Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szanowny Panie Burmistrzu

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rodzice ze szkoły nr 2~

~Rodzice ze szkoły nr 2~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 13:54:14

Szanowny Panie Burmistrzu,Szanowna Pani v-ce Burmistrz

Jako rodzice zwracamy się z apelem o wyciągnięcie konsekwencji wobec nauczycieli ze szkoły ne 2 w Staszowie,którzy przeszkadzali naszym dzieciom w pisaniu egzaminu 8 klasisty.

Nie dopuszczalne jest takie zachowanie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 13:59:50

Kiedy wybory dyrektora w 2?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:51:55

Dyrektor dopiero co został wybrany więc zasmucę Pana/Panią że wybory nie są potrzebne,ale na pewno nie pozostanie dłużny tym słynnym nauczycielom.

Proszę Rodziców o udostępnienie Nazwisk nauczycieli którzy zakłócili spokój dzieci podczas egzaminów.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:55:56

od kiedy to burmistrz czyta forum i rozpatruje tutaj wnioski :D nowe biuro podawcze :D?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 15:38:14

od kiedy to burmistrz czyta forum i rozpatruje tutaj wnioski :D nowe biuro podawcze :D?

A co strach w oczy zajrzał?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 17:06:05

Zwolnić dyscyplinarnie osoby, które zakłócały spokój na egzaminie gimnazjalnym,zresztą ta rycząca krowa jeśli ma trochę honoru powinna sama odejść

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 18:02:15

Zwolnić dyscyplinarnie osoby, które zakłócały spokój na egzaminie gimnazjalnym,zresztą ta rycząca krowa jeśli ma trochę honoru powinna sama odejść

To może ktoś uchyli rąbka tajemnicy i powie kto zakłócał spokój podczas egzaminów?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 18:11:23

To może ktoś uchyli rąbka tajemnicy i powie kto zakłócał spokój podczas egzaminów?

Niestety jest rodo i to chroni tych co zakłócali spokój,jeżeli by nie rodo to już by te nazwiska tu widniały

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 18:12:53

Szanowny Panie Burmistrzu,Szanowna Pani v-ce Burmistrz

Jako rodzice zwracamy się z apelem o wyciągnięcie konsekwencji wobec nauczycieli ze szkoły ne 2 w Staszowie,którzy przeszkadzali naszym dzieciom w pisaniu egzaminu 8 klasisty.

Nie dopuszczalne jest takie zachowanie.

Żeby burmistrz mógł działać to musi znać nazwiska osób, które zachowywały się źle (delikatnie mówiąc).

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 18:17:45

Niestety jest rodo i to chroni tych co zakłócali spokój,jeżeli by nie rodo to już by te nazwiska tu widniały

Burmistrz mieszkańców przyjmuje w poniedziałki. Myślę, że spokojnie można podejść i powiedzieć kto się tak zachowywał i w razie konieczności to potwierdzić. Ja bym tak zrobił jeżeli dotyczyłoby to mojego dziecka. I żadne rodo by mnie nie powstrzymało.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 18:18:52

Niestety staje się normą obrzucanie błotem uczciwych, normalnych ludzi. Słaby tylko pluć potrafi.
Uczciwy spuszcza głowę, rezygnuje z walki bo nie chce narażać się na pomówienia i oszczerstwa.
Nie dajmy się, powiedzmy stop i róbmy swoje z podniesioną głową.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 18:20:54

Niestety staje się normą obrzucanie błotem uczciwych, normalnych ludzi. Słaby tylko pluć potrafi.
Uczciwy spuszcza głowę, rezygnuje z walki bo nie chce narażać się na pomówienia i oszczerstwa.
Nie dajmy się, powiedzmy stop i róbmy swoje z podniesioną głową.

I idźmy w poniedziałek do burmistrza i powiedzmy kto przeszkadzał naszym dzieciom podczas egzaminu. 

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 18:26:21

Myślę, że wcześniej czy później burmistrz dowie się kto zachowywał się nagannie podczas egzaminów.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 19:34:05

Ale to nie do burmistrza trzeba iść tylko do Pani burmistrzowej

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 19:41:01

Tak tak tak, przeczytałem wywiad i się wzruszyłem do lez

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 05:23:36

Myślę, że wcześniej czy później burmistrz dowie się kto zachowywał się nagannie podczas egzaminów.

Dlaczego nie zgłoszono incydentu do Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i do Kuratorium? Jeśli to prawda a nie pomówienie.
Można unieważnić egzamin .

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 06:52:44

Dyrektor dopiero co został wybrany więc zasmucę Pana/Panią że wybory nie są potrzebne,ale na pewno nie pozostanie dłużny tym słynnym nauczycielom.
Proszę Rodziców o udostępnienie Nazwisk nauczycieli którzy zakłócili spokój dzieci podczas egzaminów.

Zawsze można zmienić.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 21:51:29

Jak się chce.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 06:17:30

Wy nie sadźcie drzew, tylko ściągnijcie inwestorów.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 06:28:20

Dlaczego nie zgłoszono incydentu do Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i do Kuratorium? Jeśli to prawda a nie pomówienie.
Można unieważnić egzamin .

Nie róbcie uczniom krzywdy. To nie oni są winni.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych