Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła w Bałtowie cd.

145 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~UCZEŃ~

~UCZEŃ~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2009 - 18:25:57

Jestem uczniem tej miłej szkoły. Najbardziej mi szkoda profesora B. poczciwy i dobry człowiek za każdym razem kiedy potrzebowałem pomocy zawsze otrzymałem od niego stos informacji. Gdy nie mogłem dorwać żadnej książki związanej z moimi zainteresowaniami profesor za każdym razem udzielał mi pomocy pożyczając swoje własne egzemplarze ! O wszystko o co się poprosi prof B. pomaga z maksymalnym zaangażowaniem nie jest wiele takich nauczycieli. Jest on jednym z najlepszych nauczycieli w tej szkole. Stoję całkowicie po stronie Pana B. A w szkole trzeba się uczyć i wypełniać swoje obowiązki a jak tak będzie to " nikt nie będzie się bał iść do szkoły " to śmieszne co piszecie ludzie po 16 lat i wzwyż trzęsą się ze strachu bo zbliża się lekcja na której jest przedmiot zawodowy na którym trzeba się uczyć. Po co przychodziliście na leśnictwo jak się boicie zajęć zawodowych a to powinna być przyjemność ale jasne jak to możliwe aby była przyjemność przecież nauka jest taka " głupia ". Myślicie że co pójdziecie do szkoły posiedzicie i wszystko dorośnijcie ! Życie nie jest takie łatwe co zrobicie potem ? Do nauki się weźcie a nie do obrażania uczciwych i niewinnych ludzi !
I teraz pytanie do tych troskliwych mam : Ile wasze dzieci spędzają czasu przed książkami ? Widzicie chociaż takie " zjawisko " ? Wychowajcie dzieci a potem niszczcie opinie wykształconych ludzi. Bo wy przecież wiecie więcej o nauce przedmiotów leśnych niż Prof B. przecież w podstawówce uczyliście się biologi ( przypuszczam że tak było ) . Nienawidzę takich mamusi niedobrze mi się robi jak czytam wasze posty. Profesorze za Panem jest baaaardzo dużo uczniów ! Damy rade :rolleyes:

Kolego!Też jestem uczniem tej miłej szkoły! To co piszesz jest cudowne,tylko ciekawe co byś zrobił jakby nauczyciel Cię tęperował na każdym kroku,bez względu na to czy coś umiesz,czy też nie.Nie daje to motywacji do nauki! Po pewnym czasie zadajesz sobie pytanie,czy warto jeszcze się uczyć? Werdykt jest z góry wiadomy! Potem przychodzą Ci do głowy różne pytania typu:może chodzi o mój wygląd,może o mój sposób wysławiania,może jestem do niczego? Po pewnym czasie jesteś tak zdołowany że jeżeli nawet posiadasz jakąś wiedzę,nie potrafisz nic wydukać.Powtarzasz sobie że musisz być twardy,że ty przecież znasz odpowiedzi na zadawane Ci pytania,a jednak w głowie gdzieś kołata Ci się myśl że werdykt jest już z góry ustalony.Nie życzę nikomu z Was takich sytuacji,ani takiego stanu psychicznego.Pozdrawiam.

#122 ~Radny Powiatowy~

~Radny Powiatowy~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2009 - 18:48:08

Witam wszystkich
Podaję swój numer telefonu dla osób które mają problemy z pocztą elektroniczną i nie mogą się ze mną skontaktować.
668-302-672
Pozdrawiam Hubert Żądło.

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2009 - 19:37:33

Jak widzę dopiero po feriach pojawiło się wiele postów opisujących wspaniałe, doskonałe i nieocenione kompetencje Pana B! Szkoda, że temat istniejący na tym forum już dosyć długo, nie doczekała się tego dużo wcześniej. Jednego tylko brakuje...konkretnych wypowiedzi.

''Najbardziej mi szkoda profesora B. poczciwy i dobry człowiek za każdym razem kiedy potrzebowałem pomocy zawsze otrzymałem od niego stos informacji.''
____No co pan powie? To może jeszcze ksero z dziennika ze stronami z nauczanych przez w/w nauczyciela przedmiotów, to zobaczymy ten ''stos'' wyczerpujących informacji przekazanych innym uczniom.

Aha, i niech tak nie będzie panu ''najbardziej'' szkoda nauczyciela, który powinien wiedzieć (i pewnie wie) ile, kogo i jak nauczył. Pewien swoich niepodważalnych i skutecznych metod przekazywania wiedzy z całą pewnością to forum nie robi na nim żadnego wrażenia........bo w końcu to ''stek bzdur''. Prawda!?

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2009 - 19:43:37

Panie B. Sam niech Pan zadba o siebie. To Panu powinno zależeć na opinii niezależnej osoby. Nikt nie lubi być oceniany ale to jedyne rozwiązanie.

#125 ~Motocyklista ZSR Bałtów~

~Motocyklista ZSR Bałtów~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2009 - 19:50:51

Aby wynieść coś z lekcji trzeba się jakoś do nich przygotowywać. Jakoś jak się zbliża koniec roku i są zagrożenia to wszyscy potrafią się nauczyć wszystkiego czego trzeba. Niech robią tak przez cały rok i zaoszczędzą sobie nerwów i niepotrzebnych pomówień. Lizusem nie byłem i nie będę mówię to co zauważyłem, czysta prawda.

#126 ~Rocki~

~Rocki~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2009 - 21:34:05

Aby wynieść coś z lekcji trzeba się jakoś do nich przygotowywać. Jakoś jak się zbliża koniec roku i są zagrożenia to wszyscy potrafią się nauczyć wszystkiego czego trzeba. Niech robią tak przez cały rok i zaoszczędzą sobie nerwów i niepotrzebnych pomówień. Lizusem nie byłem i nie będę mówię to co zauważyłem, czysta prawda.

No proszę ,jaki kryształ!Przeczytaj uważnie post UCZNIA ,a będziesz wiedział jak się czują twoi koledzy.Czy są to pomówienia,nie tobie rozstrzygać o tym.Moralista się znalazł.Jak radzisz sobie dobrze w szkole to się ciesz,i nie zawracaj gitary tym którzy nie mają tak jak TY.

#127 ~~Obserwator~~

~~Obserwator~~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2009 - 21:53:15

Drodzy Państwo.Przyglądam się temu forum od początku,i dziwi mnie jedno,dlaczego dopiero teraz pojawiły się posty gloryfikujące Pana B? Moim zdaniem skończyły się ferie,uczniowie wrócili do szkoły,i tam właśnie otrzymali pośrednio wskazówki co zrobić aby skończyć nagonkę.Tylko patrzeć jak zaczną podpisywać posty imieniem i nazwiskiem,żeby było widać kto jest lojalny.Jedno jest pewne,liczy się tylko prawda!To czy ktoś tu pisze ze szczerego serca,czy tylko po to aby tylko się przypodobać niech oceni sam przed sobą.Pozdrawiam.

#128 ~bezstronny~

~bezstronny~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2009 - 09:50:37

Ale bzdury!
Żal mi tych Rodziców i "Prześladowanych Uczniów".
Wszyscy Uczniowie, którzy dostają 1 zawsze obwiniają za to nauczycieli bo to Oni się na Nich uwzięli
a nie widzą tego, że sami wcale się nie uczą i przykładają.
Każdy Uczeń, który chociaż trochę pracuje nie powinien mieć żadnych problemów z uzyskaniem pozytywnej oceny -
choćby nie wiem jak bardzo "przeszkadzał" mu w tym Nauczyciel...
I dziwie się strasznie Rodzicom tych "Biednych Uczniów", że wypisują takie bzdury, iż to tylko wina Pana B.
Zacznijcie poważnie rozmawiać z dziećmi i interesować się ich edukacją! I Spójrzcie na tę sprawę bardziej obiektywnie.
Nie znam tego Nauczyciela, ale sam po skończeniu szkoły średniej i wyższej wiem, że nie ma takiej możliwości żeby Nauczyciel postawił 1 osobie która "coś" wie. Choćby miał najgorszy humor danego dnia...

Pozdrawiam wszystkich "Uciemiężonych" i ich Mamusie.

#129 ~Rafi~

~Rafi~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2009 - 11:00:58

Ale bzdury!
Wszyscy Uczniowie, którzy dostają 1 zawsze obwiniają za to nauczycieli bo to Oni się na Nich uwzięli
Każdy Uczeń, który chociaż trochę pracuje nie powinien mieć żadnych problemów z uzyskaniem pozytywnej oceny -
I dziwie się strasznie Rodzicom tych "Biednych Uczniów", że wypisują takie bzdury, iż to tylko wina Pana B.
Zacznijcie poważnie rozmawiać z dziećmi i interesować się ich edukacją! I Spójrzcie na tę sprawę bardziej obiektywnie.
Nie znam tego Nauczyciela, ale sam po skończeniu szkoły średniej i wyższej wiem, że nie ma takiej możliwości żeby Nauczyciel postawił 1 osobie która "coś" wie. Choćby miał najgorszy humor danego dnia...

Nie rozumiesz kolego nic z tego ,o czym tutaj dyskutujemy! Skoro jak piszesz nie znasz tego nauczyciela,to skąd wiesz do czego jest zdolny?Nie ironizuj,bo to akurat w tym przypadku nie jest na miejscu.Nie pisz bzdur,i nie kpij sobie z ludzi którzy poważnie zainteresowani są tą sprawą!

#130 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2009 - 20:08:07

...Zainteresowani NIEuczeniem się i chęcią pozbycia się kogoś (B), kto chce czegoś nauczyć innych...

#131 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2009 - 13:35:52

...Zainteresowani NIEuczeniem się i chęcią pozbycia się kogoś (B), kto chce czegoś nauczyć innych...

Ale bzdury,ale bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#132 ~~xxxxx~~

~~xxxxx~~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2009 - 13:51:02

[quote name='Gość' date='5.03.2009, 17:55:36' post='169639']
Motocyklisto.Nie oceniaj nas rodziców,ani naszych dzieci,bo nikt nie dal Ci do tego pr

To czemu wy oceniacie Pana B. Jesteście irytujący.

#133 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 18:50:39

[quote name='~xxxxx~' date='7.03.2009, 13:51:02' post='170362']
[quote name='Gość' date='5.03.2009, 17:55:36' post='169639']
Motocyklisto.Nie oceniaj nas rodziców,ani naszych dzieci,bo nikt nie dal Ci do tego pr

To czemu wy oceniacie Pana B. Jesteście irytujący.

Ale bzdury........a czemu wy...........a czemu ty.............

Aleś się wypowiedział. Na rowerek..

#134 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 07:25:17

Ale bzdury!

Miałeś juz więcej nie pisać!Obiecałeś!Przemuś weż grabki i wiaderko,posprzątaj trochę wokół bloku.Przyszła wiosna,takie sprzątanie jest dobre na stres!

#135 ~ABSOLWENT~

~ABSOLWENT~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2009 - 18:27:59

Ale bzdury!

JESTEM absolwentem ww szkoły i od zawsze byli tam nauczyciele którzy byli autorytetami np mgr Tadeusz Broniszewski mgr Jadwiga Mroczkowska
mgr Basak mgr Renata Kowalska, to ludzie potrafiący zarazić ucznia pasją do przedmiotu. Ale byli i tacy którzy potrafili obrzdzić najbardziej ambitnym uczniom nauczany przez nich przedmiot i tutaj mam na względzie właśnie przedmioty zawodowe.Każdy medal ma dwie strony więc nie wolno wylewać dziecka z kąpielom.

#136 ~Bałtowianka~

~Bałtowianka~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2009 - 09:14:49

JESTEM absolwentem ww szkoły i od zawsze byli tam nauczyciele którzy byli autorytetami np mgr Tadeusz Broniszewski mgr Jadwiga Mroczkowska
mgr Basak mgr Renata Kowalska, to ludzie potrafiący zarazić ucznia pasją do przedmiotu. Ale byli i tacy którzy potrafili obrzdzić najbardziej ambitnym uczniom nauczany przez nich przedmiot i tutaj mam na względzie właśnie przedmioty zawodowe.Każdy medal ma dwie strony więc nie wolno wylewać dziecka z kąpielom.

Masz racje.Nazwiska które tu wymieniłeś,to naprawdę wspaniali pedagodzy! Zaangażowani w swoją pracę i traktujący uczniów jak własne dzieci.Nauczyciel musi dać coś od siebie,a potem wymagać od uczniów!!!!!

#137 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2009 - 11:59:59

Czy może ktoś napisać czy ten konflikt jeszcze trwa?Jakie kroki podjęła dyrekcja aby rozwiązać ten problem?

#138 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2009 - 12:43:28

Drodzy rodzice skoro Państwa dzieci mają takie problemy to może warto by było przenieść ich do SZKOŁY SPECJALNEJ. Mój syn również miał takie problemy ale spowodowane to było zwykłym lenistwem,więc prosze ich nakłonić do nauki,a nie szukać winnych w innych.

#139 ~~Majka~~

~~Majka~~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2009 - 13:55:32

Drodzy rodzice skoro Państwa dzieci mają takie problemy to może warto by było przenieść ich do SZKOŁY SPECJALNEJ. Mój syn również miał takie problemy ale spowodowane to było zwykłym lenistwem,więc prosze ich nakłonić do nauki,a nie szukać winnych w innych.

Przeniosłaś syna do SZKOŁY SPECJALNEJ!!!!!Mój Boże,to co ty jesteś faszystką?Ja bym nigdy czegoś takiego nie zrobiła swojemu dziecku!!!!!!!!

#140 ~~Obserwator~~

~~Obserwator~~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2009 - 14:29:31

Nie wiem skąd ta jakże mądra rada,ale domyślam się że stoisz po drugiej stronie barykady.Gorzej gdy jesteś pedagogiem,bo z takimi poglądami długo nim nie zostaniesz!Jeżeli znasz ten temat dobrze,a zakładam że tak,nie możesz pisać takich bzdur,bo ty samym ubliżasz uczniom.Skąd takie skrajne poglądy.....może to ty powinneś(aś)się znaleźć w jakiejś specjalistycznej placówce!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych