Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła Podstawowa ZWOLEŃ

333 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 19:10:30

Kiedy znowu dzieci zaczną chodzić do szkoły ?

#242 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 19:48:17

pewnie w wakacje, bo zaległości trzeba nadrobić, chyba że wszyscy uczniowie nie otrzymają promocji do następnej klasy i nauczyciele oddadzą pieniądze, za to że cały rok nic nie robili i dlatego młodzież szkolna musi rok powtarzać

#243 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 22:53:20

RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY!!!

#244 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 23:32:42

Zaczynaja prace o 8 , koncza o 12 badz od 12 i koncza o 15 , wszystkie ferie , wakacje , swieta wolne , a im jeszcze malo .. ja zapierd... od 8 do 17 codzien , czy to wakacje czy ferie czy swieta ... i zarabiam mniej niz oni .. Czego Wy oczekujecie ? Co 45 minut macie przerwy , nikt Was nie rozlicza za to , dodatkowo korepetycje itp. .. placicie zus , podatki , vat ? 

#245 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 05:27:07

Przecież o tym wolnym że względu na egzaminy już dawno poinformowali nas w szkole. Czego się czepiasz. Ja o tym wiedziałam kilka miesięcy temu

#246 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 05:29:22

Czyli coś się działo. Będą milczeć żeby pokazać że egzaminy bez usterek się odbyły.

No chyba komisja się nie sprawdziła. Coś pomieszali. Ale jedno wiem że dzieci to zdenerwowało dodatkowo. Szok

#247 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:09:39

Strajk trwa? Słyszałam że obsługa nie strajkuje. Wiec im placa. Mam nadzieję że przez te 2 tygodnie posprzataja chociaż sale dzieciom żeby nie przychodziły codziennie do domu ukurzone. A nie siedzą bezczynnie tak jak co dzień po kilka w kantorku przy wejsciu.

#248 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 17:44:13

Strajk trwa? Słyszałam że obsługa nie strajkuje. Wiec im placa. Mam nadzieję że przez te 2 tygodnie posprzataja chociaż sale dzieciom żeby nie przychodziły codziennie do domu ukurzone. A nie siedzą bezczynnie tak jak co dzień po kilka w kantorku przy wejsciu.

Dobre . A kto im każe. Ha ha

#249 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 19:46:22

No chyba komisja się nie sprawdziła. Coś pomieszali. Ale jedno wiem że dzieci to zdenerwowało dodatkowo. Szok

Raczej rodzice nakrecaja temat ,dzieci z tego co wiem bez stresowo podeszły do egzaminów .

#250 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 21:58:20

A czy po świętach też strajkują? Bo ja wysyłam dziecko do szkoły i mam nadzieję, że ta hucpa już się skończy

#251 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 05:55:42

A czy po świętach też strajkują? Bo ja wysyłam dziecko do szkoły i mam nadzieję, że ta hucpa już się skończy

Wstyd za Pap Zwoleń, poziom 0.
Ale było kilka osób co nie strajkowali.

#252 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 06:38:10

Wstyd za Pap Zwoleń, poziom 0.
Ale było kilka osób co nie strajkowali.

Ale tych kilku nie popieram. Wstyd. Zero jedności. Niech inni wywalcżą A ja wezmè z radością. Powinni się schować że wstydu.

#253 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 06:39:43

Raczej rodzice nakrecaja temat ,dzieci z tego co wiem bez stresowo podeszły do egzaminów .

No nie masz racji.

#254 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 07:37:47

Jak będzie strajk to dziecko wróci do domu chyba że przesiedzi w świetlicy.I co na to poradzić. 

#255 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 11:00:35

Ale tych kilku nie popieram. Wstyd. Zero jedności. Niech inni wywalcżą A ja wezmè z radością. Powinni się schować że wstydu.

Ci co nie strajkują, mogą być z siebie dumni, że nie wzięli udziału w tej politycznej szopce. Ogromny szacunek, to pokazało, kto naprawdę jest nauczycielem.

#256 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 11:05:59

Ci co nie strajkują, mogą być z siebie dumni, że nie wzięli udziału w tej politycznej szopce. Ogromny szacunek, to pokazało, kto naprawdę jest nauczycielem.

Popieram. Szacunek! Szkoda, że te osoby policzysz na palcach jednej ręki.

#257 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 11:39:35

Popieram. Szacunek! Szkoda, że te osoby policzysz na palcach jednej ręki.

Ja ze wstydu na ich miejscu nie miałbym śmiałości spojrzeć im w oczy, tym strajkującym i zwolnił bym się z pracy. Żenada. Popieram strajkujących. Brawo dla Was, brawo. Trzymajcie się razem. Trzymam za Was kciuki, że wytrzymacie.

#258 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 12:00:41

Ja ze wstydu na ich miejscu nie miałbym śmiałości spojrzeć im w oczy, tym strajkującym i zwolnił bym się z pracy. Żenada. Popieram strajkujących. Brawo dla Was, brawo. Trzymajcie się razem. Trzymam za Was kciuki, że wytrzymacie.

W czym ich popierasz, w tej głupocie, w której tkwią. Nie wiem czy wiesz, ale większość logicznie myślących i oddanych swojemu zawodowi i uczniom nauczycieli już po dwóch dniach miała dość. Zwróć uwagę, że wielu z nich chodzi po ulicach naszego miasta ze spuszczoną głową. Dobrze wiedzą w co się wpakowali, tylko nie mogą się z tego wyplątać, bo ci najbardziej krzyczący i wypisujący na forach internetowych jak to są nieszczęśliwi i jak dużo muszą pracować, koledzy po prostu by ich zjedli. Nie zazdroszczę atmosfery w pokoju nauczycielskim i w pracy. Bez względu na to jak ten strajk się zakończy będą musieli się tam spotkać.

#259 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 12:12:25

Oj Maćku, Maćku! Łazienka jest zamknięta? Komuszek z ciebie wychodzi.

#260 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 12:27:04

Odezwał się szkolny terrorysta. Idź się wypłacz Broniarzowi w rękaw, potem Schetynie. Za garść srebrników byście wszystko rozpieprzyli. Jeszcze pretensje, że na dzieci idą pieniądze. Zapomniałeś już po co chodzisz do pracy i dla kogo tam jesteś? Nie będzie dzieci, nie będzie i ciebie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych