Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

75 odpowiedzi w tym temacie

#21 Arkadiusz Pietruszka

Arkadiusz Pietruszka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 19 wrzesień 2014 - 20:50:25

Zobaczcie jak "dyżurni" elegancko ruszyli do obrzucania nie swoim błotem Gęborka który jest najbardziej niewygodny (bo z poza układu) dla Kwietnia i całego tego tałatajstwa... Niedługo się okaże, że to Gęborek ustawiał przetargi z dziadkiem węglarzem, że to Gęborek rozdawał lokale socjalne i że odpowiada za gradobicie i koklusz w mieście :D 
Gęborek to jedyna sensowna alternatywa aby pozbyć się z naszego miasta całej tej partyjnej hydry która tylko obiecuje i goli biedne miasto...

#22 ~Mateusz Wykrost~

~Mateusz Wykrost~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 22:12:09

To ten Gęborek,co jak rodzic chce z nim porozmawiać to musi się umówić?A w do jego gabinetu jest okrągła klamka?

To ten nauczyciel muzyki?Przecież to jakiś żart nie kandydat.

#23 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 06:38:42

ludzie przeciez ten kwiecień był oskarzony o jakies machloje i korupcję, ma na swoim koncie totalne przekręty, ten sondaz jest jakiś z d... wzięty!

#24 Arkadiusz Pietruszka

Arkadiusz Pietruszka

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 20 wrzesień 2014 - 07:35:25

Nie dlugo trzeba czekać na dużurnych :D Ten Gęborek to istny potwór :D
Kwiecień bedzie sie trzymał rękami i nogami bo to jest dla niego być albo nie być nie tylko w polityce ;)
Moim zdaniem realna szansa na rozbicie tej betonowej czapki w miescie to poparcie Mirosława Gęborka przez Marka Materka i wspólne dobicie tego czerwonego smoka.

#25 Arkadiusz Pietruszka

Arkadiusz Pietruszka

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 20 wrzesień 2014 - 08:00:18

To ten Gęborek,co jak rodzic chce z nim porozmawiać to musi się umówić?A w do jego gabinetu jest okrągła klamka?

Nie ma takiej szkoły której dyrektor przyjmie cię z marszu...

Użytkownik Arkadiusz Pietruszka edytował ten post 20 wrzesień 2014 - 08:13:44

#26 ~Mateusz Wykrost~

~Mateusz Wykrost~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 10:03:16

Myli się Pan.Niewielu jest w Starachowicach dyrektorów szkół,którym wydaje się że są bóg wie kim i jakie mają stanowisko.Nie wszystkich trzeba prosić o audiencję.

Ale Gęborek to nie tylko muzyk ale i dyrygent tak więc ma ,,zboczenie zawodowe" Czy naprawdę ten Pan nie widzi, iż jest w szkole nielubiany i nieszanowany.A ostatnio (po ogłoszeniu swojego startu w wyborach na urząd prezydenta)jest obiektem kpin?

#27 ~star 1~

~star 1~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 11:04:14

Jaka klamka-byłeś, widziałeś? Ja jestem rodzicem, który kilka razy już był w tym gabinecie ( mam dziecko w tej szkole) i klamki okrągłej tam nie ma...Przecież dyrektor ma swoje obowiązki, jest nauczycielem, prowadzi lekcje i nie może ot tak wyjść z sali,pomyśl człowieku.A tak przy okazji-czy Twój kandydat Kwiecień przyjmuje wszystkich o każdej porze dnia?

#28 Arkadiusz Pietruszka

Arkadiusz Pietruszka

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 20 wrzesień 2014 - 11:07:07

Myli się Pan.Niewielu jest w Starachowicach dyrektorów szkół,którym wydaje się że są bóg wie kim i jakie mają stanowisko.Nie wszystkich trzeba prosić o audiencję.

Ale Gęborek to nie tylko muzyk ale i dyrygent tak więc ma ,,zboczenie zawodowe" Czy naprawdę ten Pan nie widzi, iż jest w szkole nielubiany i nieszanowany.A ostatnio (po ogłoszeniu swojego startu w wyborach na urząd prezydenta)jest obiektem kpin?

...to, że jest obiektem kpin,  to akurat w naszym słodkim grajdole nie dziwi :D zwłaszcza patrząc na to jakimi drogami w życiu podążał i co osiągnął...  Ja będę na niego głosował bo taki własnie dyrygent jest potrzebny Starachowicom!!!

#29 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 11:28:31

Moim zdaniem realna szansa na rozbicie tej betonowej czapki w miescie to poparcie Mirosława Gęborka przez Marka Materka i wspólne dobicie tego czerwonego smoka.

U nas w urzędzie chodzi fama,iż za startem Gęborka(zawarli deal) stoi Kwiecień i to ruch w celu zmniejszenia szans Marka Materka.Materek nigdy nie poprze Gęborka,bo nie stoją za nim żadne dokonania,nie jest gwarantem tak potrzebnych zmian w mieście...

Jego start więc to albo czysta głupota,która przyniesie mu wiele negatywnych owoców,lub cyniczna gra(współpraca) z Kwietniem do jednej bramki.Cel prezydentura dla nieudacznika i pozera a dla Gęborka jakiś nowy stołek do spokojnej emerytury.

#30 Arkadiusz Pietruszka

Arkadiusz Pietruszka

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 20 wrzesień 2014 - 11:35:44

U nas w urzędzie chodzi fama,iż za startem Gęborka(zawarli deal) stoi Kwiecień i to ruch w celu zmniejszenia szans Marka Materka.Materek nigdy nie poprze Gęborka,bo nie stoją za nim żadne dokonania,nie jest gwarantem tak potrzebnych zmian w mieście...

Jego start więc to albo czysta głupota,która przyniesie mu wiele negatywnych owoców,lub cyniczna gra(współpraca) z Kwietniem do jednej bramki.Cel prezydentura dla nieudacznika i pozera a dla Gęborka jakiś nowy stołek do spokojnej emerytury.

Takie bzdety mogą się roić tylko w głowach bardzo chorych ludzi...

#31 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 12:08:36

Rymarczyk i Gęborek są wystawieni do rozdrobnienia głosów. Nie mają szans a swoje głosy oddadzą panu kwietniowi w zamian za ciepłe posadki w szkołach. Tak to wygląda. Nie wiem i nie rozumiem kto chce głosować jeszcze na kwietnia. Podejrzewam że wynik tej ankiety jest opłacony i ma służyć jako propaganda dla ciemnego ludu. Ludzie nie nabierajcie się na to. Jeśli chcecie pracy, dróg i zmian na dobre to głosujcie na Materka albo Marczewską. Reszta to to samo g ó w n o które jest tu od lat. 

#32 ~Mateusz Wykrost~

~Mateusz Wykrost~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 12:41:49

...to, że jest obiektem kpin,  to akurat w naszym słodkim grajdole nie dziwi :D zwłaszcza patrząc na to jakimi drogami w życiu podążał i co osiągnął...  Ja będę na niego głosował bo taki własnie dyrygent jest potrzebny Starachowicom!!!

To wstyd że śmieją się z niego jego podwładni.To jasne świadectwo, że jest kiepskim managerem.Jakimi drogami to podążał?(Pan powie czytelnikom, jak zdobył stołek który piastuje),co takiego osiągnął?Dyrygent i nauczyciel to najgorsza mieszanka.Starachowice potrzebują zmian tylko że tych zmian nie gwarantuje Gęborek bo Gęborek to dla mnie zwykły korytnik.Gdzie był ostatnie 25 lat?Teraz nagle go olśniło i ma wizję.Zrobił kilka kursów i wydaje mu się,że jest świetnym kandydatem.Mam nadzieje,że po wyborach wywalą go z roboty.Wówczas zobaczy jakimi problemami żyją mieszkańcy na co dzień i że tak na prawdę ilu ma przyjaciół.

#33 ~Mateusz Wykrost~

~Mateusz Wykrost~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 13:13:21

Jaka klamka-byłeś, widziałeś? Ja jestem rodzicem, który kilka razy już był w tym gabinecie ( mam dziecko w tej szkole) i klamki okrągłej tam nie ma...Przecież dyrektor ma swoje obowiązki, jest nauczycielem, prowadzi lekcje i nie może ot tak wyjść z sali,pomyśl człowieku.A tak przy okazji-czy Twój kandydat Kwiecień przyjmuje wszystkich o każdej porze dnia?

U innych dyrektorów jak przychodzi rodzic to sekretarka,pyta dyrektora czy ma teraz chwilę by go przyjąć.U Gęborka to zapisy tworzące pozory jakby był ważny i zajęty.Tylko populista Pruś będzie miał drzwi otwarte zawsze dla mieszkańców :)

Ja z czystym sumieniem będę głosował na Pana Materka,bo on jest wiarygodny,rzetelny,pracowity,uczciwy i nie traktuje mieszkańców jak stada ciemnych baranów którzy dadzą się oszukać kolejny raz populistycznymi obietnicami.Marek Materek nie tylko chce rozwiązywać problemy Starachowiczan,ale ma ku temu realny program,wsparcie władz województwa i ministra pracy(bez pieniędzy,których to miasto, nie ruszy ostro do przodu)ale przede wszystkim dostrzega te problemy a nie tylko o  nich mówi jak Kwiecień z Lipcem od 25 lat.

#34 ~starach~

~starach~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 14:12:43

U innych dyrektorów jak przychodzi rodzic to sekretarka,pyta dyrektora czy ma teraz chwilę by go przyjąć.U Gęborka to zapisy tworzące pozory jakby był ważny i zajęty.Tylko populista Pruś będzie miał drzwi otwarte zawsze dla mieszkańców :)

Ja z czystym sumieniem będę głosował na Pana Materka,bo on jest wiarygodny,rzetelny,pracowity,uczciwy i nie traktuje mieszkańców jak stada ciemnych baranów którzy dadzą się oszukać kolejny raz populistycznymi obietnicami.Marek Materek nie tylko chce rozwiązywać problemy Starachowiczan,ale ma ku temu realny program,wsparcie władz województwa i ministra pracy(bez pieniędzy,których to miasto, nie ruszy ostro do przodu)ale przede wszystkim dostrzega te problemy a nie tylko o  nich mówi jak Kwiecień z Lipcem od 25 lat.

a jak wygląda wsparcie województwa zobaczcie sobie na Starachowice-Net-przebudowa drogi... i widzimy jak traktowani jesteśmy przez PSL

#35 Arkadiusz Pietruszka

Arkadiusz Pietruszka

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 20 wrzesień 2014 - 14:36:42

Gęborek=skok na koryto a Sylwester K.=zbawca Starachowic... Leżę na podłodze i tarzam się ze śmiechu :D :D :D :D 

Fakty są takie:

Sylwester K. = Sprawa w prokuraturze, bliski współpracownik Wojciecha Bernatowicza itd

Mirosław Gęborek = Ludzie go nie lubią i ma okrągłe klamki w gabinecie :D :D :D 

#36 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 18:38:49

Gęborek=skok na koryto a Sylwester K.=zbawca Starachowic... Leżę na podłodze i tarzam się ze śmiechu :D :D :D :D 

Fakty są takie:

Sylwester K. = Sprawa w prokuraturze, bliski współpracownik Wojciecha Bernatowicza itd

Mirosław Gęborek = Ludzie go nie lubią i ma okrągłe klamki w gabinecie :D :D :D

Ja nie lubię Gęborka, uważam go za buca i wiem że nie jestem odosobniona w takim postrzeganiu go.Zupełnie nie rozumiem czym ten muzyk się kierował decydując się na start w tych wyborach.

To miasto nie potrzebuje dyrygenta,tylko sprawnego, energicznego prezydenta.Jeśli pójdę na wybory to na pewno nie zagłosuję na nauczycieli.Oni nigdy i nigdzie się nie sprawdzają.

#37 ~lokalny patriota~

~lokalny patriota~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 20:51:12

Jak ktoś chce, aby nasze miasto gniło dalej od głowy, niech sobie głosuje na te układziki... Ja dam sznasę komuś, kto nic nie musi (w końcu ma niezłą posadkę), ale chce coś zmienić. Sprawdził się jako manager i budowniczy szkoły i Big Bandu, właśnie ktoś taki jest potrzebny naszemu miastu. Ja zagłosuję na Gęborka.

#38 ~yeti~

~yeti~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 21:44:07

Głosując na Gęborka lub Rymarczyka tak naprawdę głosujecie na Kwietnia bo oni oddadzą mu posłusznie swoje głosy żeby utrzymać się na stołkach dyrektorskich w szkołach. Ludzie nie dajcie się nabrać na to. Mamy niepowtarzalną szansę zmienić nasze miasto, mieć pracę i dobre dojazdy do niej ale musimy przestać popierać ten układ. Nie bójcie się zmian na lepsze. A w ten sondaż nie wierzę bo jest ustawiony. Zainteresujcie się co działo się w sp13 jak były wybory nowego dyrektora. Poprzedni dyrektor który wyremontował 3/4 szkoły stracił posadę bo kwiecień wsadził swojego kolegę Rymarczyka na to stanowisko. Uczciwy człowiek wyleciał na bruk bezwzględnie. Zainteresujcie się tą sprawą, pogadajcie z ludźmi a dopiero potem popierajcie. Popierając któregoś z tych 3 popieracie stary układ. Nie będę sugerować żadnych kandydatów nikomu tutaj, ale proszę was nie głosujcie na stary układ bo za chwilę nie będzie tu pracy.

#39 ~aktoś~

~aktoś~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 21:48:56

Jak ktoś chce, aby nasze miasto gniło dalej od głowy, niech sobie głosuje na te układziki... Ja dam sznasę komuś, kto nic nie musi (w końcu ma niezłą posadkę), ale chce coś zmienić. Sprawdził się jako manager i budowniczy szkoły i Big Bandu, właśnie ktoś taki jest potrzebny naszemu miastu. Ja zagłosuję na Gęborka.

człowieku ale pan gęborek jest wystawiony po to aby oddać te pojedyncze głosy panu kwietniowi przecież. Głupi jesteś i naiwny bardzo bo nie chcesz układzików a na nie głosujesz. Głosujesz na samo centrum układu.

#40 ~Anty Gęborek~

~Anty Gęborek~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2014 - 01:05:44

Ja też tak to widzę- Gęborek jest po to by załatwić konkurencję Kwietnia.Szkoda głosów na tego muzyka,któremu się wydaje że ludzie na niego postawią i będzie dyrygował miastem. Gęborku wycofaj się puki czas,bo zostaniesz zapamiętany jako ten, który scementował starachowicki układ.Nie głosujcie na listę Gęborka a tym bardziej jego samego,bo nic się w naszym mieście nie zmieni. 

A konkurencja Kwietnia powinna się dogadać i wystawić jednego kandydata,który pokona Kwietnia!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych