Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sylwester w "Bałtowski zapiecek"

zabawa taniec muzyka sylwester zespół dj szampan nowy rok

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2016 - 16:43:11

Proszę o opinię na temat Sylwestra w Bałtowie.

#2 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 07:07:56

Porażka jednym słowem.Brak obsługi...brak jedzenia...kolejki aby coś zdobyć.Ogólnie było jak na sylwestrze za 50 zł

#3 ~angela~

~angela~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 08:39:32

Powinnam poprosić o zwrot pieniędzy za sylwestra w Zapiecku.Bardzo jest mi przykro,że tak dałam się naciągnąć nie dostając prawie nic w zamian.Zero obsługi...zero jedzenia.Leżały jakieś resztki dekoracji na talerzach bo ludzie rzucali się na jedzenia jak wilki.Kolejki po 3 krewetki.ŻENADA.Nigdy więcej tak nie pójdę.Czuję się oszukana.Na forach pojawiają się negatywne posty które po chwili znikają blokowane.Dlaczego?Usłyszcie o sobie prawdę.Było nas wiele i wszyscy mogą to potwierdzić.

#4 ~izka~

~izka~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2016 - 16:13:35

Słyszałam takie opinie od dwóch osób, które tam były i wypowiedzi w podobnym tonie od wieu innych osób. Trzeba było dopłacać, żeby napić się kawy z ekspresu... Nie napawa mnie to optymizmem, bo niedługo będę tam mieć wesele, a zadatek już wpłacony :/

#5 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2016 - 18:51:59

Ogólnie pierwsze wrażenie pozytywne. Może kwota nie była adekwatna do propozycji jakie mam serwowano, ponieważ nie jesteśmy przyzwyczajeni do takiej formy bawienia się na imprezach. Stoły czy też bufet szwedzki nie sprawdzają się. Chodzenie z talerzami , napojami gorącymi wśród uczestników zabawy nie jest komfortowe. Zwłaszcza ,że przyszliśmy się bawić a nie zabiegać o dania, na które trzeba było czekać nawet kilkadziesiąt minut. Owszem był smaczne zwłaszcza te brane bezpośrednio od obsługi. Akurat nasza obsługa był super, dbała o porządek na stole . Co się tyczy zespołu, muszę przyznać ,że to porażka. Ja chciałam się bawić, a nie zachwycać się walorami wokalu solistki. Dobrze ,że była alternatywa w postaci dysdzokeja. Drugi raz za taką kwotę na pewno bym nie poszła.

#6 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2017 - 13:58:31

a jak  było w 2016/217 ?

#7 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 16:02:29

DLACZEGO NIKT  NIE  ODPOWIADA  JAK  BYŁO  W TYM  ROKU?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zabawa, taniec, muzyka, sylwester, zespół, dj, szampan, nowy rok

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych