Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Studia - dietetyka

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~garton~

~garton~
  • Goście

Napisano 08 luty 2017 - 10:48:24

Czy ktoś z Was studiuje dietetykę? Czy Waszym zdaniem warto było wybrać ten kierunek, czy stwarza on jakieś perspektywy? Widzicie tutaj możliwość rozwoju i znalezienia pracy? Gdzie studiujecie? Czy było warto? Mam kilka dylematów...

#2 ~gowerner~

~gowerner~
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 10:20:48

Jestem od pół roku na dietetyce w Warszawie, w Szkole Mydłowskiej. Kierunek oczywiście perspektywiczny, ale kluczowe jest to, czy rzeczywiście was on interesuje - bo iść na studia dlatego, że coś jest na czasie to trochę bzdura. No i uczelnia. Na jednej idziesz po papier, inne przygotowują do pracy. Ja szukałem tego drugiego i przynajmniej jak na razie wydaje mi się, że z miejscem trafiliśmy.

#3 ~garton~

~garton~
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 10:24:23

A możesz mi to jakoś sensownie uzasadnić? Bo akurat Warszawę biorę również pod uwagę. Czemu ta uczelnia? Jakieś ranking czy coś? Ona chyba do bardzo znanych nie należy. Czemu nie któraś z popularnych politechnik, albo uniwersytetów?

#4 ~peptyd~

~peptyd~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 10:28:35

Najważniejszy jest oczywiście poziom nauczania. Mamy w Polsce uczelnie, które nie przerabiają wyłącznie teorii, uczą konkretów. Najlepiej rozmawiać bezpośrednio ze studentami. Dietetyka daje fajne możliwości, można tutaj robić podyplomówkę - dietetyka sportowa jest na topie. Tym tematem warto się dopiero zainteresować.

#5 ~annakesma~

~annakesma~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 10:32:44

Najlepiej uczelnie weryfikować samodzielnie. Dietetyka to świetny kierunek. Moja opinia jest taka, że najbardziej znane publiczne uczelnie nie potrafią prowadzić studiów na odpowiednim poziomie, bo też nie mają pod to kadry - nepotyzm. I jeśli nie zaczną w końcu stawiać na poziom nauczania to stracą. Ludzie nie chcą tracić 5 lat na to, by zdobyć nic nie warty papierek.

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 10:25:25

Dietetyka jest na topie - jeśli jeszcze uderzysz w dietetykę sportową to już naprawdę możesz z tego wyciągnąć niezłe pieniądze, tylko musicie być specjalistami w tej dziedzinie. Konkretne doświadczenie i jazda - w klubach sportowych pracując jako dietetyk można naprawdę wiele wyciągnąć.

#7 ~handaj~

~handaj~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 10:23:49

U Mydłowskiej na spokojnie do zawodu cię przygotują - o ile tylko sam masz odpowiednie podejście do rozwoju. To nie jest tak, że każdy wyjdzie od nich fachowcem - najpierw należy mieć do tego wszystkiego odpowiednie podejście, angażować się, a dopiero wtedy można oczekiwać fajnych efektów.

#8 ~kokader~

~kokader~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 09:26:47

Ale jak to jest z tą szkołą Mydłowskiej? To jest szkoła prywatna czy państwowa? Tam można się uczyć za darmo? Szukam miejsca pod dietetykę, Wawa wchodzi w grę, ale istotne są również koszty...

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 20:11:33

A czy ktoś wie, czy Mazowiecka Uczelnia Medyczna otwiera dietetykę? Szukam informacji, chciałabym studiować albo dietetykę, albo pielęgniarstwo, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, który kierunek bardziej przyszłościowy?

#10 ~Jolcia~

~Jolcia~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 10:08:15

Z tego co wiem to na MUM dietetyka ma ruszyć dopiero od przyszłego roku. Orietnuje sie troszkę i sledze ich fanpage na fb bo sama poważnie się nad tym zastanawiam. Studiować dietetykę chcę na pewno i mam nadzieje, że na MUM będzie taka możliwość.

#11 MK024

MK024

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 29 wrzesień 2018 - 10:53:38

Nie studiuję na tym kierunku, ale z tego co słyszałam to dosyć przyszłościowa dziedzina. Teraz zdrowe odżywianie i diety są w modzie ;p

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 08:41:59

Polecam studia w kierunku dietetyki na WNoZ w Warszawie, ponieważ jest to uczelnia posiadająca wspaniałe warunki do studiowania tej dziedziny. Jestem bardzo zadowolona z tych studiów, ponieważ dały mi bardzo wiele korzyści oraz możliwości. Dzięki niej rozwijam obecnie swoje umiejętności, które wyniosłam przez te wszystkie lata nauki.    

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych