Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Studia, bankowość

jakie studia bankowość studia

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Borina~

~Borina~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 00:03:18

Hej wszystkim! Zaczęłam właśnie najdłuższe wakacje w życiu, ale myślę już powoli o studiach. Jako, że skończyłam klasę mat-fiz, myślę o bankowości, rachunkowości. Ktoś tez wybiera się na taki kierunek? Dokąd?

#2 ~Mira~

~Mira~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 07:24:31

Ja wybieram się na -finanse i rachunkowość - na wsb w Gdańsku. Czekam tylko na wyniki matury. Mam nadzieję że wystarczy miejsc. 

#3 ~onlineekspertwsb~

~onlineekspertwsb~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 19:39:45

Witam! Moja droga, już teraz możesz aplikować na wybrane studia z zakresu finansów i rachunkowości. Możesz to zrobić wygodnie poprzez naszą stronę wsb pl/gdansk/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/finanse-i-rachunkowosc Koszt takich studiów zaczyna się już od 340 zł miesięcznie. Dodatkowo, aplikując na studia do 30 maja możesz zaoszczędzić aż 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku. Nie musisz także wpłacać płaty wpisowego.

#4 ~Mira~

~Mira~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 06:41:28

Super wiadomość. Tak na marginesie zapytam , czy te same promocje dotyczą wykładów na kierunkach dziennych jak również weekendowych?

#5 ~Tośka~

~Tośka~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 09:24:44

Słyszałam że na wsb , mają dobrą kadrę i zaplecze naukowe. Muszę przejrzeć ich ofertę . Mam nadzieję ze coś dla siebie znajdę. 

#6 ~onlineekspertwsb~

~onlineekspertwsb~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 16:19:04

Super wiadomość. Tak na marginesie zapytam , czy te same promocje dotyczą wykładów na kierunkach dziennych jak również weekendowych?

Witam! Mira promocja zniżkowa dotyczy zarówno studiów stacjonarnych jak i niestacjonarnych.

Pozdrawiam, Renata Mazur

#7 ~roark~

~roark~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 22:11:28

Tylko pytanie, czy jeśli studia skończyłam już kilka lat temu, to również mogę ze zniżki skorzystać? Pomimo tego, że nie jestem tegoroczną maturzystką?

#8 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 09:02:17

Tylko pytanie, czy jeśli studia skończyłam już kilka lat temu, to również mogę ze zniżki skorzystać? Pomimo tego, że nie jestem tegoroczną maturzystką?

To Ty , kochana popatrz na studia podyplomowe. Na WSB  mają multum kierunków na czasie. 

#9 ~Mira~

~Mira~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 09:08:09

To świetnie jeszcze w tym tygodniu aplikuję . Zwłaszcza że na wsb znalazłam kierunek zgodny z zawodem. Naukę czas zacząć. 

#10 ~roark~

~roark~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 00:23:57

To Ty , kochana popatrz na studia podyplomowe. Na WSB  mają multum kierunków na czasie. 

chodzi mi raczej o zupełne przekwalifikowanie się :)

#11 ~onlineekspertwsb~

~onlineekspertwsb~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 17:26:11

Witam! Roark, jeśli jesteś absolwentką WSB to masz szansę studiować o 1085 zł taniej: 1000 zł zniżki w czesnym, rozliczanej na pierwszym roku studiów oraz 85 zł zniżki w opłacie wpisowej. 

Pozdrawiam, Renata Mazur

#12 ~blesk~

~blesk~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 01:09:08

Dzień dobry, do kiedy można się zapisać, jeśli mogę zapytać? Czy ta promocja obowiązuje nadal?

#13 ~onlineekspertwsb~

~onlineekspertwsb~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 18:25:14

Dzień dobry, do kiedy można się zapisać, jeśli mogę zapytać? Czy ta promocja obowiązuje nadal?

Witam! Blesk, rekrutacja na studia I stopnia jest nadal otwarta. Promocja obowiązuje aż do 16 lipca i dzięki niej możesz nadal zaoszczędzić 685 zł - 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku oraz 85 zł dzięki braku opłaty wpisowego. Zapraszam!
Pozdrawiam, Renata Mazur

#14 Herybert

Herybert

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 12:30:08

hej,dzięki za pomoc.

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 14:56:00

czy we wszystkich oddziałach WSB sa jednakowe terminy dla promocji cenowej dla studiów podyplomowych ?

#16 ~oewsb~

~oewsb~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 22:18:44

czy we wszystkich oddziałach WSB sa jednakowe terminy dla promocji cenowej dla studiów podyplomowych ?

Dzień dobry,
tak, we wszystkich oddziałach WSB są jednakowe terminy jeśli chodzi o promocję cenową na studia podyplomowe.
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 15:32:20

akurat termin zapisania się na podyplomówkę na WSB z tego co czytałam został  przedłużony do 16 września.

#18 ~ikos~

~ikos~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 17:00:10

czy o kryterium przyjęć na WSB decyduje kolejność zgłoszeń? nie wiecie jakie mogą być kryteria w ogóle? Orientuje się ktoś ile jest zjazdów w miesiącu?

#19 ~oewsb~

~oewsb~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 22:37:32

Dzień dobry,
O przyjęciu na studia podyplomowe decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem koniecznym jest również ukończenie studiów pierwszego lub drugiego stopnia. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 

#20 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 15:58:31

Jesli chodzi o podyplomowe to WSB warto wybrać. Świetni wykładowcy . Profesjonalnie przygotowują do zawodu. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jakie studia, bankowość, studia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych