Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sugestopedia metoda nauki angielskiego opinie

sugestopedia metoda angielski nauka opinie język

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 21:34:11

Moja mama tam chodzi na kurs dla seniorow i tez sobie bardzo chwali. Ja to bylam zdziwiona ze jej sie chce na stare lata, ale w sumie bardzo odzyla po tych zajeciach. A tak jest zmotywowana i tak sie pilnie uczy, ze teraz to juz chyba lepsza jest z angielskiego ode mnie. Az mi wstyd. Piszecie ze jest jakas promocja to sie zorientuje i chyba sama zapisze bo jezyk jednak trzeba cwiczyc, jak sie nie uzywa to czlowiek zapomina mimo wszystko. 

#22 ~Odeta~

~Odeta~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 11:28:01

Zdecydowanie sie zapisz, bo naprawde calkiem zapomnisz. Trzeba jak najwiecej mowic i w ogole filmy ogladaj, rozmawiaj z mama. Mozesz ja zawsze podpytac co ona tam ma na zajeciach i na przyklad z nia cwiczyc. Sposobow jest mnostwo, ale szkoda zaprzepascic znajomosc jezyka, takze sie zapisuj na kurs najlepiej tam u nich sobie wez konwersacje. No a w domu cwiczyc cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc. 

#23 ~Jese~

~Jese~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 09:50:04

To prawda, zakuwać można w domu. Tego nikt za Ciebie nie zrobi, trzeba po prostu przerobić wszystko w swoim tempie i praca praca praca. Mój lektor w empik school ma właśnie takie podejście, że na zajęciach skupiamy się stricte na tych praktycznych aspektach znajomości języka, a prace domowe są naszą sprawą. Oczywiście wszystko można omówić, sprawdzić i we wszystkim jest pomocny. Wydaje mi się, że zapisanie się na ten kur to była bardzo dobra decyzja. 

#24 Kamilka92

Kamilka92

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 30 grudzień 2016 - 12:38:28

Metoda na pewno lepsza niż trzymanie wszystkich pod presją

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 21:30:16

ja się uczyłam angielskiego metoda callana w elsinore-angielski.katowice.pl

#26 majkowska

majkowska

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 czerwiec 2018 - 17:16:31

ja znów powiem że przez neta się szybciej i więcej dowiesz niż w realu. Oczywiście jak masz chęci.

____

Odbiory mieszkań najlepsze dzięki http://ekierownik.pl...opot-trojmiasto czyli po prostu ekierownikowi.

Użytkownik majkowska edytował ten post 07 październik 2018 - 15:04:05

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sugestopedia, metoda, angielski, nauka, opinie, język

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych