Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Studio Tańca Candela Sienno

taniecsport moda pierwszy dzieci młodzież dorośli wesele Sienno

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2015 - 10:42:03

Pierwsza profesjonalna szkoła tańca - Studio Tańca Candela Sienno zaprasza na zajęcia dla dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia w stylach karaibskich!

Oferujemy naukę tańca:

*solo,

*kurs w parach, *

*fitness,

*zajęcia rekreacyjno-taneczne dla dzieci,

* zespoły dziecięco-młodzieżowe tańca turniejowego!

* Pierwszy taniec na wesela!!!

Nie masz pomysłu co zatańczyć na weselu! Skorzystaj z naszych porad!

Masz pytania? Zadzwoń:

Instruktor: Magdalena Danieluk

tel: 668 428 248

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 11:19:18

Pierwsza profesjonalna szkoła tańca - Studio Tańca Candela Sienno zaprasza na zajęcia dla dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia w stylach karaibskich!

Oferujemy naukę tańca:

*solo,

*kurs w parach, *

*fitness,

*zajęcia rekreacyjno-taneczne dla dzieci,

* zespoły dziecięco-młodzieżowe tańca turniejowego!

* Pierwszy taniec na wesela!!!

Nie masz pomysłu co zatańczyć na weselu! Skorzystaj z naszych porad!

Masz pytania? Zadzwoń:

Instruktor: Magdalena Danieluk

tel: 668 428 248

Ten dyrektor i ta władza nic nie zbuduje, bo dochodzą do celu po trupach... Nie można nauczać polskich tańców, tylko w tańców karaibskim??? Dlaczego Sienno wstydzi się polskości?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 12:40:26

Tak kujawiaka... Człowieku jest rok 2015. Już widze tłumy wiwatujące na cześć tańczących chodzonego.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 12:56:52

Myślę, że tańce polskie byłyby możliwe jak najbardziej. Wystarczy zgłosić zapotrzebowanie do Pani dyrektor Goku. To by było dobre rozwiązanie ponieważ byłby wybór czy iść do Goku na hip-hop i tańce polskie czy do studia tańca Candela na tańce karaibskich czy fitness itp.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 14:47:06

Tańce polskie to chyba w jakiejś nowatorskiej zawadiackiej choreografii. Dla dzieciaków to miałoby jakiś sens. Dołożyć do tego fajny aranż, nowoczesne brzmienie i można by to oglądać. 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 15:45:41

Tak kujawiaka... Człowieku jest rok 2015. Już widze tłumy wiwatujące na cześć tańczących chodzonego.

A te karaibskie to z jakiej epoki B)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 17:03:23

nie bylo na starej wsi odbioru nadzoru budowlanego i sanepidu czy mozna prowadzic tance dla dzieci w garazu?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 17:28:20

Skąd masz takie informacje, że nie było odbioru?
Warunki w tym garażu są 1000 razy lepsze niż w goku.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 17:31:33

nie bylo na starej wsi odbioru nadzoru budowlanego i sanepidu czy mozna prowadzic tance dla dzieci w garazu?

Och ty zawistniku i donosicielu!!! A ty co masz na sumieniu? Taki jesteś święty?

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 18:37:39

Ludzie dajcie już spokój. Te przepychanki stają się nudne. Jak ktoś nie chce chodzić do Candeli to nich się zapisze do GOKu. W czym problem? Przecież nikt nikogo nie zmusza.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 20:01:20

Popieram w 100% przedmówce. Tylko proponuje aby nikt nie był zmuszany - niestety teraz co niektóre osoby mają wpływ na dzieci i nie tylko.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 08:34:22

Po pierwsze właścicielami Studia Tańca Candela są Państwo Michalina i Kamil Boreccy z Kielc, a osobą odpowiedzialną za rozwój studia i tancerzy jestem ja Magdalena Danieluk i nikt więcej w działalność studia (które jest prywatne) nie ma prawa się wtrącać.

Po drugie skoro ktoś ma ochotę na polskie tance proponuję otworzyć szkolę tańca - tak jak ja. Przecież w Siennie jest na tyle miejsc by otworzyć takie grupy lub można skontaktować się z Panią Dyrektor GOK-u i poinformować o chęci. Studio Tańca Candela Sienno zajmuje się przede wszystkim stylami karaibskimi (salsa, bachata, merengue, zouk, reggaeton, burleska i wiele innych + zajęcia obejmują ćwiczenia z klasyki,koordynacji oraz kondycji). 

Po trzecie warunki, czy ta osoba, która wypowiada się o warunkach widziała Studio Tańca Candele Sienno? Wszystkie potrzebne dokumenty, aby powstało to miejsce są, a warunki z dnia na dzień będę jeszcze lepsze - nie od razu Kraków zbudowano...

Po czwarte tak jak już ktoś wspomniał jest to Szkoła Tańca, do której wstęp ma każdy, alternatywą na inne zajęcia jest GOK do którego też zapraszam. Każdy ma prawo wyboru...

Po piąte proszę mnie nie obrażać ani krytykować zwłaszcza te osoby, które mnie nie znają... Ja wszystko robię dla moich Tancerzy... Dajcie mi zrobić w końcu coś dobrego

Jeżeli ktoś jest zainteresowany. Zapraszam

Rozkład jazdy: (zajęcia wtorkowe)
15.30 - 17.00 - Bąble (dzieci w wieku 4-9). Zajęcia rekreacyjno - taneczne dla dzieci
17.00 - 19.30 - Grupa tańca turniejowego Candela Show Time
19.30 - 20.30 - Fitness dla dorosłych

Rozkład jazdy: (zajęcia piątkowe)
13.00 - 14.00 - Bąble (grupa nieturniejowa). Zajęcia rekreacyjno - taneczne dla dzieci
14.00 - 15.30 - Bąble (grupa turniejowa)
16.00 - 18.30 - Grupa tańca turniejowego Candela Show Time
18.30 - 19.30 - Kurs w parach dla dzieci, młodzieży i dorosłych NOWOŚĆ (kurs w organizacji). (Na każdych zajęciach coś nowego: slasa, bachata, tango, walce, t.użytkowy, itd...) Zapisy w szkole lub pod numerem telefonu.
19.30 - 20.30 - Fitness dla dorosłych

Istnieje również możliwość przygotowania Pary Młodej do PIERWSZEGO TAŃCA.

Kontakt: 668 428 248

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 11:57:23

I bardzo dobrze- co komu do domu, jak dom nie jego. I garaż też nie jego.

#14 ~Donek~

~Donek~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 12:29:31

A wszystkich rozgoryczonych i niedouczonych z Sienna informuję, że w kwestii zażaleń, pretensji, sanepidów i odbiorów- proszę kierować się do właścicieli firmy, państwa Boreckich z Kielc. Adres podany jest na stronie.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 21:23:53

Bardzo fajna atmosfera na zajęciach a sala super. Polecam wszystkim!!!

#16 ~gościówka~

~gościówka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 23:25:32

Jest lepiej jak w GOKU . I więcej miejsca.

#17 ~fitnesówka~

~fitnesówka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 23:37:23

I znowu sprawdziło się przysłowie, że ''Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.''

#18 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 23:46:43

A Magda Danieluk jest darem od Boga dla naszego grajdołka. Gdyby nie ona - dzieciaki siedziały by tylko w parku na ławkach.

#19 ~fitnesówka~

~fitnesówka~
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 22:02:14

Ona jest niesamowita - przyciągnęła dzieciaki i masę dorosłych. Jest rewela , super energia.

#20 domi78

domi78

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 20 luty 2019 - 19:14:34

To ja polecę świetne studio tańca w http://sosalsa.pl/ . Wiele od nich się nauczyłam, świetnie się bawiłam i pewnie gdyby nie to, że niedługo będę rodzić chodziła bym nadal! Na razie musze przystępować, ale z cała pewnością jeszcze kiedyś potańczę ;) Samemu nie zawsze sie ma tyle motywacji co da ci instruktor czy grupa, a dodatkowo ciągle się czegoś uczysz i ktos moze cie poprawiac :) 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: taniecsport, moda, pierwszy, dzieci, młodzież, dorośli, wesele, Sienno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych