Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

385 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~34524~

~34524~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 15:55:15

Aha.

#2 ~12groszyTylkoNiePłaczProsz~

~12groszyTylkoNiePłaczProsz~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 15:57:56

Na bruk taką patologię, jak się nie ma pieniędzy to się dzieci nie robi. 5 !? Na co to komu, było sobie prezerwatywy kupić, albo w majtkach nie grzebać.

#3 ~mieczysławe~

~mieczysławe~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 16:08:59

najmłodsze dziecko śpi na balkonie?

no kuuurwa trzymajcie mnie!! to nienormalne

ale co się dziwić, jak socjalizm rozdziela, to tak jest, ktoś nie dostaje i de. poza tym, no bez jaj, ona jest wiatropylna, czy jaka? gdzie są ojcowie tych dzieci??

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 16:15:29

a Ryczan na 350 m kw.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 16:23:29

a ty ile masz metrów podziel się

#6 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 16:24:04

A gdzie tatusiowie?

Myślę że z samych alimentów można by wynająć jakieś luksusowe mieszkanie.

No chyba że dawała pod sklepem jakimś menelom, w takim przypadku kasy nie ma i nie będzie.

Gdzie tacy ludzie maja rozum?

Taka "Matka " kogo jest w stanie wychować ? Bo na pewno nie normalnego człowieka. Wyrośnie kolejna patologia żyjąca na koszt innych. Innej przyszłości nie widzę dla jej dzieci.

#7 ~PreczZSocjalizmem~

~PreczZSocjalizmem~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 16:28:11

Niby samotna matka a co rok to prorok, czyżby niepokalane poczęcie?

#8 Piwopij

Piwopij

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 11223 postów

Napisano 08 wrzesień 2014 - 16:34:44

Bez komentarza. Brak słów. Luksusy się mażą ?!

#9 ~mz~

~mz~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 16:45:53

Do wykształconych urzędasów:

to że kobieta jest taka a nie inna nie ma wątpliwości , ale co za deb***e (wykształceni urzędnicy)trzymają kobietę nie pracującą i nie rokującą nadziei na pracę aby spłaciła długi , z czego ?????????????

#10 ~krzychu~

~krzychu~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 16:46:08

a kto jej kazał tyle dzieci robić?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 16:52:34

a na tatuaż na ręcę miała pieniądze

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 16:53:55

Trzeba sobie jeszcze p1erdolnąć z trójkę, będzie wygodniej... W sumie niezły pomysł - na1ebać sobie dzieci i iść do gazety żeby wyłudzić duże mieszkanie komunalne.

#13 ~Edyta S.~

~Edyta S.~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 16:57:56

Kto z Was jest taki naiwny że ona jest samotna mieszka z panem Zbyszkiem(ojcem dwojga ostatnich dzieci) ,pana stać na piwko papierosy a na utrzymane mieskania i rodziny nie??? Dziwne ! ! !

Pani Jadwiga(Jagoda) chodzi i opowiada że ona za mieszkanie nie będzie płacić bo i tak dostanie większe mieszkanie od miasta.

Dzieci mają całkowitą opieke socjalną , a do tego matka pobiera niezłe pieniądze z MOPR.

Ale jak to nasze Echo Dnia lubi rozdmuchiwać problemy tam gdzie ich nie ma a przynajmniej jakby rodzina chciała to by była w innej-lepszej sytuacji ! ! ! ! !

#14 mangusta

mangusta

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 08 wrzesień 2014 - 17:02:05

Jak rozumiem za większe,z wygodami płacić będzie? Taaak,całokształt wyraźnie pokazuje że jednostka ambitna,pracowita,i tylko podły system ją tłamsi.

#15 ~XXL~

~XXL~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 17:14:14

Dość mam łożenia na cwaniaków, którzy tylko patrzą, jak żyć na cudzy koszt. W bloku 49 na osiedlu Świętokrzyskim przy ul. J. Nowaka Jeziorańskiego żyje wielodzietna rodzina, która od wprowadzenia się na początku lat osiemdziesiątych nie zapłaciła czynszu, dług przerasta wartość rynkowa mieszkania, pozostało kilka zameldowanych osób i spółdzielnia szarpie się latami z są dem, aby wreszcie ich się pozbyć. Na dodatek spokojna ta rodzina nie jest i policja ma z nią robotę. Mieszkańcy mogliby wiele powiedzieć, ale się boją, żyją w zdewastowanej klatce schodowej i siedzą cicho.

#16 ~alleluja i do przodu~

~alleluja i do przodu~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 17:23:58

a ty ile masz metrów podziel się

Tyle mam metrów na ile zapracowałem,nikt mi nie dał więc wara od mojego!!! A patologia pod most,dzieci robic potrafią ale na mieszkanie zarobić już nie....

#17 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 17:25:49

Jak rozumiem za większe,z wygodami płacić będzie? Taaak,całokształt wyraźnie pokazuje że jednostka ambitna,pracowita,i tylko podły system ją tłamsi.

Zdębiałam. Ja mam dwoje dzieci, ja i mąż pracujemy, jednak do luksusu nam daleko, ale i narzekać nie możemy. Aleeee, mam świadomość że gdyby się trafiło trzecie dziecko byłoby dosyć ciężko, a nie wyobrażam sobie latać i prosić, żebrać o pomoc, więc trzeba świadomie planować. Narobić dzieci to nie sztuka, ale jak jej nie wstyd latać i mieć pretensje że ma takie warunki. Najpierw jakieś warunki trzeba stworzyć, dopiero latać z dupą tu  i ówdzie, każdy by tak mógł. Rozumiem, są różne sytuacje życiowe, gdy matka nagle zostaje sama z dziećmi, ale na litość boską ona wprowadziła się jako samotna matka z dwójką dzieci i miała głowę ( i nie tylko  głowę) natrzepać w tych warunkach jeszcze troje????Czemu nie wspomina o tatusiach, chyba to oni powinni czuć się odpowiedzialni za stworzenie warunków do godnego życia swoim dzieciom, ale nie oni sami czekąją na gotowca. Jest mi niedobrze jak myślę o tym. Beznadziejna baba z tupetem.

#18 ~Żółty~

~Żółty~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 17:25:56

Jeśli nie stać Cię na utrzymanie dzieci to się ich nie robi proste,ale u patusów to normalka bo wiadomo "państwo da z podatków" itp. Ale tak to jest jak się ma mentalność z czasów komunizmu.

#19 ~pati~

~pati~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 17:28:02

a Ryczan na 350 m kw.

No ale dzieci też pewnie nie mało???  Musi im zapewnić metraż przecież.

#20 ~taka patologia~

~taka patologia~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 17:35:06

Po  pierwsze  Panią  należy  przymusowo  wysterylizować,po drugie zabrać  najmłodsze dziecko, dać małżeństwu które nie mogą miec własnego może nie  jest za pózno i cos z tego jeszcze wyrośnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych