Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

297 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ketna~

~ketna~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 11:48:25

PORĘCZENIA MAJĄTKOWE dla partii ich własnymi majątkami,skutecznie wyeliminuje korupcje,kolesiostwo i wszelkie nieprawidłowości.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 11:52:37

W wyborach samorządowych ta pani szczyciła się wieloma pozytywnymi cechami charakteru poza UCZCIWOŚCIĄ,można to sprawdzić na jej plakatach szczególnie prezentowaniu się na łamach lokalnych czasopism.

No i masz ci babo placek chce się powiedzieć jak pech to pech.

#43 ~rocky~

~rocky~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 11:55:10

To było do przewidzenia ! Pani woziła się po całej Europie na pewno nie za swoje !

#44 ~ketna~

~ketna~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 11:55:31

No cóż PLAKATY ZDJĄĆ SZTANDAR WYPROWADZIĆ.

Za sztandarem będzie szła "elita" w kajdankach,

Nie życzę sobie oglądania ich w strojach ludowych bo mnie obrażają.

#45 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 11:55:59

CBA powinno również przyjrzeć się dyrektorowi PUP Jędrzejów - również z PSL

robi to samo co koleżanka....... a przecież tak robią wszyscy w PSL

#46 ~Kropka~

~Kropka~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 11:59:13

... a przecież tak robią wszyscy w PSL

Ja tak nie robię. Należę do PSL i wstyd mi za tę panią. Nic jeszcze nie udowodniono, ale co by to nie było, smród pozostanie.

#47 ~Gość ale ktoś~

~Gość ale ktoś~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:00:25

Barwooooo brawooo! Zaczyna mi wracać wiara w Państwo Polskie i CBŚ :), jeszcze tylko Jarubasa wyprowadza za jego interesy i dotacje i będzie w Kielcach czyściej :)!
Powodzenia a zieloni złodzieje zaczną sie obawiać

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:00:45

To była próba wręczenia łapówki czy kasa byla już w torebce hm ? Chcę się przygotować jako podatnik na odszkodowanie za pomówienie

#49 ~oszustom mowie nie~

~oszustom mowie nie~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:03:22

Chciwość to zła cecha mimo tylu źródeł dochodu ciagle im mało a przecierz niektórzy nie mają wogóle parcy. Dożywotni zakaz pracy w placówkach państwowych z obcięciem ręki!

#50 ~Bodzio~

~Bodzio~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:05:12

z wygodnego łóżka na twarde dechy xD

#51 ~PISdowiec~

~PISdowiec~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:05:46

Jakaś życzliwa osoba z PISu załatwiła kobietę Widać ich metody działania już się zaczeły

#52 ~frajer z psl~

~frajer z psl~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:07:25

oj boją  się ci z PełO wspierani przez ciemniaków z psl że pisiory wygrają i zaczną ich wyciągać z łóżek o 6 rano , a będzie za co , pilnować przy wyborach aby znowu nie sałszowali jak samorządowe

#53 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:07:44

... a przecież tak robią wszyscy w PSL

Ja tak nie robię. Należę do PSL i wstyd mi za tę panią. Nic jeszcze nie udowodniono, ale co by to nie było, smród pozostanie.

PSL - pracę swoim ludziom  lub branie łapówki,

Jesteś wyjątkiem , który potwierdza tylko regułę niestety...... przykre

PSL nic dobrego dla województwa nie robi, bawi się tylko po dożynkach , tam gdzie jest darmowe żarcie i picie zawsze się znajdą ludzie z PSL, a o tym jak się załatwia pracę w PSL to już wszyscy wiedzą

I niestety PSL ma coraz mniej wspólnego  z rolnikami..... zgroza

#54 ~Elajza~

~Elajza~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:10:44

nareszcie prawda wyszła na jaw!  ta kobieta nie miała skrupółow podczas przyjmowania pracowników, większość osób zatrudniona w PUPie na Kolberga w Kielcach to jej znajomi albo znajomi znajdomych.

nikt z zewnątrz nigdy nie mógł się tam dostać do pracy, bo każdy konkurs był z góry ustawiony.

zgłaszam prośbę, aby przyjrzeć się pracy i samego sposobu zatrudnienia pracowników, którzy w ciągu ostanich 2 lat zostali tam zatrudnieni, w większości było to z polecenia pani dyrektor (byłej pani dyrektor- mam nadzieję).

#55 ~dyrektor teatru żeromskieg~

~dyrektor teatru żeromskieg~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:14:05

złodziejska partia łachudry jarubasa kradnie i oszukuje !!! złodzieje nie mają dość?

#56 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:14:19

Szczerze to nie wiem w jaki sposob jeszcze nic nie slychac o zatrzymaniu Pana prezydenta Wojciecha, bo kazdy widzi jakie dziwne rzeczy dzieją sie w miescie, a równie duzo słyszy sie o jego przeszłości, mam na mysli co mogl "zalatwic" w branży budowlanej. Przez takie sito trzeba przepuścić kazdy urzad.

#57 ~standardy PO-PSL~

~standardy PO-PSL~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:15:05

Jakaś życzliwa osoba z PISu załatwiła kobietę Widać ich metody działania już się zaczeły

A tak, tak, wiemy, wiemy, ona się tylko zakochała i dlatego brała łapówki, zatem winien jest ten, co ją złapał...

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:15:40

Gdyby NIk, CBA i CBŚ robiły co do nich należy, a kumoterstwo i nepotyzm wpisać do KK jako nadużycie władzy, to 95 % dyrektorów urzęduf trzeba by zamknąc na Piaskach.

No ale Bury z Kwiatkowskim po to właśnie założyli "prywatną agencję do obsadzania stanowisk dyrektorskich w NIK-u" żeby NIK nie robił tego co do niego należy i nie przeszkadzał gumofilcom w "interesach"

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:17:40

Czy to prawda ze w innych jednostkach organizacyjnych adm publicznej np SUW pracują zatrudnieni pracownicy właśnie z ŚUW ? na podstawie chyba konkursu...Stajnie trzeba czyścić totalnie

#60 ~kilczaniN~

~kilczaniN~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:20:40

Miejmy nadzieję że to początek tsunami w administracji publicznej i samorządowej w Kielcach i nie tylko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych