Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła Podstawowa ZWOLEŃ

270 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 12:40:08

Rodzice to tylko wymagają.
Najpierw wymagajcie od siebie, a później od innych.

#202 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 14:39:06

Jeszcze czasami palą pomieszczeniu gospodarczym obok szatni jak jest boczne wejście

Zdziwił byś  się gdzie jeszcze .I tyle w temacie.

#203 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 15:51:03

Wytłumaczcie mi bo nie rozumiem. W szkole zimą zimno A teraz gorąco. Czy tam nie ma osoby zajmującej się ogrzewaniem. Dziś w szkole okna pootwierane. Wystarczyłoby obniżyć temperaturè na piecu A tak to nie wiadomo jak to dziecko ubierać bo rozbiera się do podkoszulki w szkole.

#204 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 16:28:22

Widocznie szkoła ma za dużo pieniędzy. Ale w tej przy Kościele tak samo. A jeszcze światło na korytarzach święci się od rana do końca zajęć. Może i dobrze bo im widno

#205 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 18:02:51

Wytłumaczcie mi bo nie rozumiem. W szkole zimą zimno A teraz gorąco. Czy tam nie ma osoby zajmującej się ogrzewaniem. Dziś w szkole okna pootwierane. Wystarczyłoby obniżyć temperaturè na piecu A tak to nie wiadomo jak to dziecko ubierać bo rozbiera się do podkoszulki w szkole.

Co ty pleciesz? Gdzie zimno? Chyba u ciebie w domu...

#206 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 18:20:00

Jakie zimno ? za ciepło

#207 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 21:13:19

Widocznie szkoła ma za dużo pieniędzy. Ale w tej przy Kościele tak samo. A jeszcze światło na korytarzach święci się od rana do końca zajęć. Może i dobrze bo im widno

A oszczędności dalej nie będzie. Dziś znów cały dzień świeciło się światło. Rozumiem na przerwach ale na lekcjach już można wyłączyć. I to nie jedna żarowka a z 15. Nawet nie energooszczedne. Jak tu dzieciom tłumaczyć że trzeba dbać o środowisko? A coż tam szkoła zapłaci . Zaoszczędzone pieniądze można przecież na co innego przeznaczyć.

#208 ~Gosć~

~Gosć~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 14:31:05

Pani dyrektor ulituj się nad naszymi dziećmi. Nie dość że nie ma polonistki(choć i tak już nie zdąży omówić z nimi wszystkich lektur ani powtórzyć do egzaminu) to jeszcze na zastępstwo przychodzi nauczyciel innego przedmiotu. Zatrzeslo mnie gdy dziecko o tym mi powiedziało. Nam zaleźy na naszych dzieciach. Rozumiem młodsze klasy ale ostatnia, kończąca klasa tuż przed egzaminem żeby nawet nie miała z kim utrwalić i powtórzyć. Tego już nie rozumiem. To woła o pomstę do nieba.

#209 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 14:58:41

Pani dyrektor ulituj się nad naszymi dziećmi. Nie dość że nie ma polonistki(choć i tak już nie zdąży omówić z nimi wszystkich lektur ani powtórzyć do egzaminu) to jeszcze na zastępstwo przychodzi nauczyciel innego przedmiotu. Zatrzeslo mnie gdy dziecko o tym mi powiedziało. Nam zaleźy na naszych dzieciach. Rozumiem młodsze klasy ale ostatnia, kończąca klasa tuż przed egzaminem żeby nawet nie miała z kim utrwalić i powtórzyć. Tego już nie rozumiem. To woła o pomstę do nieba.

Baranie,lektury trzeba czytać !

#210 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 15:26:41

Dla pani dyrektor nigdy dzieci nie były ważne, lecz wladze.

#211 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 22:32:40

:)

#212 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 06:45:47

Dla pani dyrektor nigdy dzieci nie były ważne, lecz wladze.

Nie pisz glupot

#213 ~Gosć~

~Gosć~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 07:34:33

A dlaczego nagle informacje w wydarzeniach nie są układane chronologicznie? Wpis z 13.03 jest po 21.03. Celowe? Coś jest ważne A coś ważniejsze? Np. Wzorowy uczeń okazuje sie mało ważny. Skoro zawsze było wg dat to i teraz niech zostanie. Nieładnie tak. Wszyscy są chyba równi. Chyba...chyba

#214 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 13:10:35

A dlaczego nagle informacje w wydarzeniach nie są układane chronologicznie? Wpis z 13.03 jest po 21.03. Celowe? Coś jest ważne A coś ważniejsze? Np. Wzorowy uczeń okazuje sie mało ważny. Skoro zawsze było wg dat to i teraz niech zostanie. Nieładnie tak. Wszyscy są chyba równi. Chyba...chyba

???

#215 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 13:26:40

???

Nie rób problemu

#216 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 18:31:59

A nie przeszkadza Ci, że dzieci właśnie teraz przed egzaminami marnują 3 dni na rekolekcje??? 45 min w kościele ale csly dzien wolny .. to jest masakra! Nauczyciel może być ewentualnie chory skoro to nie ma, innej możliwości raczej nie ma więc nie dramatyzuj...

#217 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 18:57:40

A nie przeszkadza Ci, że dzieci właśnie teraz przed egzaminami marnują 3 dni na rekolekcje??? 45 min w kościele ale csly dzien wolny .. to jest masakra! Nauczyciel może być ewentualnie chory skoro to nie ma, innej możliwości raczej nie ma więc nie dramatyzuj...

Szkoda choć mają czas na odpoczynek i powtórkę we własnym zakresie

#218 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 20:17:57

Szkoda choć mają czas na odpoczynek i powtórkę we własnym zakresie

I mogą czytać te lektury !

#219 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 20:26:45

Napisz oswiadczenie że nie zezwalasz , ja tak zrobiłam .

#220 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 20:58:08

Napisz oswiadczenie że nie zezwalasz , ja tak zrobiłam .

I czyta te lektury ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych