Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła w Bałtowie cd.

145 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~Obserwator~~

~~Obserwator~~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 14:16:48

Drodzy forumowicze,to że temat został zamknięty przez moderatora nie oznacza że został zamknięty przez nas.Zapraszam do dalszej dyskusji na temat Bałtowskiej ZSR.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 14:27:08

Śledzę ten temat od początku,ale nie wypowiadałam się jeszcze,więc moim zdaniem rodzice powinni postanowić coś razem,i wtedy da to wymierne efekty.Jakiś młokos nie może stanowić prawa w tej szkole!!!!!!!

#3 ~~Rodzic~~

~~Rodzic~~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 14:34:29

Komuś przypaliło pięty!!!!!!!!

#4 ~Bałtowianka~

~Bałtowianka~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 14:41:44

Tej sprawie już nie da się łba ukręcić,za daleko to poszło.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 14:53:13

Ja nie rozumiem co ten nauczyciel chce osiągnąć taką postawą?Przecież ani jemu,ani uczniom nie wyjdzie to na dobre.Skoro wybrał tą profesję powinien być przyjacielem młodzieży a nie jej wrogiem.

#6 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 15:24:53

DO OSTROWIECKIEJ REDAKCJI ECHA DNIA

UWAŻAŁAM ŻE CZASY KOMUNISTYCZNEJ CENZURY DAWNO ZA NAMI, A W WOLNEJ POLSCE MAMY WOLNOŚĆ SŁOWA.
Jestem zawiedziona postawą Szanownej Redakcji i usunięciem z forum tematu "Szkoły w Bałtowie"! Ten problem istnieje nadal! Proszę o przywrócenie wpisów! Nie padały tam żadne nazwiska ani obraźliwe wyrazy. Nikt nikomu nie groził. Uważam więc że regulamin forum nie został naruszony

#7 ~~Magda~~

~~Magda~~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 16:02:13

Ja też uważam że Redakcja Echo Dnia powinno przywrócić wpisy z tego tematu.Problem nadal trwa,wiec dlaczego nie możemy dyskutować o tym na forum?Nikt nie naruszył regulaminu.Co z Wami???!!!!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 16:10:44

Byłem bardzo ciekawy jak skończy się ten wątek,a tu takie coś!!!!!!!!Oburzające!!!!!!!Piszcie nadal,i nie dajcie sobą manipulować.Zamiast usuwać ten temat Echo Dnia powinno się tym zająć,przecież to gazeta regionalna,i ci co nie maja internetu też mają .prawo do informacji

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 16:51:19

Dobry nauczyciel to taki, który jest wymagający ale i wyrozumiały. Taki który nie myli szacunku ze strachem i jest cierpliwy.
Skoro pan b nie radzi sobie w jakiś sposób z uczniami, którzy jak wiadomo są różni, może wartałoby poprosić o pomoc pedagoga, wychowawcę i jakoś rozwiązać ten problem. Oj, chyba nie tak miało być. Prawda?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 17:40:38

Niezorientowanym przypominam że dyskusja toczy się wokół Państwa B którzy to w Bałtowskim Zespole Szkół Rolniczych chcą wprowadzić swoje porządki.Pan B w szkole,a pani B w internacie przy wtórze stygmatycznej Pani Kierownik.Państwo B są tu od niedawna,ale dali się nie żle we znaki tutejszym uczniom.Jeżeli wiesz coś na ten temat podziel się swoimi spostrzeżeniami.

#11 ~~krystyna~~

~~krystyna~~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 19:57:50

Ciekawe co na to wszystko uczniowie. Może ktoś z was wypowie się na ten temat.Tutaj możecie zrobić to zupełnie anonimowo.Jeżeli chcecie aby skończyły się wasze problemy w końcu będziecie musieli wypowiedzieć się na ten temat

#12 ~Rafi~

~Rafi~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 20:10:17

Jak byłbym dyrektorem facet dawno by już nie pracował w tej szkole,ale jestem tylko uczniem który nie może podskoczyć bo wyleci ze szkoły.Słyszałem że ktoś ma nagrany na telefonie film z lekcji z B.Przecież wystarczy żeby umieścił go na you tube i mamy problem z głowy.

#13 ~~Rodzic~~

~~Rodzic~~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 20:25:13

Jestem zdania ze należy zawiadomić Kuratorium w Kielcach,a oni już sobie na pewno z tym poradzą.

#14 ~uczeń~

~uczeń~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 20:35:17

Ciekawe co na to wszystko uczniowie. Może ktoś z was wypowie się na ten temat.Tutaj możecie zrobić to zupełnie anonimowo.Jeżeli chcecie aby skończyły się wasze problemy w końcu będziecie musieli wypowiedzieć się na ten temat

Ależ my się wypowiadaliśmy na ten temat i co się okazało?!
Wątek forum został usunięty!!!!!!!!!!!!! Nie, nie zamknięty lecz usunięty zupełnie!!!!!! Ktoś chce nas uciszyć.

#15 ~absolwent~

~absolwent~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 21:19:41

Gdyby uczniowie na lekcji słuchali nauczyciela, a nie nagrywali filmiki, może oceny byłyby lepsze?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 21:42:33

Wina leży po stronie uczniów i Państwa B.

#17 ~uczeń~

~uczeń~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 21:50:06

Wina leży po stronie uczniów i Państwa B.

W pełni się zgadzam, gdybyśmy zawiadomili dyrekcje i wychowawcę o wyczynach Pana B. na lekcjach i Pani B. w Internacie to losy tej całej afery potoczyły by się całkiem inaczej

#18 wojt

wojt

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 luty 2009 - 23:01:23

Obowiązkiem ucznia jest zdobywanie wiedzy i umiejętności. Uczniowie ( niektórzy) szkołę traktują jako " przechowalnię" i nie chcą lub nie umieją się uczyć. Problemy z płynnym czytaniem,ortografią, działaniami matematycznymi, logicznym rozumowaniem nie są marginalne w większości szkół ponadgimnazjalnych. Rodzice żyją w przekonaniu że, ich pociechom są stawiane przez nauczycieli wygórowane wymagania, a dzieci nieustannie dręczone przez " ciało pedagogiczne" Gdy dziecko nie radzi sobie w szkole to według większości wina leży tylko i wyłącznie po stronie szkoły. Niektórzy rodzice nie pokazują się w szkole przez cały rok. Myślą, że dziecko bez ich pomocy (wychowawczej) sobie poradzi - aż tu nagle tyle ocen niedostatecznych i wtedy lament i pretensje do całego świata, tylko nie do siebie i do swojej pociechy!!! Rodzice bardzo często Wasze drogie dzieci mają inne oblicze w szkole w gronie rówieśników ( chęć zainponowania, bycie akceptowanym ) Wtedy na naukę nie starcza już czasu. Ignorowanie regulaminu szkoły, wulgaryzmy, palenie papierosów może nie pasować do obrazu waszego dziecka które znacie z domu. ( a w domu jest taki grzeczny) Odnośnie metod nauczania w.wymienionego nauczyciela nie wypowiem się, bo nie znam. Wiem, że nie wolno wychowywać i uczyć tylko bezstresowo gdyż otaczająca nas rzeczywistość jest zupełnie inna i młody człowiek po skończeniu szkoły byłby zagubiony. Najłatwiej dostrzec winę u innych. Bądźcie bardziej samokrytyczni, Być może kilka lat temu przegapiliście jakiś ważny moment w wychowaniu dziecka, a teraz winy upatrujecie w wymagającym nauczycielu.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2009 - 06:49:13

Ten wymagający nauczyciel to po prostu frustrat który jak Pan Wójt to określił jest wymagający,ale przy tym chamski i opryskliwy.Ten film który ktoś nagrał dokumentuje właśnie jego zachowanie.Skoro 60 procent uczniów ma u Pana B jedynki,czyli według Pana Wójta nie nadają się do tej szkoły.Pan B oczywiście się nadaje.Co stałoby się ze szkołą gdyby te 60 procent uczniów odeszło ze szkoły?

#20 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 20 luty 2009 - 07:16:53

Niech nauczyciel który traktuje uczniów jak piąte koło u wozu nie liczy na to że będą go za to lubić.Ponad 50 procent uczniów nie ma w tym sporze racji, a Pan B ją ma.Rodzi się pytanie,dlaczego ????Czy jest taki niezastąpiony,czy kreowany przez niego wizerunek szkoły przyniesie jej chlubę ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych