Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szejna = PZPR reaktywacja !

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 14:27:47

Oglądam tego gościa w wielu programach publicystycznych ( ma parcie na szklo !) gdzie poza jedynym stwierdzeniem , że jest prawnikiem ( co z pychą podkreśla na każdym kroku) nieustannie kłamie !

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 14:48:24

Oglądam tego gościa w wielu programach publicystycznych ( ma parcie na szklo !) gdzie poza jedynym stwierdzeniem , że jest prawnikiem ( co z pychą podkreśla na każdym kroku) nieustannie kłamie !

dziecko zjedz czekoladę i wypij mleko ,politycy kłamią na każdym kroku mają ludzi ,którzy uczą ich mowy ciała a prawnicy zasadniczo zawsze mówią prawdę chyba,że muszą kłamać.

#3 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 17:00:46

W Studio Polska piękna wypowiedź tego pana,że w serialu,,Czterej pancerni i pies "to armia radziecka nas wyzwalała,innych wojsk w serialu nie było i to jest cała prawda.Wczoraj znowu podkreśla,że pochodzi z Końskich i jest synem milicjanta,dumnyjest że w PRL-u skończył prawo.A co powie dziecko robotnika?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 17:08:39

W Studio Polska piękna wypowiedź tego pana,że w serialu,,Czterej pancerni i pies "to armia radziecka nas wyzwalała,innych wojsk w serialu nie było i to jest cała prawda.Wczoraj znowu podkreśla,że pochodzi z Końskich i jest synem milicjanta,dumnyjest że w PRL-u skończył prawo.A co powie dziecko robotnika?

no ja jestem dzieckiem robotnika i co mam powiedzieć ? Przez wujka z Czerwonej Armi nie skończyłem Ekonomii ,żadna armia nie chce mnie wyzwolić na interwencję w Służbie Kontrwywiadu Wojskowego dostałem odpowiedź,że chcą mojego samobójstwa ...Przeczytałem książkę o Gertrudę Córka Pustyni wysłałem CV do Służby Wywiadu Wojskowego ,ale oni odpowiedzieli że ich region działań to Afganistan potrzebują zawodowych żołnierzy ,może bym się nadal na tłumacza ,ale ich nie stać... Co to za serial ? Oszukać Przeznaczenie :D

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 17:19:12

no ja jestem dzieckiem robotnika i co mam powiedzieć ? Przez wujka z Czerwonej Armi nie skończyłem Ekonomii ,żadna armia nie chce mnie wyzwolić na interwencję w Służbie Kontrwywiadu Wojskowego dostałem odpowiedź,że chcą mojego samobójstwa ...Przeczytałem książkę o Gertrudę Córka Pustyni wysłałem CV do Służby Wywiadu Wojskowego ,ale oni odpowiedzieli że ich region działań to Afganistan potrzebują zawodowych żołnierzy ,może bym się nadal na tłumacza ,ale ich nie stać... Co to za serial ? Oszukać Przeznaczenie :D

są głupie ludzie w mieście powiedzą,że żeś Komuch bo popierasz Lewicę po prostu mieszkam 3lata w lewicowym państwie i jest tam normalnie nie to co tu wszędzie psy ty żeś Komuch a ty żeś żyd...Taka Polska Ameryka

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 17:29:28

No dobra synem malarza ,ta wasza propaganda jest tak denna ,że się czytać tych dyrdymalow wgl wasze małe móżdżki nie rozumieją nic tylko was uczą siać nienawiść ,homofobię albo skrajne popieranie LGBT...Jaki utwór by napisał dziś Czesław Niemen?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 17:42:20

Kochać wszystkich,nikogo nie oszczędzać.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 18:04:34

Kochać wszystkich,nikogo nie oszczędzać.

lud lubi polać krew czasem :D a tak apropo najlepszy był list do prezydenta ,bo PiS to taki dobry a jego tata jest jednym z szefów NCBIR aaa on był w tej dolinie krzymowej rozmawiał z tymi Iluminatami co i są w Darpie ...I za to olanie tak tych zakłamancow nie lubię aaa lud powie bo żeś z Armi czerwonej...

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 18:15:34

lud lubi polać krew czasem :D a tak apropo najlepszy był list do prezydenta ,bo PiS to taki dobry a jego tata jest jednym z szefów NCBIR aaa on był w tej dolinie krzymowej rozmawiał z tymi Iluminatami co i są w Darpie ...I za to olanie tak tych zakłamancow nie lubię aaa lud powie bo żeś z Armi czerwonej...

Jeśli usłyszysz pukanie do drzwi to uciekaj.To może być załoga karetki (lekarz plus sanitariusz) która zawiezie cię w kaftanie prosto do Morawicy,już na zawsze kretynie.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 19:26:24

Jeśli usłyszysz pukanie do drzwi to uciekaj.To może być załoga karetki (lekarz plus sanitariusz) która zawiezie cię w kaftanie prosto do Morawicy,już na zawsze kretynie.</p></p>

aaa kto ich przyśle ??

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 19:33:46

Aaa może ktoś wkleił komuś wspomnienie do głowy w ramach zemsty ???bo biorę też taka ewentualność do głowy....

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 19:41:24

Polecam zemścić się na reżyserach bo to oni wykreowali ta podła sytuacje lata wstecz pewnie tylko po to żeby kogoś upodlic i upokorzyć na koniec tej sytuacji...to jest najlogiczniejsze rozwiązanie tej chorej teatralnej ukrytej gry

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 19:42:05

Polecam zemścić się na reżyserach bo to oni wykreowali ta podła sytuacje lata wstecz pewnie tylko po to żeby kogoś upodlic i upokorzyć na koniec tej sytuacji...to jest najlogiczniejsze rozwiązanie tej chorej teatralnej ukrytej gry

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 19:42:22

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 06:16:47

makrela zluzuj majty małorolny chłopku pszenno-buraczany

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 09:31:06

a kto z Końskich nie jest pszenno-buraczany w większych aglomeracjach też żytnie chłopki .Przedstawiciele szlachty i inteligencji zostali wymordowani lub są gnębieni przez potomków zdrajców.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 10:48:24

Największy zasrywacz forum to makrela? Ale jaja!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 11:09:11

Błąd ludzie z oświaty i goście ich restauracji...Ktos im zaserwował w pożywieniu nanoczasteczki i tańczą w objęciach diabła...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 20:23:29

Szejna na Boże Narodzenie rozdawał  ludziom broszurę konstytucji napisanej przez komuchów, przecież to kolejna profanacja zaaranżowana przez lewactwo !

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 23:19:48

A konserwatywni liberałowie też na szubienice ? konstytucja to jest jednak ważny dokument.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych