Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła policealna ŻAK - technik masażysta

technik masażysta starachowice opinie

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 11:42:54

Witam,

Czy ktoś z Was uczy się na kierunku technik masażysta w ŻAKu w Starachowicach? To dosyć młody kierunek i potrzebna mi opinia osób uczęszczających na te zajęcia lub tych, które ewentualnie kształcą się na innych kierunkach. Jak wyglądają zajęcia teoretyczne i praktyczne - czy dużo można się nauczyć? Jak z praktykami - czy szkoła organizuje je sama, czy praktyki załatwia się osobiście. Chciałbym zdobyć nowe kwalifikacje jak najbliżej mojego miejsca zamieszkania, ale nie ukrywam, że chodzi mi również o rzetelne podejście szkoły do przekazywania wiedzy. Istnieje wiele szkółek, które często odwołują zajęcia, wiedzę przekazują na przysłowiowe "odwal się" lub po prostu nie obchodzi ich przygotowanie przyszłego absolwenta do rzetelnego wykonywania pracy. Oczywiście wiele zależy od nas samych, ale nie oszukujmy się - jeśli zajęcia prowadzone są w spartańskich warunkach i byle jak, to nie ma najmniejszego sensu do takiej szkoły się zapisywać. A zwłaszcza na taki kierunek jak technik masażysta, gdzie nie liczy się tylko papierek, ale i konkretne umiejętności, które można później z powodzeniem wykorzystać w przyszłej pracy z pacjentem. Czekam na opinie starachowickich słuchaczy tego kierunku. Pozdrawiam.

#2 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 21:35:54

Też z chęcią dowiem się opinii od uczniów uczęszczających do tej szkoły.

#3 darka09

darka09

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 grudzień 2016 - 14:37:14

Ja chodzę na masażystę ale do Cosinusa.

Jeśli chodzi o zajęcia praktyczne to jest ich naprawdę sporo. Sale moim zdaniem wyposażone są bardzo dobrze. Dostępne są różnego rodzaju przyrządy wspomagające masaże, profesjonalne stoły - więc pod tym względem duży plus.

Praktyki możesz załatwić sobie sama, ale jeśli będziesz miała jakieś trudności to zgłaszasz to szkole i wtedy oni Ci pomagają bez większego problemu :)

Praktyka wiadomo jest ważna, ale też musisz mieć dobrą terorię żeby komuś nie zrobić krzywdy. Jakby były jakieś pytania to chętnie pomogę :)

#4 zuzka087

zuzka087

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 22 styczeń 2017 - 19:15:30

Ja co prawda na masażystę nie chodzę, ale chodze na inny kierunek właśnie do Cosinusa i szkoła rzeczywiście jest fajna i godna polecenia.

#5 justinaa

justinaa

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 21:26:27

też zastanawiałm się kiedyś nad masażystą w policealnej. a tak z ciekawości - Darka, możesz powiedzieć coś więcej o tym kierunku w Cosinusie? Zadowolona jesteś? jak zajęcia praktyczne? 

Użytkownik justinaa edytował ten post 07 marzec 2017 - 21:27:01

#6 AdamK

AdamK

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 12:26:45

Nie ważny jest poziom ważna jest ilość uczni! Cosinus górą!!!

#7 zuzka087

zuzka087

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 14:49:02

Adam, jesli chodzi o cosinusa to poziom jest bardzo dobry w porównaniu z wieloma innymi pseudo policealnymi szkołami którym tylko zależy na wyciagnieciu od uczniów jak najwiecej pieniędzy.

#8 ania012

ania012

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 14:23:50

ja chodzę na masażystę do NOVA w Radomiu i polecam szczerze. maja pracownię do masażu taką z prawdziwego zdarzenia, fajne praktyczne zajęcia i nauczyciele bardzo mili można z nimi też pożartować. kto chce się czegoś nauczyć to warto

#9 ~RadomNOVA~

~RadomNOVA~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 09:28:09

Uwaga!!! Szkoła NOVA CE w Radomiu rozdaje wejściówki na siłownie !!!!!
Dla każdego kto się zapiszę do końca grudnia na wybrane kierunki* otrzyma voucher na 3 wejściówki do klubu sportowego GRATIS!!!!! NIE CZEKAJ- ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!!- karnet do klubu sportowego czeka na CIEBIE !!!
ZAPRASZAMY
SZKOŁA NOVA CE
ul. Focha 12 lok 9 Radom
* wybrane kierunki to: Technik Administracji, Technik Informatyk, Technik Usług Kosmetycznych, Technik Masażysta, Grafik Komputerowy Multimediów, Instruktor Fitness

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 19:03:12

super

#11 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 13:35:07

Jestem zadowolona

#12 ~gabi~

~gabi~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2017 - 16:50:43

Czym w zasadzie różnią się te wszykie szkoły? Tylko tym że np cosinus bezpłatny, a gdzie indzie opłaty? Czy jak? Bo egzamin wszedzie jest chyba taki sam ?

#13 Dawid555

Dawid555

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 06:49:33

Zawód masażysty jest w dzisiejszych czasach bardzo ceniony i potrzebny. Ludzie godzinami siedzą w pracy, a potem plecy bolą. Sam byłem w podobnej sytuacji i masaż mi bardzo pomógł.

#14 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 14:18:30

Ja kończyłem ŻAKA i problemu, zeby znaleźć później prace w zawodzie nie miałem. Naprawde sporo sie mozna nauczyc a w CV zle to nie wygląda. Z reszta finalnie i tak licza sie umiejetnosci a je mam.

#15 ~Malwa~

~Malwa~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:01:28

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy zapisywaniu się do szkoły policealnej trzeba szczegółowo się dopytać o ukryte koszty. Okazuje się że wiele "bezpłatnych" szkół karze finansowo za nie uzyskanie frekwencji, każe płacić za materiały z których się korzysta podczas zajęć, wnosić opłaty za podejście do każdego egzaminu. Ale są też takie w których nawet udostępniają notatki na kserówkach albo w plikach multimedialnych a jedyna rzecz, która jest potrzebna to zeszyt i długopis - który i tak możesz dostać przy zapisywaniu. Miałam okazję być i w takiej i takiej szkole. Więc ludziska pytajcie w szkołach o wszystkie możliwe opłaty! 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: technik masażysta, starachowice, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych