Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

SYLWESTER W PENSJONACIE MIKOŁAJCZYK MAŁOGOSZCZ

166 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gienek~

~Gienek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 21:38:43

niech lepiej otworzą dom starców będą mniej ich żywić zaoszczędzom sknery jedne

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 17:46:09

Moim zdaniem zespół był jedynym plusem tej imprezy. Jeżeli ktoś przyszedł się najeść to niestety nie udało się...

#3 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 17:53:39

gówno prawda-hała!!!

#4 agga26122

agga26122

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 styczeń 2011 - 18:04:34

może ktoś bardziej się wypowiedzieć na temat tego pensjonatu?

#5 ~gość sylwestrowy~

~gość sylwestrowy~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 18:07:56

Na tak ubogiej w jedzenie imprezie jeszcze nie byłam, pomijając fakt, że zabrakło nam miejsca. Pieniądze wyrzucone w błoto.

#6 agga26122

agga26122

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 04 styczeń 2011 - 18:12:15

a mają stronę internetową? to ciekawe jak będzie z weselami:/

#7 ~kuma85~

~kuma85~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 18:18:56

Wiecie może czy w tym 'pensjonacie' działa codziennie restauracja?

#8 ~flinta~

~flinta~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 20:11:29

Tak potwierdzam Sylwester to była totalna klapa.Może i z zewnątrz pensjonat Państwa Mikołajczyków wygląda ładnie to niestety w środku jest nie praktyczny.Cóż ,że narozwieszali luster po ścianach ,czy powiesili żyrandol jak na Titanicu jak reszta pozostawia wiele do życzenia.Już wchodząc rzuca się w oczy brak szatni i recepcji ( na sylewstrze była mini szatnia połączona z palarnią-kto był to potwierdzi tę pomyłkę)Następnie brak zastawy i co najważniejsze jedzenia!!!!!!.Obsługa nieprzeszkolona właściwie wzięta chyba z ulicy....A na parkiecie zamiast tańczyć można było pływać, dosłownie woda lała się po ścianach....To był pierwszy i ostatni raz kiedy byłam gościem w tym lokalu!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 23:00:55

Zupełnie się zgadzam.Sylwester to porażka.Obsługa co tu dużo mówic wiocha,jedynie ten kelner to profesjonalista,niestety do zjedzenia to ubogo,nawet chleba brakło.Sala robi wrażenie,ale nic po za tym .Państwo Mikołajczykowie nie pokazali klasy,zysk był chyba najważniejszy.A czy ktoś wie gdzie podziewał się właściciel,bo j go nie widziałem,czyżby bawił się na innym sylwestrze.

#10 ~boa dusiciel~

~boa dusiciel~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 23:05:25

Zupełnie się zgadzam.Sylwester to porażka.Obsługa co tu dużo mówic wiocha,jedynie ten kelner to profesjonalista,niestety do zjedzenia to ubogo,nawet chleba brakło.Sala robi wrażenie,ale nic po za tym .Państwo Mikołajczykowie nie pokazali klasy,zysk był chyba najważniejszy.A czy ktoś wie gdzie podziewał się właściciel,bo ja go nie widziałem,czyżby bawił się na innym sylwestrze.Kasa wyrzucona w błoto!!!!!

#11 ~siunia~

~siunia~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 10:15:08

Szczerze mówiąc spodziewałam sie mega imprezy... a tu totalna klapa! Jedzenia brak, szatni brak, muzyka przeciętna. Ewidentnie właściciele byli nastawieni na zysk, a tym samym juz na starcie stracili wielu klientów. Znajoma miala robic tam wesele, a teraz powaznie sie nad tym zastanawia. Szkoda bylo tylko pieniedzy!!!

#12 ~maro~

~maro~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 10:15:54

Byłem na tym sylwestrze
Muzyka da się przeżyć ale jak przyszło zagrać coś innego to klapa nie umieli
Jedzenie to nieporozumienie praktycznie wogóle go nie było , moze nie płacilismy 1000zł od pary ale coś powinno byc na tych stołach w sumie zjadłem za ok 15zł Nie polecam sknery Ci właściciele okropne

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 10:20:00

Była super udana impreza, żarcia kupe i super zespół,proszę o opinie?

Na super udanej imprezie to Pan jeszcze nie był zespól da sie przeżyć ale żarcia to nie było wcale drogi Panie

#14 agga26122

agga26122

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 05 styczeń 2011 - 10:51:17

Zaczęłam się zastanawiać co z moim weselem, też planowaliśmy robić przyjęcie w ,,Pensjonacie Mikołajczyk'' a teraz tego się boję, nie chcę żeby goście weselni mieli takie same zdanie na temat przyjęcia jak goście sylwestrowi:/

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 13:16:52

Na super udanej imprezie to Pan jeszcze nie był zespól da sie przeżyć ale żarcia to nie było wcale drogi Panie

To tylko mała "podpucha" ,bo mam tam zamówioną komunie i boje się żeby nie urazić gości,dlatego pytam wszystkich którzy tam byli i się bawili o opinie.

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 15:00:31

Byliśmy na tym sylwestrze i potwierdzamy zupełne dno. Woda ARO za 39 groszy, ,,udko z kurczaka'' znaczy pałeczka tęskniła za jakimikolwiek dodatkami, w filiżaneczkach dla smerfików strogonow i flaczki, oraz bigos , który zrobił furorę. a pierwszy raz widzieliśmy aby ludzie walczyli o chleb. Państwo Mikołajczykowie chcieli w sali na 200 osób upchnąć pół Małogoszcza i okolicy. Współczuć tyko tym , którzy musieli siedzieć na kuchennych stołkach. Nie można mieć pretensji do kucharza i kelnerów bo jak właściciel nie zakupi towaru to trudno aby oni przynieśli nam ze swojego domu coś zjeść. Szatnia maleńka i odzież leżała gdzie popadło. Sala piękna ale 150 zł od osoby za zwiedzanie Pensjonatu Mikołajczyk to trochę drogo. Nie zgadzamy się z wypowiedzią że bawiła się tam szlachta bo na szlacheckich stołach to uginało się od jadła a nasze stoły unosiły się w powietrzu swą lekkością.Alkoholu było pod dostatkiem ale żołądek skleił się z głodu i nie przyswajał tak dużej ilości, za to zaoszczędzili na szampanie bo był najtańszy ruski.

#17 ~zawiedziona~

~zawiedziona~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 15:47:26

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Bylam na tym sylwestrze i moim zdaniem jedynym sposobem na uratowanie honoru pani Mikołajczyk jest zwrócenie gościom przynajmniej 50% wpłaconej kwoty. Rozboj w bialy dzień. Moja znajoma w innym lokalu placila 300 zl a jedzenie, muzyka, obsługa- nieporównanie. Uwazam, ze zabawy sylwestrowe organizowane na wsiach sa duzo lepsze niz w pensjonacie Mikolajczyk. Juz rozumiem czemu wlascicielka tak sie cieszyla gdy witala gosci, liczyla ile zostanie jej na czysto...

#18 ~Gość...~

~Gość...~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 15:59:21

Super sylwester jedynie można było pogadać a na co inne nie dało się liczyć. Nie sądzę aby ktoś nawet chciał wejść do środka, może jedynie catering i Magda Gessler, ale aby ich czegoś nauczyć będzie musiała posiedzieć tu dłużej niż w innych restauracjach. Jeśli ktoś wynajął już sale na jakieś przyjęcia to niech zamówi dużą ilość pizzy...dla własnego dobra. Sylwester u państwa Mikołajczyków pozostawił niezatarte wrażenie w pamięci mieszkańców Małogoszcza-szkoda tylko że złe.

Rozczarowany gość.

#19 ~rrr~

~rrr~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 16:34:16

Ile wogóle kosztował taki "wystrzałowy " sylwester?

#20 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 16:48:17

Ile wogóle kosztował taki "wystrzałowy " sylwester?

Taki sylester kosztował aż 350 zł od pary a ja zjadłam może za 15 zł

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych