pracy tam gdzie potrzeba. Czy było chociaż jedno spotkanie z rodzicami i zachęta do powrotu? No właśnie, tak to wszystko wygląda a potem obwinia się rodziców radnych i nie wiadomo jeszcze kogo. Troszkę uczciwości!

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 11:40:40

Jakim prawem zwracacie się przeciwko naszym dzieciom. Czy my postulujemy o zamknięcie waszych szkól? To dlaczego wójtowej tak zależy na tym żeby nie było szkoły w Łubnicach?Dlaczego nie zrobi spotkań z rodzicami i nie wyjaśni że nie chodzi o likwidację innych szkół. Celowo wami pogrywa a wy się dajecie.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 13:45:13

Gratulacje dla wójtowej za umiejętność zrzucania winy na innych za ten bajzel i wojnę międzyludzką. Biedna ona biedna!

Więc dlaczego nikt nie doprowadził do zmiabny w poprzednich wyborach obecnej władzy?
Piszecie i mówicie o kłopotach w dojeździe własnych (daleka droga, wczesne wstawanie) dzieci do innych szkół, w przypadku likwidacji szkoły w Łubnicach. Czy dzieci z ościennych wiosek mają mieć bardziej prze*** wstając dużo wcześniej. Te dzieci są gorszego sortu?
Komu tak naprawdę zależy na utrzymaniu szkoły w Łubnicach? Rodzicom, nauczycielom czy może radnym i nauczycielom? Argumenty o kłopotach w dojeżdżaniu do pracy do odległych szkół są jak czapy wyciągnięte. Panowie i Panie pedagodzy - w całej Polsce tak się dojeżdża!

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 14:00:20

Pożądane byłoby aby na następną (jakże merytorycznie) przygotowaną sesję przez wspaniałe władze naszej gminy zaprosić media. Uśmiech na twarzy w słuchaniu lub oglądaniu pana radnego czytającego przygotowane uprzednio przemówienie gwarantowany.

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 14:03:54

Więc dlaczego nikt nie doprowadził do zmiabny w poprzednich wyborach obecnej władzy?
Piszecie i mówicie o kłopotach w dojeździe własnych (daleka droga, wczesne wstawanie) dzieci do innych szkół, w przypadku likwidacji szkoły w Łubnicach. Czy dzieci z ościennych wiosek mają mieć bardziej prze*** wstając dużo wcześniej. Te dzieci są gorszego sortu?
Komu tak naprawdę zależy na utrzymaniu szkoły w Łubnicach? Rodzicom, nauczycielom czy może radnym i nauczycielom? Argumenty o kłopotach w dojeżdżaniu do pracy do odległych szkół są jak czapy wyciągnięte. Panowie i Panie pedagodzy - w całej Polsce tak się dojeżdża!

Dzieci z ościennych szkól nigdzie nie będą musiały dojeżdżać bo mają szkoły u siebie. Czy to czyni z nich gorszy sort? Dzieci z Łubnic zasługują wg ciebie na to by tym gorszym sortem być bo według ciebie szkoła im nie potrzebna. Jak widać masz kłopoty z logicznym myśleniem a przynajmniej w utrzymaniu kontekstu wypowiedzi nawet w tak krótkim wpisie. Tobie już żadna szkoła nie pomoże bo masz mózg zapieczony tobie wygodnymi teoriami.Nie decyduj więc gdzie kto ma się uczyć. Od tego są rodzice z Łubnic. I wbij sobie do głowy że na tym zależy wszystkim których wymieniasz.

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 14:13:22

Trzeba być deb***em żeby zadać pytanie cytuję Komu tak naprawdę zależy na utrzymaniu szkoły w Łubnicach. Wbij sobie do tego pustego łba że wszystkim zależy i będziemy walczyć z takimi jak ty uzurpatorami własnych interesów.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 14:46:33

Gmina taka, że nawet nie maja dzieci na jedną podstawówkę. Zaorać gminę i zrobić teren zalewowy!

#28 ~Misiek~

~Misiek~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 16:55:42

Gmina taka, że nawet nie maja dzieci na jedną podstawówkę. Zaorać gminę i zrobić teren zalewowy!

Dokładnie, trza dzieci zacząć robić więcej, to ich będzie na tyle, żeby klase z nich utworzyć, a nie po 3 dzieci w klasie. Nawet zeby w piłke zagrac to nie maja z czego druzyny utworzyć

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 18:42:37

Narób dzieci żeby półdarmo na truskawkach u gospodarza robiły. Trzeba dzieci zaprzestać robić i powoli wygaszać gminę.

#30 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 19:05:57

Mam lepszy pomysł

Zalesić całą gminę

Na wójta wybrać panią ewę

dajek w ramach usług dla posiadaczy lasów was przeszkoli

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 20:40:30

Mam lepszy pomysł
Zalesić całą gminę
Na wójta wybrać panią ewę
dajek w ramach usług dla posiadaczy lasów was przeszkoli

Ee tam słyszałam, że następcą na wójta jest jeden z obecnych radnych. Zamiast asfaltu na drogi ma lać beton, by wszędzie był beton (w dalszych planach nie tylko na drogi) nie do ruszenia. Ale temat ten jest o szkołach, to jakie stanowisko na temat funkcjonowania szkół ma nasza wspaniała pani Wójt? Tylko bez takich deb***nych wycieczek na poziomie rynsztoka typu to se de***u/ko jedź i pogodej s niom.

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 11:09:07

Jakim prawem zwracacie się przeciwko naszym dzieciom. Czy my postulujemy o zamknięcie waszych szkól? To dlaczego wójtowej tak zależy na tym żeby nie było szkoły w Łubnicach?Dlaczego nie zrobi spotkań z rodzicami i nie wyjaśni że nie chodzi o likwidację innych szkół. Celowo wami pogrywa a wy się dajecie.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 15:37:02

Dobrze ktoś napisał że gmine zaorać. W Połańcu w biedronce jak ktoś strasznie śmierdzi wiadomo, że z łubnic. W tej gminie śmierdziuchy wcale się nie myją. Baby są zaniedbane, mają tłuste włosy, brud za paznokciami, poplamione ubrania. Chłopy zamiast zębów mają czorne pnioki. Śmierdza wódką i tanim tytoniem. Tacy po 40 maja kłopoty z czytaniem i pisaniem. Ja nie mówię że to ich wina, bo to pewnie z biedy. Ale po co inwestować w taką gminę?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 16:57:14

To jak, wyjaśni publicznie nasza wspaniała Pani Wójt jakie ma stanowisko wobec funkcjonowania szkół? Czy nadal bedzie miała tajny, który leży gdzieś w szufladzie?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 18:29:29

Dobrze ktoś napisał że gmine zaorać. W Połańcu w biedronce jak ktoś strasznie śmierdzi wiadomo, że z łubnic. W tej gminie śmierdziuchy wcale się nie myją. Baby są zaniedbane, mają tłuste włosy, brud za paznokciami, poplamione ubrania. Chłopy zamiast zębów mają czorne pnioki. Śmierdza wódką i tanim tytoniem. Tacy po 40 maja kłopoty z czytaniem i pisaniem. Ja nie mówię że to ich wina, bo to pewnie z biedy. Ale po co inwestować w taką gminę?

Na nic pieniędzy nie mają tylko rypią się z nudów. A jak zrobią dzieciaka to pierwsze co to do opieki po zapomogi. A Łubnice biedna gmina nie ma tyle pieniedzy i cały powiat musi dokładać do nędzarzy. Żeby się jeszcze ruszył jeden z drugim za robotą, ale nic z tego. Te co w gminie zostały to albo same już stare, albo darmozjady, flejtuchy śmierdzące. Ale to chyba zamierzona polityka bo taką ciemną masą łatwiej rządzić.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 18:46:45

Na nic pieniędzy nie mają tylko rypią się z nudów. A jak zrobią dzieciaka to pierwsze co to do opieki po zapomogi. A Łubnice biedna gmina nie ma tyle pieniedzy i cały powiat musi dokładać do nędzarzy. Żeby się jeszcze ruszył jeden z drugim za robotą, ale nic z tego. Te co w gminie zostały to albo same już stare, albo darmozjady, flejtuchy śmierdzące. Ale to chyba zamierzona polityka bo taką ciemną masą łatwiej rządzić.

Ale po wycieczkach jezdzic to pierwsze

#37 ~ZBULWERSOWANA~

~ZBULWERSOWANA~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 19:06:54

Ja jako matka dziecka,któremu grozi łączenie klas jestem tym wszystkim przerażona.Nie rozumiem tych mam które nie widzą nic złego w łączeniu klas.Dla mnie łączenie klas wiążę się z tym że poziom kształcenia w sposób dramatyczny się pogorszy i zapewnienia nauczycieli nie uspokajają mnie że niby zostaną pogodzinach pracy żeby ewentualne zaległości z uczniami nadrabiać.Bo moje dziecko powinno zapoznać się z obowiązującym materiałem szkolnym na godzinnach lekcyjnych a nie na dodatkowych godzinach pozalekcyjnych. Czas pozalekcyjny ma być dla dziecka czasem gdzie rozwija ono swoje zainteresowania a nie nadrabia bieżący materiał lekcyjny.Ludzie czy wy naprawdę niezdajecie sobie sprawę że odbije się to na waszym czasie spędzonym przy lekcjach z dziećmi i dodatkowymi kosztami związanymi z korepetycjami wyrównujacymi szanse w możliwiści dalszego kształcenia waszych dzieci.Kosztem naszych dzieci ma powstać podstawówka w Łubnicach.Nikt tej szkoły niechce zamykać ale nauczyciele pracujący w gimnazjum nie chcą stracić pracy i poto to całe zamieszanie kosztem dzieci.Początkowe tłumaczenia mam że nie chcą żeby ich dzieci tak wcześnie wstawały i późno wracały okazały się tylko przykrywką do rzeczywistych powodów całej tej afery.Bo na samym końcu przyznały  że im tak naprawdę to chodzi o utworzenie pełnowartościowej podstawówki w Łubnicach.A wyszło to wtedy gdy radni chcieli rozwiązać problem dojazdów do szkół poprzez inny rozkład jazdy autobusu szkolnego.Ja chciałabym żeby rodzice jeszcze raz zawalczyli o dzieci i niedopuścili do łaczenia tych klas.Gdzie ja mam z dzieckiem uciekać żeby na tym wszystkim nie ucierpiało.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 19:17:17

Nawet się nie zastanawiaj tylko dawaj dziecko do Połańca!

#39 ~Vix~

~Vix~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 19:34:33

Szkoła w Łubnicach powstalaby stopniowo, wiadomo że tam na pewno będzie szkoła. Ja byłam zniesmaczona tym że nauczyciele z gimnazjum wysuwali klamliwe oskarżenia pod adresem szkół w gacach i w wilkowej. Najważniejsi są nauczyciele z gimnazjum i ich etaty. A jeśli dowóz do szkół nie zostanie przeorganizowany to dzieci z beszowej nadal będą wstawać tak wcześnie jak do tej pory. Smutne to wszystko.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 20:00:34

To jak, wyjaśni publicznie nasza wspaniała Pani Wójt jakie ma stanowisko wobec funkcjonowania szkół? Czy nadal bedzie miała tajny, który leży gdzieś w szufladzie?

Pani Wójt czy napisze Pani wyjaśnienia słów kilka na swej szacownej stronie tak by każdy mógł się z tym zapoznać? Czy trzeba to zrobić za pośrednictwem mediów? UwagaTVN lub podobne?
Jako suweren mamy do informacji od Pani takie prawo. Nie głuche telefony typu: pewna pani pewnemu panu powiedziała...a ja tego nie mówiłam to oni to on itp.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych