Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sześć nowych linii autobusowych dla mieszkańców powiatu opatowskiego od 1 września. Dokąd?

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 19:41:40

Pięknie

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 06:16:56

Pięknie

I śmiesznie : jeden pracownik i jeden DYREKTOR.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 08:57:28

Teoria Marksa - Sztuczne Tworzenie Miejsc Pracy 

#4 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 09:48:09

No nie rycz już że nie dostałeś tego stolka - zresztą i tak się do niczego nie nadajesz

#5 ~Gaga~

~Gaga~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 20:35:27

ten autobus lata 1 raz w tygodniu

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 21:08:08

A cóż to za latający autobus ?

#7 ~Tomek 1~

~Tomek 1~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 07:13:22

Ale lipa, kto wpadł na tak głupi pomysł, powinni jeździć licencjonowani przewoźnicy, a nie tworzyć taką lipę na kilka miesięcy. Po nowym roku już po wyborach linie okażą się nie rentowne i je zamkną.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 07:25:30

To prawda nie bez powodu je zlikwidowali

#9 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 07:39:33

Tak to prawda - faktycznie jesteś głupi

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 07:57:17

Ale lipa, kto wpadł na tak głupi pomysł, powinni jeździć licencjonowani przewoźnicy, a nie tworzyć taką lipę na kilka miesięcy. Po nowym roku już po wyborach linie okażą się nie rentowne i je zamkną.

A kto to jest ta kierownik bo było napisane w gazecie że to znana opatowianka. Z czego znana i kto ją zna ?? Czym się wsławiła albo czym się zajmuje bo akurat ja nic o niej nie słyszałem.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 08:01:55

A kogo chcecie umiłowani wozić w tym opustoszałym piknym powiecie

#12 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 08:06:43

Pewnych rzeczy nie jestem w stanie zrozumieć!
Jestem wykształcony w kierunku samorządowym i nie rozumiem po co powylywac nowa jednostkę (kierownik) skoro mozna włączyć to w strukture urzędu.
Byc moze prawo stanowione wymaga takiej reorganizacji?
Dlatego starosta publicznie powinien zabrać glos i wyjaśnić wątpliwości.
Moze dziala tu zasada ...dura lex sed lex (prawo twarde ale prawo)...

#13 ~alfred~

~alfred~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 08:23:35

A kto to jest ta kierownik bo było napisane w gazecie że to znana opatowianka. Z czego znana i kto ją zna ?? Czym się wsławiła albo czym się zajmuje bo akurat ja nic o niej nie słyszałem.

ta gazeta wszystko koloryzuje, trzeba ją czytać z odpowiednim dystansem, zobacz wywiad z dyrektorką domu kultury to aż śmieszne jest. Robią takie artykuły a nawet nie ma nic na temat postępów realizacji programu burmistrza czy co robią radni no za wyjątkiem M. Ryzy, ale i tak artykuły pisane dla Ryzy są wytonowane nie są koloryzowane jak te inne, np ze niektórzy mieszkańcy tylko chcą likwidacji strazy co jest nieprawda bo większość ale oni tak nie napiszą, 

#14 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 08:36:57

Pewnych rzeczy nie jestem w stanie zrozumieć!
Jestem wykształcony w kierunku samorządowym i nie rozumiem po co powylywac nowa jednostkę (kierownik) skoro mozna włączyć to w strukture urzędu.
Byc moze prawo stanowione wymaga takiej reorganizacji?
Dlatego starosta publicznie powinien zabrać glos i wyjaśnić wątpliwości.
Moze dziala tu zasada ...dura lex sed lex (prawo twarde ale prawo)...

ja poszedłbym nieco dalej w tym wszystkim od ciebie, tez coś tam z samorządu się znam, może nie tyle co ty, ale zwróć uwagę kolego, że zgodnie z art. 2, 11 i 12  ustawy o pracownikach samorządowych na stanowisko dyrektora zakładu transportu należy przeprowadzić otwarty konkurs, zgodnie z rozporządzeniem w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych, a to tabeli wynagrodzeń litera F.  dyrektor zakładu transportu to wymagany 5 letni staż pracy oraz wykształcenie wyższe, czy zatem Pani nowo wybrana dyrektor spełnia te warunki, i czy została wybrania z konkursu, proszę aby zostało to wyjaśnione, bowiem może być to niedopełnienie obowiązków,. 

inną kwestią są zasadności tych linii, kto to ustalał ? jeśli bus będzie jeździł bez pasażerów zażądamy wyjaśnień od starosty bowiem (celowość, gospodarność), oraz w jakiej formie starostwo dysponuje busem , od kogo i na jakich zasadach myślę że tu pan radny Ryza wystąpi z zapytaniem, na powyższe kwestie, bowiem jako mieszkańcy tego się domagamy

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 09:03:30

No ooo- same mecenasy w tym Opatowie - jakoś wcześniej nikogo tak nie rozliczali mimo taaaaaakich nieeeeescislosci i z wielu innych nietrafnych decyzji - aaaaaa może wtedy mieli z tego jakieś korzyści itd

#16 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 09:56:53

Nic tylko uklonic sie przed wiedzą powyżej piszacych.Tak pelna zgoda.

#17 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 09:57:07

#18 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 09:57:26

#19 ~Tomek1~

~Tomek1~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 10:21:53

No ooo- same mecenasy w tym Opatowie - jakoś wcześniej nikogo tak nie rozliczali mimo taaaaaakich nieeeeescislosci i z wielu innych nietrafnych decyzji - aaaaaa może wtedy mieli z tego jakieś korzyści itd

Przecież nic się nie zmieniło, tylko dwoje nowych dzieci dostało władzę i się nią bawi, myśląc, że to już na zawsze. Poprzednik jednak się przeliczył.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 10:29:01

widać komuś podpadłeś Johnny 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych