Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sylwester w pensjonacie Mikołajczyk -Małogoszcz

58 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~kinek~

~kinek~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 18:05:15

byłem na weselu w tym pensjonacie i było super. sala najpiękniejsza w okolicy warunki na kuchni są niezłe:)
polecam na imprezy tylko warunek żeby mieć swoje kucharki i orkiestre

#42 ~Obiektywna~

~Obiektywna~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 21:15:26

Tak dla sprostowania, ja nie byłam tam na sylwestrze więc piszę zupełnie obiektywnie. Mamy XXI wiek i o klienta trzeba zabiegać, a to co pokazali państwo M sądząc po opiniach ludzi to chyba jedno wielkie nieporozumienie.

Tu się zgadzam, ja też nie byłam na tym sylwestrze i nie wiem nawet ile kosztował wstęp . Sądzę jednak że ponad 200 zł. Więc pytam się tych przemądrzałych uczestników forum czy za takie pieniądze warto iść po to żeby posiedzie w ciasnocie przy pustym stole i słuchac zespołu który niewiadomo co gra?? Gdziekolwiek się idzie to czy to sylwester, wesele czy zwykła impreza człowiek nastawia się nie tylko na dobrą zabawę ale też i jedzenie. A więc teksty typu " na Sylwesrtra idzie sie po to żeby sie pobawić a nie pożreć" czy tekst o korytach zachowajcie sobie małogoskie gulony dla siebie , siedzcie w domach zbijajcie sobie koryta i żryjcie co chcecie , nie obrażajcie ludzi którzy liczyli na dobrą zabawę bo w końcu po to odbywają się takie imprezy . A jeśli ktoś decyduje się na Sylwestra w takim pensjonacie to liczy na 100 % profesjonalizm , którego zabrakło. I nie szufladkujcie ludzi , bo napewno na sylwestra przybyli nie tylko "wiejska elita" jak to jeden z was określił. Dlaczego goście mają ierpiec za to że gospodarze nie wywiązali się z obietnicy?
Poza tym to forum powstało po to żeby wyrazić opinię o Sylwestrze a nie o ludziach w nim uczestniczących . A osoby które rozpoczęła temat"obrażanie ludzi" to pewnie małoletnie gówniarze spędzający imprezy przy paluszkach i trawce .
Pozdrawiam

#43 ~SYLWESTROWICZ~

~SYLWESTROWICZ~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 12:08:12

POZDROWIENIA DLA WŁASCICIELKI

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 17:06:14

byłem na weselu w tym pensjonacie i było super. sala najpiękniejsza w okolicy warunki na kuchni są niezłe:)polecam na imprezy tylko warunek żeby mieć swoje kucharki i orkiestre

Może sala i ładna....ale żeby wynająć samą salę trzeba majątek zapłacić, nigdzie w okolicy nie ma takich drogich sal jak tam! 5tys+rachunki...jak Cię podliczą to, aż głowa boli...pytałam się o tą salę, bo chciałam zrezygnować z tej co już zarezerwowałam, ale jak mi powiedzieli cenę to zwątpiłam:/4tys ze wszystkim, a cena w tym pensjonacie to jest widoczna różnica:/

#45 ~mik~

~mik~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 23:58:44

Oj Iza ..Nie jestem z waszych okolic ,na sylwestrze w tym pensjonacie nie byłam.Ale powiem Ci,że "wiejską elitą" jesteś ty i nie wiem gdzie takie "świnie" jak ty się bawiły ,ale nie chciałabym za dopłatą bawić się w towarzystwie takiego wiejskiego pocisku,który jeszcze wyzywa innych mieszkańców swojej wioski.Żal mi cię .Następnym razem jak będziesz chciała zabłysnąć inteligencją to przemyśl swoją prostacką wypowiedz ,żeby nikogo nie obrazić..

#46 ~biba~

~biba~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 09:43:04

[Dno a nie pensjonat!Masakra!

#47 ~Zadowlniona~

~Zadowlniona~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 10:58:14

A mnie się podobało, ubawiłam się po pachy miałam fajnego partnera i równe grono a to jest podstawa udanej zabawy. Na sylwestra nie chodzi się nażreć.

#48 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 12:13:24

Studniówka była świetna. Polecam!

#49 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 21:04:36

witam wszystkich klientów pensjonatu,
chciałem tylko powiedzieć, że kilka osób z Gnieździsk [w tym ja] kibicujemy tej dyskusji,
zdecydowanie nie przekonuje nas nowy lokal, i osoba Pana M.,
ale jako okokliczni potencjalni klienci, mamy nadzieję że właściciel popracuje nad jakością ....
Więc, albo będzie to atrakcyjny i polecany pensjonat, albo zwykła sala weselna.
Na rynku musi być konkurencja, bo dzięki niej poprawia się jakość usług z których wszyscy korzystamy.
Napewno dziś osobiście wolę korzystać z sali Pelikan, znam właścicieli, lubie tam przebywać.
Długo czasu minie jak pensjonat M. zbuduje sobie markę na tym rynku...
Powodzenia

#50 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 16:28:26

Studniówka pod każdym względem bardzo udana. Jedzenie bardzo dobre i duże porcje. Obsługa super. Pensjonat i sala robią duże wrażenie.Duży plus dla właścicieli. Polecam nie tylko na studniówkę.

#51 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2012 - 22:33:58

Wieśniaków z Małego-gąszcza bardzo boli to że są zwykłymi ogórami ze wsi. Zawsze przytaczają te swoje prawa miejskie:-) Co z tego że je macie? Wieśniaki jesteście i tyle... wieśniaka określa styl a nie miejsce zamieszkania. Małogoszcz ma wieśniacki styl bycia i nic na to nie poradzicie chamki.

:OOO doprawdy jestem wstrząśnięta wypowiedziami tych "nadludzi" z miasta. A Kielce to co?? większe? lepsze?
Ja jestem z Kielc ale w zyciu bym takich glupot nie pisala bo w wiekszosci przypadkow ludzi decyduja gdzie wola mieszkac a teraz raczej wola dalej od miasta ale jak widze takich pustych ludzi ktorzy maja jakies ale do tego to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera. Chętnie bym zobaczyla jaki Ty masz świetny styl! Wieśniaku... zal

#52 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 19:30:59

sylwester u Mikołajczyka był udaną imprezą do białego rana
Byliśmy z paczką bawiliśmy sie super lokal bardzo ladny jedzenia nie do przejedzenia zespół ok ogólnie było super

#53 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 09:32:20

Sylwester był super jedzenie pyszne impreza do białego rana super zespól hmmm mogł byc lepszy ale ogolnie naprawde super imprezka

#54 ~K***~

~K***~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 23:05:01

A czy wiecie coś na temat nowego lokalu, który debiutował w sylwestra? Nazywa się chyba "stara fabryka". Szukam sali na wesele, a w mikołajczyku akustyka jest do bani. No chyba, że coś się od zeszłego roku zmieniło.

#55 ~lll~

~lll~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 23:57:09

http://forum.echodni...szczem-t176784/

#56 kasiula75

kasiula75

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 14:11:19

A czy wiecie coś na temat nowego lokalu, który debiutował w sylwestra? Nazywa się chyba "stara fabryka". Szukam sali na wesele, a w mikołajczyku akustyka jest do bani. No chyba, że coś się od zeszłego roku zmieniło.

#57 kasiula75

kasiula75

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 14:15:06

ja bylam w starej fabryce na sylwestrze. super, polecam. bylochyba ponad 200 ludzi, i parkiet na ta ilosc troche za maly. piekne sale, dobre jed:enie i duzo. fajna, be:pieczna atmosfera. cudowny pokaz fajerwerkow.

#58 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 13:29:21

Sylwester w Starej Fabryce bardzo udany. Miłe przywitanie wszystkich gości przez właścicieli. Super zabawa, piekny wystrój wnętrz, ilości dań nie do przejedzenia a przede wszystkim smaczne. Fajny pomysł z losowaniem nagród dla gości.Szczerze polecam ten lokal

#59 ~Zespół Satra Fabryka~

~Zespół Satra Fabryka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 11:43:39

Witamy Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszej strony na Facebooku!!

http://facebook.com/...7809?ref=stream

Dla naszych Szanownych znajomych szykujemy wiele atrakcji!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych