Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Carlos~

~Carlos~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 01:13:35

Witajcie, moi dobrzy ludzie z Polski, mam na imię Carlos i mieszkałem w Polsce, a ja przyszedłem na miejsce, aby wybrać firmę pożyczkową, w której właśnie dostałem pożyczkę, ponieważ byłem w bardzo głębokim problemie, ale chcę tylko napisz na forum tylko po to, aby powiedzieć mojemu bratu i siostrze, że firma pożyczkowa pani Stella Rene jest prawdziwa, a teraz moje problemy już się skończyły, zapłaciłem rachunki i wszystkie moje dzieci wróciły do szkoły, skontaktuj się z dyrektorem generalnym firmy pożyczkowej Stella Rene na mailu {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} i bądź pewien, że w ciągu mniej niż 2 godzin otrzymasz kwotę pożyczki, ponieważ dzięki temu firma jest bardzo szybka i niezawodna.
Carlos

#2 ~Thompson Gary~

~Thompson Gary~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 07:09:59

Witaj!
  Czy potrzebujesz pożyczki? Jestem zarejestrowanym i wiarygodnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek osobom mającym trudności finansowe, osobom starającym się spłacać rachunki za naukę, tym, którzy próbują kupić samochód lub założyć własną firmę, kontrahentów i agencje rządowe. Aby uzyskać więcej informacji lub formularz wniosku o pożyczkę Skontaktuj się z nami przez e-mail: thompson.loanservice@gmail.com
Zarządzanie. WhatsApp: +254753990568
Skontaktuj się z Credit Speedy teraz !!!

#3 ~jennifer~

~jennifer~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 15:24:22

Drodzy Inwestorzy / Looking for Finance. We are a registered private investor / lender!
Do you need FINANCIAL ASSISTANCE?
Are you in a financial mess or debt?
We offer a 2% interest rate loan from 1 year to 30 years for individuals and companies in need of financial assistance and any part of the world. We provide loans from USD 5,000.00 to USD 500,000,000, CURRENCIES: USD, CAD, KWD, OMR, SGD, RUB, GBP, PHP, EURO PESOS, SOLES. Our loans are well insured, because maximum security is our priority. Do you lose your night's sleep, worrying about getting a loan? Are you in poverty? Do you need financial help to start a business? We can help you financially. We will help you overcome these financial obstacles. Interested persons OR companies should contact us via: E-mail: Mrfrankloanfirm63@gmail.com
By WhatsApp: +2348100367800 thank you.

#4 ~DANIEL~

~DANIEL~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 14:22:20

NieWiarygodne, ale prawdziwe. Bóg jest zawsze wielki. Po kilku odrzuceniach mojego poważnego wniosku przez Bank, otrzymałem pożyczki podziękowania dla Pana MICHEL PLANCQ całkiem 

uczciwy.
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: plancqamichel@gmail.com. Oferuje pożyczki 1000 do 3 000 000 euro dla każdego, kto jest w stanie spłacić go z 

odsetkami w niskiej stopie 2% do 5%. Nie wątpię w ten komunikat. To doskonała rzeczywistość. Pobierz wiadomość do swoich bliskich, którzy są w potrzebie. Na zdrowie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 14:23:00

NieWiarygodne, ale prawdziwe. Bóg jest zawsze wielki. Po kilku odrzuceniach mojego poważnego wniosku przez Bank, otrzymałem pożyczki podziękowania dla Pana MICHEL PLANCQ całkiem 

uczciwy.
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: plancqamichel@gmail.com. Oferuje pożyczki 1000 do 3 000 000 euro dla każdego, kto jest w stanie spłacić go z 

odsetkami w niskiej stopie 2% do 5%. Nie wątpię w ten komunikat. To doskonała rzeczywistość. Pobierz wiadomość do swoich bliskich, którzy są w potrzebie. Na zdrowie.

#6 ~Pamela Rosa Flores~

~Pamela Rosa Flores~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 12:13:50

Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, wiarygodna i wiarygodna pożyczkodawca. Udzielam pożyczki z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: pamelarosaflores11@gmail.com

#7 ~andreina~

~andreina~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 11:56:09

NA UWAGĘ!!!!!
Dziękuję wszystkim, którzy dają prawdziwe świadectwa kredytodawców na portalach społecznościowych. Miałem zaległe pożyczki z moim bankiem, który miał trudności z spłacić. Wtedy pomyślałem o pożyczce między sobą, bo potrzebowałem pieniędzy pilnie zapłacić moje długi do banku i ponownie uruchomić moje działania. Czytałem o Pan Michel PLANCQ i wysłał go e-mail w środę. W sobotę otrzymałem kredyt 100 000 w moim rachunku na okres 5 lat, z oprocentowaniem 3% bez problemu. Szczerze mówiąc, jestem całkiem zadowolony pod koniec 72 godzin, rozmawiałem z kilkoma kolegami, którzy również otrzymali pożyczki. Zostawiam swoje kontakty, aby można było wysyłać swoje prośby w przypadku potrzeby finansowania.

Adres email: plancqamichel@gmail.com

Numer WhatsApp: + 33683565294

PS: przekazać wiadomość, aby pomóc tym, którzy są w potrzebie
Powodzenia

#8 ~andreina~

~andreina~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 16:05:14

NA UWAGĘ!!!!!
Dziękuję wszystkim, którzy dają prawdziwe świadectwa kredytodawców na portalach społecznościowych. Miałem zaległe pożyczki z moim bankiem, który miał trudności z spłacić. Wtedy pomyślałem o pożyczce między sobą, bo potrzebowałem pieniędzy pilnie zapłacić moje długi do banku i ponownie uruchomić moje działania. Czytałem o Pan Michel PLANCQ i wysłał go e-mail w środę. W sobotę otrzymałem kredyt 100 000 w moim rachunku na okres 5 lat, z oprocentowaniem 3% bez problemu. Szczerze mówiąc, jestem całkiem zadowolony pod koniec 72 godzin, rozmawiałem z kilkoma kolegami, którzy również otrzymali pożyczki. Zostawiam swoje kontakty, aby można było wysyłać swoje prośby w przypadku potrzeby finansowania.
Adres email: plancqamichel@gmail.com
Numer WhatsApp: + 33683565294
PS: przekazać wiadomość, aby pomóc tym, którzy są w potrzebie
Powodzenia

#9 ~lori171990@gmail.com~

~lori171990@gmail.com~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 14:11:44

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com  } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2.%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych