Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Studia w Kielcach? :: zobacz komentowany artykuł

65 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 06:29:24

hehe... jestem po new nails, prowadzę zespół w salonie kosmetycznym. Przychodzą do nas na rozmowy dziewczyny po kosmetologii. Mają piękną teorię, ale co z tego, skoro ta teoria nie jest nam kompletnie przydatna?

#42 drup

drup

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 556 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 06:27:07

Abyście tylko nie robili byle jakich kierunków - celujcie w zainteresowania, bo wtedy to ma sens. Jeśli będziecie odpowiednio do tego podchodzili to wtedy efekty będą. Pójście na studia dla samego studiowania to jedna wielka pomyłka.

#43 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 556 postów

Napisano 21 październik 2015 - 06:26:31

I jak w tym roku? Jakie kierunki miały branie? Czy to prawda, że faktycznie tylko coraz mniej osób idzie na studia wyższe?

#44 ozdort90

ozdort90

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 08 styczeń 2016 - 12:59:03

Wybierając kierunek kierujcie się zapotrzebowaniem na rynku pracy, a nie zainteresowaniami, chyba, że planujecie bezrobocie po studiach lub pracę na kasie w supermarkecie. Najlepsze są oczywiście kierunki informatyczne i inżynierskie.

#45 Dejwid

Dejwid

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 25 styczeń 2016 - 23:18:24

Studiowanie czegoś na siłę też nie jest dobrym pomysłem. Nie wyobrażam sobie wykonywać pracę której nie lubię. Jeśli idzie się na kierunek który nie jest rozchwytywany, warto podczas studiów być aktywnym w różnych kołach. Bardzo przydaje się to w poszukiwaniu pracy.

#46 ~TORUS~

~TORUS~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2016 - 15:22:57

Witajcie, przyszli słuchacze!

Myślicie o swojej przyszłości? Jeśli tak, to bardzo dobrze. To pierwszy krok, aby zapewnić sobie lepsze wykształcenie, a w konsekwencji znaleźć satysfakcjonującą, dobrze płatną pracę.

Profesjonalne Centrum Kształcenia TORUS przedkłada Wam bogatą i atrakcyjną ofertę liceów ogólnokształcących, szkół policealnych i kursów, które jednocześnie przerywają monotonię, jaką oferuje konkurencja i kształcą na najwyższym poziomie na kierunkach dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku pracy.

Nasza bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie specjalizację, która mu odpowiada i z którą wiąże swoją przyszłość.

Centrum Kształcenie TORUS oferuje Wam bogaty wybór kursów z szerokiego spektrum tematycznego. Wśród najpopularniejszych możemy wymienić:

• wizaż
  • język angielski
  • modeling
  • fryzjerstwo
  • dekorator wnętrz
  • biomasaż
  • biomasaż leczniczy
  • kadry i płace

Dodatkowo jako jedyna Szkoła w Kielcach posiadamy w swojej ofercie Szkoły Medyczne o kierunkach :

• asystentka stomatologiczna
  • higienistka stomatologiczna
  • opiekun medyczny
  • technik dentystyczny
  • technik farmaceutyczny
  • technik masażysta
  • technik ortopeda
  • technik sterylizacji medycznej
  • terapeuta zajęciowy

To tylko nieliczne kursy, jakie oferuje Centrum Kształcenie TORUS. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.

ul. Sienkiewicza 42, 25-507 Kielce

tel.:  41 241 32

#47 ~gmroan~

~gmroan~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2016 - 10:26:26

Ja się wyniosłem do Warszawy, tam w Szkole Masłowskiej robię podyplomówkę z dietetyki sportowej - bardzo dobry poziom, dużo konkretów, prowadzący z dużym doświadczeniem. A zdecydowałem się na podyplomówkę bo otworzyła mi się możliwość bardzo dobrej pracy w dietetyce sportowej. W zasadzie wszystko mam już nagrane - muszę tylko dokończyć kierunek.

#48 ~pemte~

~pemte~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 06:23:33

Wszystkiego nauczyłam się przez szkolenia w Beauty lux. Nie ma sensu robienie studiów dla samego papierka bo to nic nie daje. Żeby mieć praktyczne umiejętności i tak musicie robić szkolenia i ciężko pracować nad ciągłym rozwojem. Samo nic się nie zrobi.

#49 sathem

sathem

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 07:40:03

Dzisiaj trzeba się poważnie zastanowić nad sensownością robienia studiów. Zależy kto co chce robić.

#50 mateuszwaza

mateuszwaza

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 10 maj 2016 - 20:56:48

A jaki aktualnie najlepiej kierunek obrac jesli chodzi o zapewniona prace w przyszlosci?

#51 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2016 - 21:07:20

Chyba sobie kpisz!!!

#52 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2016 - 21:09:05

wcale niekoniecznie jest wyższy poziom na uczelniach krakowskich np z tego co wiem to chemia jest na UJ o wiele łatwiejsza niż na Akademii w Kielcach

chyba sobie kpisz!!!

#53 ~pesztko~

~pesztko~
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 07:23:45

Nie róbcie na siłę studiów. Szukajcie odpowiednich miejsce, gdzie prowadzą szkolenia przygotowujące do pracy. Wiem jak to wyglądało u mnie - nie poszłam na studia, robiłam szkolenia, to mi dało zatrudnienie, świetnie sobie poradziłam, ale też nad wszystkim trzeba się było napracować.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 22:53:15

Według mnie, jeżeli ktoś nie studiuje jakiegoś ciężkiego kierunku, typu mechatronika, to studia inaczej nie mają sensu. 

#55 juliann449

juliann449

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 12:47:05

Najlepiej studiować coś, czym się interesujemy. W innym przypadku szybko możemy się znudzić lub zniechęcić kierunkiem.

#56 ~Sista94~

~Sista94~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 01:50:09

Ludzie!!!Jezeli macie tylko mozliwosc studiowania nä innej uczelni nie wybierajcie Ujk.Przynajmniej jezeli chodzi o Wydzial Prawa Administracji i Zarzadzania panuje tutaj totalny burdel organizacyjny. Po pierwsze pomimo tego, ze jest wirtualna uczelnia to sa jeszcze indeksy, co sprawia ze czesto trzeba czekac pol dnia w kolejce do dziekanatu albo do wykladowcy, aby jak juz sie laskawie zjawi dal wpis.Studenci dzienni czesto maja wpisy albo egzaminy w weekend, co jest niedorzeczne, poniewaz wtedy powinni byc najwazniejsi studenci zaoczni. Biora wykladowcow z innych uczelni, co teoretycznie powinno byc zaleta ale jest wada poniewaz sa niedyspozycyjni i czasami trzeba nä nich czekac cale dnie.O tym ze nie bedzie wykladowcy dowiadujemy sie czesto zaraz przed wykladem albo juz w czasie w ktoryn powinien sie odbywac, czasami brak w ogole takiej informacji i czeka sie z nadzieja ze zajecia beda.W planie zajec dzieje sie co chce non stop sie zmienia.Kielce tez nie sa zbytnio ciekawym miastem.Lepszy Kraków,Warszawa,Wroclaw czy Gdansk niz ta wies.

#57 ~jortos~

~jortos~
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 10:38:14

Wszystko zależy od tego, jakie macie zainteresowania, jakie pasje. Na pewno nie warto iść na uczelnię dla papierka, albo przedłużenia sobie młodości - to głupota. Jedynym sensownym miejscem, które przynajmniej takim jest z mojego doświadczenia, jest Szkoła Mydłowskiej w Warszawie. Czyli nie masówka i setka kierunków, tylko kilka kierunków i porządna, doświadczona kadra. Zwracajcie na to uwagę. Teoretyk po studiach nie nauczy Was przecież w żaden sposób zawodu, bo sam niczego jeszcze nie zrobił.

#58 ~roberts~

~roberts~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 10:31:13

Coraz więcej pracy jest w administracji. Ale to też nie ma sensu iść na ten kierunek wyłącznie dla zrobienia papierka. Jeśli już to idźcie na taką uczelnię, gdzie faktycznie zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie. W Szkole Mydłowskiej w Warszawie macie ten kierunek realizowany naprawdę w porządku - popatrzcie na program i prowadzących. I z tego kierunku można naprawdę wiele wyciągnąć, a praca jest nawet bez znajomości.

#59 ~kompos~

~kompos~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 10:50:05

Cześć. Czy ktoś z Was robi u Mydłowskiej pedagogikę? Jak to wygląda? Napiszcie coś więcej. Szukam odpowiedniej uczelni od kilku miesięcy, chcę zacząć od października. Zależy mi na miejscu, gdzie faktycznie przygotują do zawodu, a każde zaliczenie nie będzie polegało na przeczytaniu referatu. Będę wdzięczny za komentarz od osoby, która jest u nich na tym kierunku.

#60 ~czomper~

~czomper~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 09:36:11

Ok, pisaliście o administracji u Mydłowskiej. Ile mają mniej więcej osób na miejsce? Trudno się dostać? Interesuje mnie ten kierunek, ale tak żeby faktycznie się na tych studiach czegoś sensownego nauczyć, a nie dostać jedynie papier. Możecie coś więcej napisać o tej uczelni? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych