Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SZKOŁA im. Grota w JEDRZEJOWIE

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 21:57:12

MAM nadzieje ze ktos wrescie sie wezmie za dyrektora szkoły w Jedzejowie im. grota szkoła ta co roku zbiera od uczniow pieniadze za swiadectwa w tym roku było to 10 złotych mimo ze swiadectwa sa nie płatne na co w takim razie ida te pieniadze i czy zostana zwrocone ucznia panie burmiszczu pod pana podlega szkoła wiec prosze sie wziac za ta sprawe kiedy uczen nie zapłaci jest straszony ze nie otrzyma swiadectwa prosze niech ktos sie jeszcze wypowie na temat tejszkoły

#2 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 22:49:18

proponuje najpierw lekcje ortografii... pomysłodawcy tego artykułu

#3 ~migotka~

~migotka~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 08:32:17

MAM nadzieje ze ktos wrescie sie wezmie za dyrektora szkoły w Jedzejowie im. grota szkoła ta co roku zbiera od uczniow pieniadze za swiadectwa w tym roku było to 10 złotych mimo ze swiadectwa sa nie płatne na co w takim razie ida te pieniadze i czy zostana zwrocone ucznia panie burmiszczu pod pana podlega szkoła wiec prosze sie wziac za ta sprawe kiedy uczen nie zapłaci jest straszony ze nie otrzyma swiadectwa prosze niech ktos sie jeszcze wypowie na temat tejszkoły

Poza nauką ortografii przydałaby się jeszcze podstawowa wiedza ogólna. Mniemam, że autor tego wpisu jest uczniem tej szkoły, a w związku z tym wypadało by wiedzieć, że szkoły średnie są jednostkami organizacyjnymi Starostwa Powiatowego i burmistrz nie ma tu nic do gadania!!!

#4 ~czytelnij~

~czytelnij~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 08:51:53

Dla uściślenia twoich słabych wiadomości-szkoły średnie w tym szkoła o której piszesz-podlegają pod powiat, a tym samym odpowiada za ich działalność starosta, a nie burmistrz. Burmistrz odpowiada za szkolnictwo na szczeblu przedszkolnym, podstawowym i gimnazjalnym. Kieruj więc swoje żale gdzie indziej.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 18:00:13

Dla uściślenia twoich słabych wiadomości-szkoły średnie w tym szkoła o której piszesz-podlegają pod powiat, a tym samym odpowiada za ich działalność starosta, a nie burmistrz. Burmistrz odpowiada za szkolnictwo na szczeblu przedszkolnym, podstawowym i gimnazjalnym. Kieruj więc swoje żale gdzie indziej.

tu nie chodzi o to kto odpowiada za szkołe ale ze szkoła nie legalnie pobiera pieniadze za swiadectwa ktore sa nie płatne igdzie te pieniadze ida na jaki cel licze ze ktos sie tym zainteresuje ta szkołe powini zamknac bo uczy młodzierz oszustwa

#6 ~migotka~

~migotka~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 13:28:50

tu nie chodzi o to kto odpowiada za szkołe ale ze szkoła nie legalnie pobiera pieniadze za swiadectwa ktore sa nie płatne igdzie te pieniadze ida na jaki cel licze ze ktos sie tym zainteresuje ta szkołe powini zamknac bo uczy młodzierz oszustwa

To może sam sie tym zainteresuj i powiadom odpowiednie władze (kuratorium, starostwo). Najlepiej napisać "niech ktoś się tym zajmie". A przepraszam, ten ktoś to niby kto to ma być?!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 20:32:07

To może sam sie tym zainteresuj i powiadom odpowiednie władze (kuratorium, starostwo). Najlepiej napisać "niech ktoś się tym zajmie". A przepraszam, ten ktoś to niby kto to ma być?!

widac ze wypowiadaja sie nauczyciele tej szkoły ze tak ja bronia oczywiscie odpowiednie władze zostały powiadomione ministerstwo rowniesz w kuratorium byłem dzisiej a po niedzieli powiadomie prokurature oraz interwencje niech raz ktos ukruci te bezprawie odpowiedz opublikuje na forum

#8 ~~~~

~~~~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 10:11:28

Za świadectwo maturalne płaci sie w tej szkole 35zł, a w innych szkołach płacili nawet 2zł!!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 16:45:01

Za świadectwo maturalne płaci sie w tej szkole 35zł, a w innych szkołach płacili nawet 2zł!!!

swiadectwa maturalne sa nie płatne ciekawe kiedy dyrektor zwroci ucznia nie legalnie pobrane pieniadze piszczcie jak najwiecej otej sprawie ja w poniedziałek powiadamiam prokurature moze wrescie skonczy sie naciaganie uczniow

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 16:45:45

swiadectwa maturalne sa nie płatne ciekawe kiedy dyrektor zwroci ucznia nie legalnie pobrane pieniadze piszczcie jak najwiecej otej sprawie ja w poniedziałek powiadamiam prokurature moze wrescie skonczy sie naciaganie uczniow

#11 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2011 - 12:00:12

Zapraszam do skorzystania ze strony http://smierc.org , gdzie każdy może poznać swoją datę śmierci.

#12 ~UCZENNICA~

~UCZENNICA~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2011 - 11:31:43

tO JEST ZAJEBISTA SZKOŁA, NAUCZYCIELE I dYREKTORZY A SZCZEGÓLNIE RYMARCZYK - NIECH GO BÓG BŁOGOSŁOWI ZA TE NIEZASŁUŻONE OCENY - TO DOBRY PASTUCHA, WYROZUMIAŁY - SPECJALISTA OD STAWIANIA OCEN ZA NIC

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2011 - 21:02:48

tO JEST ZAJEBISTA SZKOŁA, NAUCZYCIELE I dYREKTORZY A SZCZEGÓLNIE RYMARCZYK - NIECH GO BÓG BŁOGOSŁOWI ZA TE NIEZASŁUŻONE OCENY - TO DOBRY PASTUCHA, WYROZUMIAŁY - SPECJALISTA OD STAWIANIA OCEN ZA NIC

ciekawe czy ta sprawa zainteresuje sie pani kurator i czszkoła zwroci ucznia pieniadze u nas tez zbierali po 10złotych a jestem uczniem tej szkoły wpisujcie po ile u was pobierałi technikum gastronomiczne :P

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2011 - 21:04:47

ciekawe czy ta sprawa zainteresuje sie pani kurator i czszkoła zwroci ucznia pieniadze u nas tez zbierali po 10złotych a jestem uczniem tej szkoły wpisujcie po ile u was pobierałi technikum gastronomiczne :P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych