Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Studia w Kielcach? :: zobacz komentowany artykuł

65 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~olak~

~olak~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 13:15:32

Potrzebujesz statusu ucznia, uprawnień do zniżek na przejazdy, legitymacji, zaświadczenia do Zusu? Zapisz się na ciekawe kierunki bez czesnego w Nova CE Kielce i zwiększ swoje kwalfikacje! zapraszamy do naszego sekretariatu przy ul. Sienkiewicza 66. Więcej informacji pod nr tel. 796400826

#62 ~NOVA CE Kielce~

~NOVA CE Kielce~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 12:44:13

Zapraszamy do Nova Centrum Edukacyjne w Kielcach!Potrzebujesz statusu słuchacza, uprawnień do zniżek na przejazdy/legitymacji/ zaświadczenia do Zusu? 

Masz ostatnią możliwość zapisu do naszej szkoły!

Kierunki Asystent nauczyciela przedszkola, Sekretarka medyczna, Grafik komputerowy multimediów, Specjalista do spraw dietetyki, Wizażystka/stylistka! 

Przyjdź i nie zwlekaj
Zapraszamy do naszego sekretariatu przy ulicy Sienkiewicza 66
Więcej informacji pod nr 796400826 lub 412020101! :)

#63 ~NOVA CE Kielce~

~NOVA CE Kielce~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 13:51:13

Zapraszamy do Nova Centrum Edukacyjne w Kielcach!Potrzebujesz statusu słuchacza, uprawnień do zniżek na przejazdy/legitymacji/ zaświadczenia do Zusu? 

Masz ostatnią możliwość zapisu do naszej szkoły!

Kierunki Asystent nauczyciela przedszkola, Sekretarka medyczna, Grafik komputerowy multimediów, Specjalista do spraw dietetyki, Wizażystka/stylistka i wiele innych! 

Przyjdź i nie zwlekaj
Zapraszamy do naszego sekretariatu przy ulicy Sienkiewicza 66
Więcej informacji pod nr 796400826 lub 412020101! :)

#64 ~pomader~

~pomader~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 10:55:56

Poszłam na kosmetologię do Szkoły Mydłowskiej w Warszawie i całkiem nieźle na tym wyszłam. Szukałam takiego miejsca, w którym rzeczywiście wszystko jest na wysokim poziomie - łącznie z programem czy kadrą. I sądzę, że takie miejsce właśnie udało się znaleźć. Nie traktujcie studiów jako przedłużenia młodości. W takiej sytuacji już naprawdę lepiej po prostu iść do pracy. 

#65 drup

drup

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 543 postów

Napisano 22 czerwiec 2018 - 10:25:14

Uczelnia - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/

Tak naprawdę radzę takie miejsca wybierać wyłącznie na zasadzie odpowiedniego poziomu. 

Zajęcia muszą być realizowane jak należy - to podstawa. 

Nie chodzi o papier, tylko o konkrety.

Wiadomo - zmiana miasta to koszty, ale jeśli ma to dać zawód i normalną pracę to czemu nie? 

#66 Julia333

Julia333

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:11:24

Studia I stopnia, jak i nawet studia podyplomowe w Kielcach są bardzo niedocenione. Ja tam właśnie robiłam podyplomowe, a dokładnie w Collegium Pro Civitas i jestem bardzo zadowolona. Jako, że wybrałam ścieżkę nauczyciela, to zrobiłam studia podyplomowe z nauczania matematyki. Zaznaczam, iż można zrobić je w 12 miesięcy - 3 semestry.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych