Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ŚWIĘTOKRZYSKIE TO PiSuarskie ZADUPIE


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rozPISdżacze Polski~

~rozPISdżacze Polski~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 13:44:36

Prawda jest taka że że Świętokrzyskiego wszyscy młodzi wykształceni i przedsiębiorczy ludzie wyjeżdżają zazwyczaj do Krakowa, Wrocławia albo Warszawy. Niżej wykształcona młodzież z wykształceniem średnim i zawodowym zazwyczaj teraz wyjeżdżają do Niemiec, Austrii, Holandii czy Francji.
Są to setki tysięcy ludzi którzy gdyby znaleźli się na terenie miejsca zameldowania w dniu wyborów to PiS nie miałby szans na wygraną.
W Świętokrzyskiem mieszkają emeryci i ludzie po 40stce z czego ponad 90% emerytów chodzi zawsze na wybory. Dlatego w Świętokrzyskiem zawsze wygrywa PiS.
Młodzi którzy wyjechali już nie powrócą a na ich miejsce osiedlają się ludzie z Ukrainy. Dlatego rządy PiSu w Swiętokrzyakiem będą jeszcze trwały tak około 10 lat.
Młodzi Polacy wiedzą że niższy wiek emerytalny w Polsce to głodowe emerytury dlatego wolą mieszkać w krajach gdzie już wiek emerytalny wynosi 67 lat a za chwilę będzie wynosił 70 lat.
Młodzi Polacy wiedzą że te pieniądze które rozdaje PiS to nie pieniądze PiSu tylko nasze z naszych podatków dlatego nie ma sensu pracować legalnie w Polsce tylko wyjechać na zachód.
Tego czego brakuje PO i NOWOCZESNEJ to wychodzenie ich polityków bezpośrednio do ludzi, zwłaszcza w tych gminach i powiatach gdzie PiS otrzymał najwyższe poparcie.
Nie wolno się bać bezpośrednich spotkań z ludźmi a niestety opozycja się tego boi.
Że PiS ma swoje bojówki w każdej gminie to coś normalnego bo przecież wiele rodzin PiSowskich jest zatrudnionych tylko dzięki PiSowi i coś normalnego że będą się bronić.
Ale trzeba ludziom bezpośrednio prosto w oczy przypominać że PiSowski SOCJALIZM doprowadza gospodarkę do bankructwa, bo za Gierka przecież też gospodarka rosła. Trzeba ludziom mówić że otworzy się sklepy w niedziele, że pozwoli się Polakom kupno ziemi, że przywróci się in vitro, że tabletki antykoncepcyjne "dzień po" będą bez recepty.
Trzeba przypominać o takim Stanisławie Piotrowiczu komunistycznym prokuratorem zbrodniczego stanu wojennego.
Trzeba przypominać o złodziejstwie Kaczyńskiego którego rząd umorzył dług POROZUMIENIA CENTRUM na kwotę prawie 700 tysięcy zł.

#2 ~TVP(iS) to trolle~

~TVP(iS) to trolle~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 19:17:28

ZA KOGO NAS UWAŻAJĄ DZIENNIKARZE TVP? CODZIENNIE W DZIENNIKU TE SAME LAURKI WYSTAWIANE PARTIOM OPOZYCYJNYM. PANIE KURSKI, MY JUŻ NAPRAWDĘ WIEMY, ŻE PO JEST ZŁE, BO NIE DOTRZYMUJĄ SŁOWA, PSL JEST ZŁE BO KOSINIAK PO WYSTĄPIENIU PANA JAŻDŻEWSKIEGO BIŁ BRAWO, ZAMIAST RZUCIĆ SIĘ NA PODŁOGĘ, WYRYWAĆ WŁOSY Z GŁOWY I NIEMIŁOSIERNIE WRZESZCZEĆ, KUKIZ JEST ZŁY, BO ZAMIAST LEŻEĆ W NIEDZIELĘ TO KAŻE NAM MYŚLEĆ I CHODZIĆ NA JAKIEŚ REFERENDA.....MY TO JUŻ WIEMY!!!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 10:38:22

Najpierw "powiesił się" na leżąco świadek z ukraińskiego burdelu gdzie zabawiali się PiSowscy dygnitarze a teraz burdel w Krakowie prowadzony przez szefa PiSowskiego NIKu. Oczywiście służby prowadzone przez przestępców na wszystkie sposoby go chronią. Obraz PiSowskiej kloaki jak na dłoni. Wystarczy popatrzeć na zachwyt Kamińskiego po wyborze burdel taty na szefa NiKu w sejmie.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych