Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Studia w Kielcach? :: zobacz komentowany artykuł

65 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 09:11:30

Studentom mającym problem z pisaniem prac polecam :

www.written4you.pl

to specjaliści z różnych branż,którzy naprawdę umieją pisać (żadne kopiuj/wklej!) i korektorki.

Nawet lubię pisać,ale nie wyrabiałam się w tym roku z pisaniem prac-5 wielkich tygodniowo-pomogli mi. Polecam! Fajne jest to,że jest z nimi stały kontakt mailowy!

Może komuś to pomoże.

Pozdro!

#22 Centrum Kształcenia Torus

Centrum Kształcenia Torus

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 10 czerwiec 2013 - 09:28:17

Żadna uczelnia nie da gwarancji zatrudnienia. Częściej liczą się ambicje i chęci, a nie skończone studia :)

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 22:32:30

He, to powodzenia w szukaniu pracy bez statusu studenta/bez wyższego wyksztalcenia.

#24 ~benka~

~benka~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 13:17:21

wybór kierunku studiów to bardzo poważna decyzja, bardzo często rzutuje na naszej przyszłości - na portalu http://www.kierunki.net/lupa znajdziecie tam dokładne opisy wszystkich kierunków na różnych uczelniach - warto poczytać i zorientować się co jaka uczelnia wymaga i jaki jest program studiów

#25 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 12:17:44

Studiuję fizjoterapię w Świętokrzyskiej Szkole Wyższej i polecam tę uczelnię. Można sprawdzić www.ssw.edu.pl

#26 kasiaa

kasiaa

Znajomy

• PipPip
  • 29 postów

Napisano 09 sierpień 2013 - 16:22:41

http://g2.gangsters.pl/?ref=83927

zobaczcie tutaj ;)

#27 Józek55

Józek55

Swojak

• PipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 21 sierpień 2013 - 08:44:31

Ja studiuje w Kielcach i jestem z tego dumny :)

Polecam studentom dobre konto bankowe - poczytajcie na http://www.konta-studenckie.info/

#28 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 18:01:28

Ja studiuje w Wyższej Szkole Bankowej i jestem zadowolona. Jakoś tak zawsze ciągnęło mnie w stronę ekonomii. Na studia nie narzekam, program jest ciekawy, a uczelnia pomaga w znalezieniu praktyk zawodowych. 

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2013 - 19:49:22

Kto nie ma z WAS fajnych słuchawek to zapraszam:)

http://zgarnij-sluchawy.pl/y4lz

#30 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 16:11:29

Nie ma co się podniecać. Politechnika w rankingu międzynarodowym jest niżej niż jej jej odpowiednik w RADOMIU!!

#31 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 12:39:53

test

#32 wawriTOM

wawriTOM

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 20 maj 2014 - 14:58:19

:blink: Serdecznie wszystkich witam. Kończę studia w Krakowie, a mieszkam w Katowicach. Macie racje całkowitą :D Pracodawcy na pewno się teraz nie patrzą na to  jak kiedyś to było, kto jaką uczelnie skończył. Znam znajomych co skończyli uczelnie wyższe dwa lata temu i są geodetami, a pracują w firmach informatycznych. Obyśmy mieli prace taką, jaką marzymy!!!!!!!!!!!!

#33 wawriTOM

wawriTOM

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 21 maj 2014 - 06:54:47

Witam w tym dziale jeszcze raz. Jeszcze dopowie. Jak się ma znajomości- to pracę się znajdzie zawsze!!!!!!!!!!! Takie czasy niestety- może coś się zmieni w końcu?????????????Oby- życzę Wam i sobie.

#34 ~pytajni~

~pytajni~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2014 - 17:10:22

Czy w Kielcach poza Politechniką

jest jakaś dobra uczelnia, która kształci na kierunkach związanych z informatyką ?

#35 Szopenfeldziarz

Szopenfeldziarz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 19:13:01

Właśnie jak z informatyką na politechnice świętokrzyskiej?

Kolega chodzi i nie narzeka. Chyba mu się podoba.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 06:24:34

Nie chodzi o uczelnię, a o kierunek. Po co robić to samo co wszyscy, skoro wiadomo, że nie ma po tym pracy? Ja uczyłam się po prostu na szkoleniach zawodowych, ale kosmetycznych, nie miałam kasy na studia, ale przynajmniej prowadzę już własny salon, od trzech lat pracuję w branży.

#37 Olala58

Olala58

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 styczeń 2015 - 12:54:57

Ja studiuję na WSTKT http://wstkt.pl/pl/ i jestem zadowolony. Oczywiście nie ma lekko, ale jeżeli chcesz zdobyć konkretny zawód, na które jest zapotrzebowanie, to trzeba się wysilić. Ja tam kocham komputery i informatyka, to mój wymarzony kierunek.

#38 Barbara80

Barbara80

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 06 luty 2015 - 20:21:03

Ja mogę polecić studia w Kielcach, bo to świetne miasto na imprezowanie i zabawę. A wiadomo że studia to najlepszy czas na takie rzeczy :D

#39 ~breksana~

~breksana~
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 07:21:30

W zasadzie wszystkiego co potrafię nauczyłam się w Beauty Lux i to było mega pozytywne doświadczenie - uważam, że większość kierunków studiów nie daje kompletnie nic poza papierami, więc chyba lepiej po prostu je sobie odpuścić.

#40 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 06:23:15

New nails, ja robiłam szkolenia. Studia kompletnie nie mają sensu, to nie te czasy. W moim przypadku to był dobry krok. Studia nie przygotują was do wykonywania jakiekolwiek pracy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych