Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

System CRM w firmie?

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Agnieszka Adamska

Agnieszka Adamska

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 sierpień 2018 - 11:50:29

Czy w przypadku killkunastoosobowej firmy, wprowadzenie systemu CRM może cokolwiek wnieść, dać, usprawnić? Przy jakich działalnościach ma to sens? U nas wygląda to w ten sposób, że mamy coraz większe problemy z zapanowaniem nad całą działalnością. Wiele problemów, wiele spraw, z ktorych część ginie nie załatwiona. CRM coś da? 

Niezależnie od ilości pracowników, warto korzystać z systemu CRM. Zastępuje on wiele programów, z których musimy korzystać, żeby np. zrobić ofertę czy wystawić fakturę. Dodatkowo system usprawnia organizację pracy oraz wspomaga budowanie dobrej relacji z klientem. Korzystając z systemu CRM masz możliwość indywidualnego podejścia do każdego klienta. W rezultacie klient poczuje się wyjątkowo a firma zaprezentuje się w jego oczach profesjonalnie. Polecam przetestować system Comoveo. Jak dla mnie jest on niezwykle prosty w obsłudze i bardzo atrakcyjny cenowo. Dodatkowo w zależności od wybranego pakietu można testować za darmo przez 14 lub 30 dni. https://www.comoveo.com/

#22 ~sesoro~

~sesoro~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2018 - 06:28:20

Berberis - ten kierunek polecam, działam z nimi już dosyć długo i jest OK.

Ogólnie duża działalność wymaga wsparcia odpowiedniego systemu - bez tego daleko nie zajedziecie. Ciężko przewidzieć, jak to będzie wyglądać dalej, ale ten system jest stale rozwijany i nowe rozwiązania są po prostu do niego dopasowywane. Tak powinno być. 

#23 ~prospero~

~prospero~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 06:31:24

Berberis polecam pod każdym względem, o ile oczywiście faktycznie potrzebujecie takiego rozwiązania. Największy plus? Niezawodność, solidność, po prostu - wpływ na zarządzanie na planowanie. Inna kwestia, że system po prostu jest aktualizowany i rozwijany, więc dzięki temu tym bardziej widoczne są zmiany na plus. Co wy na to? 

#24 drup

drup

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 546 postów

Napisano 09 październik 2018 - 06:22:31

Widzę, że pracujemy na tym samym systemie. Też działamy na Berberis i już od dawna. Prawda jest taka, że przy większej skali działalności korzystanie z takich rozwiązań ma po prostu kluczowe znaczenie. Jeśli każdy element nie będzie właściwie dopasowany to...

No i właśnie - CRM to rozwiązania, które po prostu robią różnicę. Wiadomo - przy każdym biznesie potrzebne są inne funkcje, ale to jest chyba normalne. 

#25 ~katago~

~katago~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 07:40:00

My również mamy Berberis i ten system naprawdę daje nam ogromną zmianę in plus.

Trudno mi sobie wyobrazić teraz działanie bez wsparcia tego systemu, bo naprawdę dał nam on ogromną zmianę na plus. Bardzo ważne jest odpowiednie dopasowanie funkcji systemu. Czyli postawienie na takie rozwiązania, które przyniosą wam realne korzyści. 

#26 mstawskam

mstawskam

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 18:20:20

Według mnie nawet przy kilkuosobowej firmie warto wprowadzić system, na przykład https://sidgroup.pl/...biznes/sap-erp, o którym dużo słyszałam. Ja sobie nie wyobrażam bez niego codziennej pracy. Wcześniej pracowałam na tabelkach, co było dość uciążliwe. Teraz mam wszystko w jednym miejscu i łatwy dostęp. 

Użytkownik mstawskam edytował ten post 11 styczeń 2019 - 18:21:04

#27 ~czadner~

~czadner~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 07:18:20

Berberis - działamy z nimi od dawna i faktycznie to kwestia dopasowania wersji systemu. Generalnie trudno sobie teraz wyobrazić działalność, która dobrze działa bez wsparcia oprogramowania. Można powiedzieć, że pod tym względem sytuacja rynkowa zmieniła się diametralnie i rzeczywiście normalna działalność po prostu wymaga optymalizacji. 

#28 ~peterszon~

~peterszon~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 07:30:19

Firma 12 osób, mała produkcja. W ogóle ma sens testowania darmowej wersji Berberis, czy od razu przejść do wersji płatnych? Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami - tak całkowicie konkretnie. 

#29 ~sampeto~

~sampeto~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 07:24:00

Moim zdaniem nie ma - lepiej od razu Composita - my z niej korzystamy. A inne wersje? Nie będą mieć aż tylu funkcji, więc raczej przemyślcie, czego dokładnie potrzebujecie. 

#30 ~pempers~

~pempers~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 07:18:46

Podstawą jest praca na odpowiednich rozwiązaniach. Działamy z Berberis.

Musicie usiąść, przeanalizować dostępne możliwości i dopasować je tak, aby mieć efekty.

Takie rozwiązania mają wspierać działalność, a to jest możliwe tylko wtedy, jeśli każdy element będzie należycie dopasowany. 

#31 Andrewkrakow

Andrewkrakow

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 11:53:11

My jesteśmy sporą firmą zajmującą się produkcją i postawiliśmy na system ERP enova365. Korzystaliśmy z wdrożenia innej firmy, autoryzowanego partnera, więc wszystko przebiegło bez zarzutów. Nie ukrywam, że program do zarządzania produkcją, z którego korzystamy jest mega rozbudowany, ale to jego atut, gdy już nauczymy się korzystać... przede wszystkim wiemy co się dzieje z zadaniami, jest przejrzysty podział obowiązków, a zarazem mamy pod kontrolą kontakt z klientem i czas pracy. Polecam zapoznać się ze szczegółami https://www.drit.pl/.../erp-enova-365

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych