Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
786 odpowiedzi w tym temacie

#781 ~Mike~

~Mike~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 22:47:08

Łatwo jest wypisywać swoje żale na forum. Nie jestem zapatrzony na nikogo, służyłem w Iraku i Afganistanie i wiem jedno- ta banda samobójców, których tam nie brakuje ma lepiej poukładane w głowie niż ty i tobie podobne istoty, które nie macie nic innego na głowie niż siedzieć przed komputerem i wylewać pomyje na innych. Kończycie studia, nie możecie znaleźć pracy i czepiacie się byle kogo i o byle co byle tylko się czepić. Ktoś zginie w wypadku zaraz na forum mu się wrzuca, ktoś zabije kogoś- ok dobrze zrobił. Student przegiął, pisząc o islamistach pisałem opierając się na własnym doświadczeniu synku... Mam nadzieję, że kiedyś w twojej pustej głowie obudzi się jeszcze choć jedna szara komórka...

He he he, dobre sobie, zale:) na razie to Ty je wylewasz i nie rozumiesz slowa pisanego. Ja nikogo nie wyzywalem od "bandy samobojcow", to Ty miales cos przeciw:) ja tylko powiedzialem ze jakos muzulmanom takie stereotypowe i jednolinijne spojrzenie na nich w ramach studenckiego swieta jakim sa Juwenalia w ogole nie przeszkadza. Za to maja moj i wielu innych szacunek. Pomyje to jak na razie wylales Ty!!! nie znasz chlopaka, ktory zalozyl ten stroj, nie wiesz kim jest, co robi na codzien, jaki jest ale oceniles go jednoznacznie! za to moge Ci powiedziec kim jest ten redaktorzyna, to jest facet ktory z nadania partyjnego zostal szefem regionalnego osrodka TVP, nic soba nie reprezentuje oprocz nienawisci do wszystkich ktorzy osmiela sie myslec inaczej niz on, czego dowodem jest to co robil z podleglymi sobie pracownikami. Ten oto wielki redaktor kiedy grunt zaczal mu sie palic pod nogami (czytaj przyszla nowa wladza) poszedl na zwolnienie lekarskie na ktorym jest do dzisiaj, co nie przeszkadza mu brac udzialu w masie imprez i spedzac aktywnie czas:) To jest ten autorytet moralny. Teraz o Tobie i Twoim wielkim doswiadczeniu, nie podwazam tego ze byles w Iraku czy Afganistanie, czy w takim razie jako wojskowy mozesz wytlumaczyc tu czytajacym kto to jest Leszek "flaszka" Glodz? Pewnie chetnie by sie dowiedzieli skad i dlaczego taka ksywka:) Kolejna sprawa jest to, ze byles tam zeby krzewic demokracje (takie sa oficjalne powody) a wiec po krotce umozliwic ludziom decydowanie o sobie i dac im wolnosc slowa i przekonan. Z tego powodu nie rozumiem skad oburzenie.. nie rozumiesz co sam robiles czy byles tam w zupelnie innym celu? Na koniec.. o moje szare komorki sie nie martw, jest z nimi calkiem niezle, przynajmniej nie potrzebuja robic ze mnie nie wiadomo jakiego bohatera, operuja argumentami a nie tylko opluwaniem:) pozdrawiam:)

#782 ~X~

~X~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 07:28:52

He he he, dobre sobie, zale:) na razie to Ty je wylewasz i nie rozumiesz slowa pisanego. Ja nikogo nie wyzywalem od "bandy samobojcow", to Ty miales cos przeciw:) ja tylko powiedzialem ze jakos muzulmanom takie stereotypowe i jednolinijne spojrzenie na nich w ramach studenckiego swieta jakim sa Juwenalia w ogole nie przeszkadza. Za to maja moj i wielu innych szacunek. Pomyje to jak na razie wylales Ty!!! nie znasz chlopaka, ktory zalozyl ten stroj, nie wiesz kim jest, co robi na codzien, jaki jest ale oceniles go jednoznacznie! za to moge Ci powiedziec kim jest ten redaktorzyna, to jest facet ktory z nadania partyjnego zostal szefem regionalnego osrodka TVP, nic soba nie reprezentuje oprocz nienawisci do wszystkich ktorzy osmiela sie myslec inaczej niz on, czego dowodem jest to co robil z podleglymi sobie pracownikami. Ten oto wielki redaktor kiedy grunt zaczal mu sie palic pod nogami (czytaj przyszla nowa wladza) poszedl na zwolnienie lekarskie na ktorym jest do dzisiaj, co nie przeszkadza mu brac udzialu w masie imprez i spedzac aktywnie czas:) To jest ten autorytet moralny. Teraz o Tobie i Twoim wielkim doswiadczeniu, nie podwazam tego ze byles w Iraku czy Afganistanie, czy w takim razie jako wojskowy mozesz wytlumaczyc tu czytajacym kto to jest Leszek "flaszka" Glodz? Pewnie chetnie by sie dowiedzieli skad i dlaczego taka ksywka:) Kolejna sprawa jest to, ze byles tam zeby krzewic demokracje (takie sa oficjalne powody) a wiec po krotce umozliwic ludziom decydowanie o sobie i dac im wolnosc slowa i przekonan. Z tego powodu nie rozumiem skad oburzenie.. nie rozumiesz co sam robiles czy byles tam w zupelnie innym celu? Na koniec.. o moje szare komorki sie nie martw, jest z nimi calkiem niezle, przynajmniej nie potrzebuja robic ze mnie nie wiadomo jakiego bohatera, operuja argumentami a nie tylko opluwaniem:) pozdrawiam:)

Ty i tobie podobni nie dbacie o prawdę tylko o zabawę. Chcesz faktów? Ty i ten student jesteście ulepieni z jednej gliny, całe życie będziecie usprawiedliwiać wasze postępki- tym, że są juwenalia, tym, że jest demokracja, albo ciężkim dzieciństwem bo tatuś pił...
Oj biedactwa obudźcie się z amoku. Nigdy nie walczyłem za demokrację, a już na pewno nie w imię interesów takich ludzi jak ty. Wojsko będzie istnieć i bez demokracji, natomiast pomioty takie jak ty czy ten studencina już nie.
Chciałeś faktów to się nimi wypchaj.

#783 ~Mike~

~Mike~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 09:16:08

No i przynajmniej napisales prawde:) Polska nie jest obecna na "wojnach" przeciwko innym krajom - tak jak probuja nam wmawiac kolejne rzady - w imie demokratyzacji i uwolnienia ciemiezonej ludnosci. My jestesmy po prostu agresorami! Wydajemy pieniadze podatnikow na okupacje tychze panst.. widzisz nadal jestes ograniczony do klapek na swoich oczach.. nadal nie potrafisz przytoczyc konstruktywnego argumentu na chocby podparcie tego o czym piszesz. Poza tym ja nikogo nie usprawiedliwiam, mowie tylko, ze nikt nie powinien wypowiadac sie w obrazliwy i opluwajacy sposob w stosunku do kogos kto ma odmienne zdanie, ale koniec koncow jakie to polskie:) "z nami albo przeciwko nam" jak to mowi jeden z politykow opozycji;) kolejna sprawa to Ty nie wiesz o czym mowisz, uzycie slow "banda samobojcow" bardzo rozbawilo muzulman z ktorymi pracuje, oni sa bardziej tolerancyjni niz wiekszosc tzw. "polskich katolikow" a zdjecie z tej samej parady przedstawiajace araba obwieszonego atrapami bomb uwazaja za zabawne i w zadnym wypadku nie przeszkadza im to:) Zastanawiam sie tylko nad jednym, skoro sluzyles w Afganistanie i Iraku to jak przeszedles badania przed wyjazdem? Szczegolnie te psychologiczne i psychiatryczne? No chyba ze sluzyles na kuchni z daleka od miejscowej ludnosci? Czy moze "sluzylem" oznacza, ze byles "sluzba" w jakims domu u bogatego muzulmanina? Pytam sie serio, bo chcialbym dokonczyc moj maly projekt i pokazac Ci jak dziala potega internetu. Obiecuje, ze nie zrobie nic wiecej niz ten redaktorzyna, co wiecej nie ujawnie Twojego wizerunku, ani nie podam danych ktore moga wskazac na Ciebie. Bedzie to tylko ogolny zarys polskiego obywatela, katolika, zolnierza(?) w odniesieniu do codziennosci i tego jak postrzega swoje otoczenie oraz jakie cele przyswiecaja mu w jego pracy zawodowej (czyt. zolnierza na misji w obcym kraju). Obiecuje tez ze nie bede obrazliwy w stosunku do Ciebie, nawet jezeli Ty opluwasz innych.

#784 ~mat~

~mat~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 14:24:50

Jeśli chodzi o pana Tarczyńskiego, to tak mi się nasunął (oczywiście, zupełnie przypadkowo) cytat z Biblii:
„Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Jak możesz mówić swemu bratu: Bracie, pozwól, że usunę drzazgę, która jest w twoim oku, gdy sam belki w swoim oku nie widzisz? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka swego brata” (Łk 6,39-42)

Fajnie pan przez to okno uciekał, gdy żona się awanturowała u drzwi... Superowa scena, naprawdę. Nie do zapomnienia. Jestem pod wrażeniem sprawności fizycznej.

#785 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 08:52:49

Skoro koleś był tak odważy to mógł przebrać się za muzułmanina... Jedno jest pewne- kretyn nie doczekał by rana!!!
Wszyscy, którzy stoicie za tym nie wiadomo kim jesteście ograniczeni, gdyż są pewne granice, a człowiek inteligentny tych granic nie przekracza i takiego zachowania nie popiera.Żal mi was BETONY:)

Akurat na Sandomierskiej stało stado studenciaków przebranych za muzułmanów, zatrzymywali samochody, głosno się zachowywali i piwko pociągali. I nie słyszałem, żeby kogoś z nich zaszlachtowano. Te, durniu co muzułmanani straszysz? Mohery macie stale jeden wykręt i straszak, to mahometanie, a tu jak na złość nie jest tak strasznie, jak w kościele katolickim. I do tego na złość Rosji, to wasz pisprezydent pozwolił osiedlać się czeczenom w Polsce i nawet rondo jednego czeczeńskiego bandyty nazwali. A ty i inteligencja, no chyba tylko moherowo-betonowa idioto! Nie strasz, nie strasz ciemniaku, bo się ... A muzułmańscy kapłani reprezentują sobą coś i do tego mają prawo się żenić i u nich nie występuje księżowsko-katolickie zboczenie molestowania i pedofilii, bo mogą ich za to ukamieniować!

#786 ~Brawo odważny młodzieńcze~

~Brawo odważny młodzieńcze~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 16:52:30

Panie Tarczyński, na nic pańskie protesty. Filmik ściągnąlem z Youtube i go unieśmiertelniłem. A jaka jest prawda o pedofilii kleru SRE? Potworna! Ma pan prawo bronić ezoterycznego charakteru swojego kultu, ale ludzie i tak poznają fakty.
Wszystkim polecam film "Deliver Us from Evil" oraz lekturę tygodnika "Fakty i Mity".

#787 ~nie-praktyk~

~nie-praktyk~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2011 - 17:11:07

jeden wart drugiego.
ten pierwszy nie pietnuje kosciola tylko poblazliwosc jego do problemu pedofilii,
natomiast drugi pietnuje dosc glupi sposob powyzszego przekazu.
czy dla tego 'redaktorzyny' pietnowanie tego typu zachowan to 'obraza uczuc religijnych'? czy pedofilia to jego religia?
opanujcie sie ludzie i zajmijcie sie czyms pozytecznym.
a juwenalia zostawcie w spokoju.
banda przyglupow.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych