Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sylwester w pensjonacie Mikołajczyk -Małogoszcz

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mikolajczyk123~

~mikolajczyk123~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 21:41:45

dobrze że ludzie przedstawiają swoje opinie na forum, jestem w szoku czytając co piszecie aż się boję o swoje wesele

#2 ~gosc22222~

~gosc22222~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 17:52:04

a jakA grala kapela

#3 ~MISTZRUNIU~

~MISTZRUNIU~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 18:42:54

Po co się tam człowiecze pchałeś, jak zapłaciłeś to idź do właściciela i żądaj rekompensaty a nie wywnetrzj sie na forum. Aczkolwiek mysle żew jestęś konkurencją i dlatego nadajesz negatywnie..

BARDZO DOBRZE ZE MOWICIE O TYM,WOLE TERAZ SIE DOWIEDZIEC NIZ POZNIEJ PODCZAS IMPREZY!!!

#4 ~malogoszczanin~

~malogoszczanin~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2011 - 19:21:26

no no jestem w szoku bylo paru znajomych na tej imprezie, i mowia że klapa totalna pierwsza impreza i taki koszmarl, nie tylko z kad ten ,,pensjonat,, ma 3 gwiazdki to ciekawe...

#5 ~Janusz1274~

~Janusz1274~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 18:43:59

Na sylwestra to się idzie bawić a nie żreć!Jak chcieliście się dobrze bawić to czabyło iść do Mariotu, a nie udajecie wielką elitę a bawicie się na wsi pod cmentarzem.

#6 ~Janusz1274~

~Janusz1274~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 18:48:39

Widać że nie chodzicie po imprezach, gdyż nigdzie już kelnerka nie podaje kawy ani herbaty. Zawsze jest na sali termos i każdy sobie sam przynosi.

#7 ~kacper~

~kacper~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 19:04:13

paranoja

#8 ~ss~

~ss~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 20:51:17

to chyba nie był bal sylwestrowy tylko wielki spęd gdzie nie było co jeść itd., z kim bym nie rozmawiał o tym lokalu to każdy potwierdza że totalna klapa , polecam Arkadię w Węgleszynie pełen profesjonalizm w organizowaniu tego typu imprez

#9 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 20:14:04

Wiejska ELITO!!!W du*** byliście i gówno widzieliście.Na Bal Sylwestrowy wyjeżdża się ze wsi i płaci się konkretną kasę,w miejsce sprawdzone i polecone przez znajomych.Towarzystwo poleciało na ładny budynek i śmieszne pieniądze,ale warunkami i liczbą gości nikt się nie zainteresował.Cała Małogoska trzoda w jednej oborze :)

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 20:43:49

Wiejska ELITO!!!W du*** byliście i gówno widzieliście.Na Bal Sylwestrowy wyjeżdża się ze wsi i płaci się konkretną kasę,w miejsce sprawdzone i polecone przez znajomych.Towarzystwo poleciało na ładny budynek i śmieszne pieniądze,ale warunkami i liczbą gości nikt się nie zainteresował.Cała Małogoska trzoda w jednej oborze :)

Oj Iza ..Nie jestem z waszych okolic ,na sylwestrze w tym pensjonacie nie byłam.Ale powiem Ci,że "wiejską elitą" jesteś ty i nie wiem gdzie takie "świnie" jak ty się bawiły ,ale nie chciałabym za dopłatą bawić się w towarzystwie takiego wiejskiego pocisku,który jeszcze wyzywa innych mieszkańców swojej wioski.Żal mi cię .Następnym razem jak będziesz chciała zabłysnąć inteligencją to przemyśl swoją prostacką wypowiedz ,żeby nikogo nie obrazić..

#11 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 21:04:38

Oj Iza ..Nie jestem z waszych okolic ,na sylwestrze w tym pensjonacie nie byłam.Ale powiem Ci,że "wiejską elitą" jesteś ty i nie wiem gdzie takie "świnie" jak ty się bawiły ,ale nie chciałabym za dopłatą bawić się w towarzystwie takiego wiejskiego pocisku,który jeszcze wyzywa innych mieszkańców swojej wioski.Żal mi cię .Następnym razem jak będziesz chciała zabłysnąć inteligencją to przemyśl swoją prostacką wypowiedz ,żeby nikogo nie obrazić..

#12 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 21:11:49

Ja tez tam nie byłam:)czytam opinie tych skruszonych biznesmenów:)wieśniaczka poczuła się obrażona?nie bądz śmieszna!!!P.s ja z tej wioski nie jestem,ani tam nie mieszkam Świnio:)

#13 ~IZA~

~IZA~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 21:17:07

Matko Tereso nie broń innych,tylko napisz,ze zabolała prawda bo pewnie też tam byłaś,

#14 ~silent~

~silent~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 22:32:51

#15 ~silent~

~silent~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 22:42:11

Izo;
Przed napisaniem następnej głębokiej treści sentencji na jakikolwiek temat, skorzystaj z porady psychiatry, zażyj jakieś lekarstwo albo wyciągnij gumkę z majtek i pier***nij się w czoło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Może pomoże.........[/font]

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 07:40:24

Matko Tereso nie broń innych,tylko napisz,ze zabolała prawda bo pewnie też tam byłaś,

Iza ,czy z tobą wszystko ok? Żal mi cię..Jak można ci pomóc? Jesteś jakimś koszmarem i gdziekolwiek się bawiłaś współczuje osobom mającym z tobą kontakt..

#17 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 09:50:55

Milcz piepszona trzodo:)

#18 ~Józek~

~Józek~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 10:27:28

sami jesteście wieśniaki

#19 ~Józek~

~Józek~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 10:32:32

iza nie cwaniakuj nie cwaniakuj bo może ktoś wylądować w szpitalu a raczej to będziesz ty trzodo wiejska idź do sołtysa na impreze a jak byś wiedziała to małogoszcz ma prawa miejskie!!!!a jak pizdo nie umiesz czytać to się naucz!!!

#20 ~ariadna~

~ariadna~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 18:39:21

a czy może wie ktoś jak tam wygląda wesele, bo wiem ze teraz w miniony weekend było?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych