Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Summer Party Camp - Imprezowe wakacje studenckie !

wakacje lato Chorwacja Hiszpania Włochy

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~beata09344~

~beata09344~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 12:07:12

Summer PartyCamp - integracyjny wyjazd do Hiszpanii, Chorwacji i Włoch!

Organizatorzy największych majówek i wakacji studenckich w Hiszpanii i Chorwacji zapraszają do zapoznania się z tegoroczną ofertą imprezowych wakacji studenckich 2012!

Szczegółowe informacje szukaj na naszej stronie: www.summerpartycamp.pl !

Terminy Wyjazdów:
Croatia Party Camp już od 879 zł
5.09 - 12.09.2012 (8dni/7nocy)
19.09 - 26.09.2012 (8dni/7nocy)

Espana Party Camp już od 899 zł
5.09 - 13.09.2012 (9dni/8nocy)

Italy Party Camp już od 989 zł
14.09 - 22.09.2012 (8dni/7nocy)

Espana Party Camp: Co i jak?
W cenie zawiera się:
- Transport autokarem w obie strony
- 6 noclegów w apartamentach z kuchniami
- Turniej pokera
- Turniej Beach Soccer & siatkówkę
- Turbo twister game
- Codzienne animacje na plaży oraz hotelowym basenie na dachu
- 6 gorących imprez integracyjnych w klubach w centrum Lloret de mar!

A dla chętnych:
- Wycieczki do: Barcelony, Montserrat, Tossa de mar
- Rejs imprezowym statkiem!
- Water World - Aquapark

Więcej informacji na stronie:
http://www.espana.summerpartycamp.pl

Croatia Party Camp: Co i jak??
W cenie zawiera się:
- 6 śniadań i obiadokolacji w postaci szwedzkiego stołu
- 6 noclegów w Hotelu Pavilon AD TURRES**
- Turniej pokera & Animacje barmańskie
- Atrakcje i rozrywki sportowe na plaży/terenie hotelu
- Wspólne integracyjne wyjścia na imprezy na plaży!

Dla chętnych:
- Zwiedzanie PN Jezior Plitwickich
- Zwiedzanie Rijeki
- Rejs imprezowym statkiem po morzu Adriatyckim
- Zwiedzanie miasta i okolic KRK
- Codziennie nocny klubbing BEACH PARTY lub w klubach!
- Rafting !

http://www.croatia.summerpartycamp.pl

Italy Party Camp: Co i jak?
W cenie zawiera się:
- 6 śniadań w hotelowej restauracji
- 6 noclegów w Hotelu** blisko morza
- Turniej pokera
- Atrakcje i rozrywki sportowe na plaży/terenie hotelu
- Wspólne integracyjne wyjścia na imprezy na plaży!
- Wspólny klubbing we włoskich klubach

Dla chętnych:
- Zwiedzanie San Marino
- Zwiedzanie Wenecji
- Codziennie nocny klubbing BEACH PARTY lub w klubach!
- Mirabilandia - Park Rozrywki

http://www.italy.summerpartycamp.pl

SUMMER PARTY CAMP TO RÓWNIEŻ:
> Tysiące studentów tylko z Summer Party Camp !
> Zniżki studenckie !
> Całodobowa integracja podczas wyjazdów!
> Zapraszamy studentów z całej Polski!

UWAGA!
Nie musisz być studentem aby uczestniczyć w wyjeździe
- warunkiem koniecznym jest ukończone 18 lat.

Dołączona grafika

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 14:57:47

GŁÓD ZAPLANOWANY PRZEZ GLOBALISTÓW.
NA NAS TEŻ TO PRZYJDZIE.

Afryka – 27 proc. mieszkańców cierpi z powodu głodu

27 proc. mieszkańców Afryki cierpi z powodu głodu – wynika z opublikowanego we wtorek raportu Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP). Bez rozwiązania tego problemu gospodarkę tego kontynentu, obecnie przeżywającą rozwój, czeka zapaść – ostrzega.

Dołączona grafika

Z raportu agendy ONZ wynika, że ponad 40 proc. dzieci poniżej piątego roku życia jest niedożywionych w stopniu, który powoduje fizyczną i psychiczną niepełnosprawność. Niedożywionych jest blisko 218 mln mieszkańców Afryki, a wskaźnik ten według prognoz jeszcze wzrośnie.
Obecnie klęska głodu grozi ponad 15 mln ludzi na obszarze obejmującym państwa zaliczane do najbiedniejszych na świecie, takie jak Czad, Mali, Niger czy Burkina Faso.
Bezpieczeństwo żywieniowe
Szefowa UNDP Helen Clark wskazuje, że szybki wzrost gospodarczy kontynentu (przez ostatnie 10 lat na średnim poziomie ponad 5 proc.) nie przełożył się dotąd na postępy w likwidacji ubóstwa i głodu wśród jego mieszkańców.
- Jeśli nie zostanie zapewnione bezpieczeństwo żywieniowe, nie da się utrzymać obecnego tempa wzrostu. (Do tego) potrzeba ludzi, którzy są zdrowi, wykształceni i zdolni do pracy – ostrzegł główny specjalista ekonomiczny UNDP ds. Afryki Pedro Conceicao.
„Afryka musi przestać żebrać o żywność”
Mimo szybkiego wzrostu Afryka wciąż importuje więcej żywności niż jej eksportuje. Problem głodu to skutek złego zarządzania trwającego od kilkudziesięciu lat – wskazał Tegegnework Gettu z UNDP.
- Samolubne elity, korzystające na korupcji i nepotyzmie, stały między przywódcami i ludźmi, zagarniały dochody państwa, rabowały wieś, nie zapewniając w zamian ani zatrudnienia, ani rozwoju przemysłu – powiedział.
Jak podkreślił Gettu, Afryka dysponuje wiedzą, technologią i środkami, by rozwiązać problem głodu, jednak brak odpowiedniej woli politycznej. – Afryka musi przestać żebrać o żywność, to obraza zarówno dla jej godności, jak i jej potencjału. Skoro niektóre państwa afrykańskie mogą zaopatrywać się w myśliwce, czołgi i inne rodzaje broni, dlaczego nie mogłyby (…) pozwolić sobie na technologię, traktory, systemy nawadniające, nasiona i szkolenia, które zapewniłyby stałe dostawy żywności? – powiedział. prawa

Dołączona grafika
Kto jest odpowiedzialny? Jak pomóc?
Odpowiedzialność za nierozwiązany problem afrykańskiego głodu częściowo ponoszą, jego zdaniem, także państwa rozwinięte, które oferują Afryce subsydiowaną żywność, co hamuje rozwój rodzimego rolnictwa.
Ekonomista James Shikwati z kenijskiego think tanku Inter Region Economic Network zaznacza: „Jeśli ONZ naprawdę chce pomóc rolnikom w Afryce, powinna (…) umożliwić im (większy) dostęp do wartego 36 bln USD globalnego rynku żywności”. Obecnie udział Afryki w tym rynku wynosi zaledwie 3 proc.

Źródło: http://www.echochrys...318-afryka-glod#

#3 ~agata_8918~

~agata_8918~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 13:29:52

Niestety nie jestem studentką . Opcja nie jest dla mnie :(

#4 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 12:20:40

Daj spokój, opcja jest jak najbardziej dla Ciebie. Jedynym wymogiem koniecznym jest ukończenie 18go roku życia. Pozdrowienia, Party Camp! :)

#5 ~beata09344~

~beata09344~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 13:20:22

Ależ skąd ! Warunkiem wyjazdu jest ukończenie 18 roku życia :). Nie musisz być studentką. Zapraszamy :)

#6 ~ASIA_21~

~ASIA_21~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 17:29:28

Osobiście nie polecam firmy. Byłam z nimi, skasowli nas za gigant kase a wycieczki marne, autokar nas tylko wyrzucał, nikt nie mówił co gdzie i jak, ogólnie niezadowolona z tego byłam.

#7 ~VikaVakusz~

~VikaVakusz~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 17:31:42

Nie wiem, jak ta firma, ale ja dostałam ulotki od miłych pań we Wrocławiu, o podobnej imprezie w podobnej cenie tylko dłużej. Bardzo się zastanawiam, Zerknijcie. Co sądzicie? www.summerevents.pl

#8 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2012 - 13:26:11

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z usług biura PartyCamp. Spędziłam tam tegoroczną majówke. .-->

#9 ~Nikolette22~

~Nikolette22~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 11:14:45

Ja z Party Camp byłam już dwukrotnie na wakacje, nawet w tym roku wybrałam się z nimi do Lloret de Mar i bawiłam się super! Mega klimat, fajne ludzie i imprezki, super pogoda! Byłam mega zadowolona i jak się uda to jeszcze za rok się wybiorę, bo w sumie why not :D-

#10 ~pinky22~

~pinky22~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 10:14:02

Wakacje studenckie z Party Camp były najlepszymi na jakich byłam :D za rok na bank jeszcze raz się wybiorę!

#11 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 23:11:34

Tez nie jestem juz studentem ale w tym roku sie wybieram :D to nie jest warunek konieczny zeby nim byc! Jesli wakacje to tylko z Party Camp, zabawa gwarantowana :D

#12 ~radek234~

~radek234~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 15:00:59

Dla mnie obóz imprezowy z kochamwakacje.pl to totalny sztos. Taka ekipa pod wezwaniem sie zebrała że szok :D Nie wszystko pamiętam bo sie dużo działo %%% ale imprezy w złotych piaskach są epickie to trzeba przeżyć

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wakacje, lato, Chorwacja, Hiszpania, Włochy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych