Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

385 odpowiedzi w tym temacie

#381 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 18:50:17

celna uwaga

#382 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2015 - 08:37:58

Czy ktos was durne lemingi pomyslal choc przez minute jak pomoc tej biednej rodzinie ,na pewno nie ,obsrywac potraficie
Ja mam pieniadze chetnie pomoge ,podajcie durnie namiar.Podam wam dane ,ten kraj dlugo nie przetrwa ,jesli narod juz tak nisko upadl

Nikt ci tu adresu nie poda.

Wiesz gdzie mieszkają ,w którym bloku i możesz sam trafić  do nich.

Ale sądzę ze to prowokacja z twojej strony i całej tej pomocy.

#383 ~rolek wilczek~

~rolek wilczek~
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 23:32:16

Bez komentarza. Brak słów. Luksusy się mażą ?!

analfabeto je..ny- jej ojciec nie nalezał do PZPRu jak Edek ,a za nia nie lata stado oszukanych na kase jak za tobą gnido!

#384 ~Slaw Kord (BELFAST)~

~Slaw Kord (BELFAST)~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 06:40:06

Darmozjady niech spier***ają do Anglii, tam jest praca. A ja zostaję w tym wspaniałym kraju bo mam rentę. A w niedzielę zagłosuję na Bronisława Komorowskiego.

#385 ~bator~

~bator~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2017 - 21:49:48

Ładna ruchawica a ojcowie gdzie są k-wmać?

#386 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 00:06:23

Znam pewną samotną matkę,która wychowywała kilkoro dzieci. W tej chwili ma pod opieką dwójkę najmłodszych.Ona się musiała uzależnić od opieki społecznej, bo nie garnie się do pracy. Nawet na pół etatu. Najgorsze jest toże nauczyła tego starsze dzieci. Jedyną osobą jest jej córka, która się usamodzielniła i wyjechała za granicę. Podjęła pracę i wyszła za mąż. Dobrze jej się wiedzie. Po jakimś czasie zerwała z rodzinką kontakt. Tylko sporadycznie się do nich odzywa. Teraz tak sobie myślę,że miała dość pasożytnicze rodzinki !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych