Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SYLWESTER 2013/2014

SYLWESTER ZABAWA IMPREZA SYLWESTER 2013

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Norbert~

~Norbert~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 22:42:11

Baccara w miare ok, ale ostatnio byłem na konferencji w Pałacu Kobylin. Piękne miejsce i dobra kuchnia i organizują tam sylwka chyba 390 od pary. Niedługo ma być otwarta restauracja.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 12:55:57

Moje towarzystwo było na Andrzejkach w Cyganeriibył to test przed Sylwestrem.No i wypadł super.nie dość,  że lokal jest piękny atmosfera bardzo domowa to jeszcze zrobili nam pokaz mistrza nad mistrzami finalisty programu Top Chefa Darka Kużniaka.Przygotował na naszych oczach tatara.Moim zdaniem jest to dobry znajomy właścicieli.SSSuuuuuuuuuupeeeeeer polecam test wypadl idziemy tam na sylwestra.

#23 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 19:45:58

Ja też proszę o polecenie fajnych miejsc..

#24 Przemko

Przemko

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 grudzień 2013 - 14:13:18

Polecam strone gdzienasylwestra.pl

#25 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 16:54:51

Paryż, super... :)) każdy by chciał

#26 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 17:01:16

Paryż Paryżem, a tu Sylwester blisko... :)

witam, jeśli mogę wyrazić opinię, co do imprezy Sylwestrowej, to bywaliśmy ze znajomymi w różnych lokalach, w samym Grójcu, w Mogielnicy, Błędowie i w okolicach. I było ok.

Natomiast w zeszłym roku byliśmy ze znajomymi w Sali Bankietowej w Nowym Mieście. I nie chce tu chwalić ani porównywać do innych lokali, ale tam Sylwester jest naprawdę SUPER i godny polecenia. Jedzenie rewelacyjne, przyjemna atmosfera, muzyka na 5+. Liczne atrakcje: stoły z rybami-sushi, fontanny czekoladowe, barman serwujący do końca imprezy drinki gratis, stół wiejski itp. i co najważniejsze każde towarzystwo miało swój oddzielny stolik:)!! A nie jak na weselu długie stoły:( Wszystko do oporu-na wysokim poziomie. Z jedzeniem czuliśmy się jak na wakacjach all inclusive:))) Na serio. A cena podobna jak wszędzie. W tym roku też się tam wybieramy, dlatego polecam każdemu, kto nie dokonał jeszcze wyboru:-)

#27 ~kiki~

~kiki~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 20:52:27

Polecam salę weselną w Pągowcu za Białobrzegami, 400 zł od pary, 6 dań, mnóstwo przekąsek, 0,7l na parę, szampan, stół wiejski, pieczone prosie, znajomy zespół Szafir 

#28 ~alicja25~

~alicja25~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 08:57:24

ja zamierzam spędzić sylwka z przyjaciółki a głównym alkoholem będzie żubrówka i różne drinki na jej bazie :)

#29 ~Sylwester Venus- Grobice~

~Sylwester Venus- Grobice~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2014 - 14:47:28

Byliśmy na sylwestrze w Venusie w Grobicach, tragedia... jedyny plus to muzyka, Dj się sprawdził. Jedzenie było koszmarne, były mikro porcje i jak pierwszy ciepły posiłek był o 20.30 - rosół z ryżem... nawet makaronu nie było, to następny podali o 1.30 :/  na sołach były śledzie i jajka- chyba aktualnie na to była promocja w sklepie :/ nie polecam, za cenę 370 zł od pary nie było nic kompletnie.

#30 ~http://polsatnews.blo.pl~

~http://polsatnews.blo.pl~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2014 - 14:55:05

• Tusk w szpitalu doszlo do tragicznego  w skutkach wypadku samochodowym. Jest teraz w stanie ciężkim. Zdjęcia z miejsca zdarzenia oraz więcej informacji znajdziecie na stronie w polu imie

#31 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 19:34:04

A kto był w Kasjopeji i jak się podobało ??

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SYLWESTER, ZABAWA, IMPREZA, SYLWESTER 2013

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych