Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
786 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~krycha~

~krycha~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 15:50:41

hahahaha i co może za smolensk tez ma przepraszac?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 15:52:41

Na miejscu studenta pozwałbym Tarczyńskiego za bezprawne rozpowszechnianie wizerunku, naruszenie dóbr osobistych, nękanie i szantaż. A swoją drogą - jak to możliwe, że ktoś taki był dyrektorem państwowej TV i dostawał pensję z naszych podatków!

#23 ~pp~

~pp~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 15:53:03

dlaczego żadna z osób ukazanych w filmiku nie zgłosiła naruszenia ochrony danych osobowych na youtube? przeciezż wtedy zawieszą bądź zdejmą filmik

#24 ~ms~

~ms~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 15:55:21

U "pana Redaktora" etyka dziennikarska jest na takim poziomie,że dziennikarstwo studiował chyba w Żaku.Jaki normalny człowiek nagabywałby tak nachalnie o dane personalne.Mógł odpowiednio pokierować rozmową i wszystkiego by się dowiedział,bo na początku student był pozytywnie nastawiony na tego typu zwierzenia.Brak profesjonalizmu i tyle.

#25 ~staruszek~

~staruszek~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 15:56:43

to dni studenckiej mlodziezy,wiele zdazyc sie moze,czyli wszystko.redaktor o tym powinien wiedziec poszedl tam wiec godzil sie ,ze bedzie dobrze a nawet zle.tyle.

#26 ~mat~

~mat~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 15:59:11

U "pana Redaktora" etyka dziennikarska jest na takim poziomie,że dziennikarstwo studiował chyba w Żaku.Jaki normalny człowiek nagabywałby tak nachalnie o dane personalne.Mógł odpowiednio pokierować rozmową i wszystkiego by się dowiedział,bo na początku student był pozytywnie nastawiony na tego typu zwierzenia.Brak profesjonalizmu i tyle.

To już lepiej, żeby Tarczyński w namiocie siedział i pobierał rentę z ZUSu (teraz widzę, że ma powód). Poza tym wielka szkoda, że pana Tarczyńskiego nikt nie nagrał, jak kiedyś przez okno z pewnego domu przed żoną zwiewał. Sąsiedzi do tej pory o tym opowiadają. To byłoby dopiero fajne nagranie!

#27 ~d~

~d~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 16:00:47

ciekawe czy Pan Dominik Tarczyński też kręcił ten film będąc na zwolnieniu lekarskim...:)

#28 ~MICHAŁ~

~MICHAŁ~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 16:01:22

Jestem w szoku zachowaniem redaktora jakiegos tam ktorego nazwisko słysze pierwszy raz pewnie to swiadczy o mojej braku wiedzy trudno ale ja na miejscu kolezanek kolesia z filmiku i jego samego wytoczył bym proces o zniesławienie ujawnienie twarzy i wyzerunku publicznie oraz naruszenie dobra osobistego tu jest masa złamanych paragrafów. A i od dziś TVP KIELCE NIE OGLADAM!

STUDENTOWI GRATULUJE ODWAGI!

#29 ~MONIIIIKA~

~MONIIIIKA~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 16:04:30

FAKT MOŻE I TO JEST KONTROWERSYJNY TEMAT I NAWET POWIEDZIALABYM, ŻE NIESMACZNY, ALE CÓŻ TAKIE SĄ REALIA W JAKICH PRZYSZŁO NAM ŻYĆ... KSIĘŻA SĄ JACY SĄ I TO TYLKO SZCZERA PRAWDA, CHOCIAŻ NIE MA TEŻ CO GENERALIZOWAĆ... A "SZANOWNY" PAN DZIENNIKARZ NIECH LEPIEJ ZAJMIE SIĘ WAŻNIEJSZYMI SPRAWAMI!!!

#30 ~HELENA~

~HELENA~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 16:04:55

Do sądu tego wariata studenta jak i te panienki .Im sie wydaje jak Juwenalia to można wszystko robic.Jestem zbulwersowna zachowaniem tego studenta.Jak oni pozniej maja potem gdzies pracowac.Toz to wielka obraza nasze religii.Zachowanie jak najbardziej podlegajace surowej karze.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 16:07:38

Nic mu nie zrobią, dopóki POlikoty rządzą. Propagowanie pedofili, wulgaryzm oraz obraza uczuć religijnych - to przecież całe liberalne "róbta, co chceta". Ale niedługo w miejsce chrześcijaństwa Europę zaleje islam, a wtedy religia nie tylko będzie bardzo szanowana, ale stanie się jedynym prawem. Wtedy zobaczymy, ile minut pożyje ktoś, kto choćby skrytykuje mahometanizm.

#32 ~end~

~end~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 16:07:59

FAKT MOŻE I TO JEST KONTROWERSYJNY TEMAT I NAWET POWIEDZIALABYM, ŻE NIESMACZNY, ALE CÓŻ TAKIE SĄ REALIA W JAKICH PRZYSZŁO NAM ŻYĆ... KSIĘŻA SĄ JACY SĄ I TO TYLKO SZCZERA PRAWDA, CHOCIAŻ NIE MA TEŻ CO GENERALIZOWAĆ... A "SZANOWNY" PAN DZIENNIKARZ NIECH LEPIEJ ZAJMIE SIĘ WAŻNIEJSZYMI SPRAWAMI!!!

"16.05.2011 (IAR) - Watykańska kongregacja nauki wiary ogłosi w południe oczekiwany dokument w sprawie pedofilii w Kościele. Będzie to list do biskupów wszystkich krajów, zawierający wskazówki, jak postępować z duchownymi, dopuszczającymi się nadużyć seksualnych wobec nieletnich.
W liście zostanie potwierdzona linia przyjęta przez Watykan na wyraźne żądanie Benedykta XVI o współpracy ze świeckim wymiarem sprawiedliwości. Znajdzie się w nim jednoznaczne zalecenie, że zadaniem biskupów jest informowanie prokuratora o przypadkach pedofilii wśród duchowieństwa."

Tarczyński chyba się za bardzo przejął rolą. Zapamiętajcie to nazwisko, bo pewnie ten pan będzie próbował dostać się do Sejmu z naszego regionu.

#33 ~Ojciec~

~Ojciec~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 16:10:11

Obraza religii? A Ty w co wierzysz? w księży czy Boga? Jak w księży to faktycznie obraza...
Poza tym jak moje dziecko się do mnie przytuli i akurat sięga wzrostem do krocza to już jestem pedofilem?

#34 ~berek~

~berek~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 16:10:41

ciekawe czy Pan Dominik Tarczyński też kręcił ten film będąc na zwolnieniu lekarskim...:)

No właśnie. Jeśli ktoś krytykuje innych, sam powinien być w porządku. Weź się, Tarczyński, do porządnej roboty, bo mnie obezwładnia to, co robisz.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 16:11:40

TARCZYŃSKI TO PARÓWA BISKUPA !!!!!!!!

#36 ~bożena~

~bożena~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 16:13:34

szczerze, to żałosny ten dziennikarz, chodzę do kościoła, ale jakoś nie jestem zbulwersowana tym co zobaczyłam, wręcz przeciwnie, chłopak pokazał tak naprawdę, co należy wyśmiać w Kościele. Nie wiem czy niektórzy zdają sobię sprawę z tego, że pedofile idą do seminarium i uczą się na księży, tylko po to, żeby mieć styczność z dziećmi, które są przez nich później krzywdzone! Po drugie, to juwenalia, studenci przebierają się za różne postaci, więc robienie afery z przebrania, a co najlepsze mieszanie w to smoleńska, to gruba przesada...

#37 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 16:13:56

Brawo dla studenta, wreszcie ktos mial odwage poruszyc temat... najlepiej dla was (ksiezy i fanatycznych pseudokatolikow)) byloby zamiesc smieci pod dywan i udawac ze nic sie nie dzieje, prawda? Jak ludzie nie zaczna pietnowac publicznie tych zboczencow w sutannach to bedziemy miec tysiace pokrzywdzonych i zastraszonych dzieci. A na autora tego filmiku, pana Dominika, z pewnoscia znalazlby sie paragraf za upublicznianie wizerunku bez zgody studenta... szkoda panie Dominiku, ze o malych dzieciach nie mysli pan tak jak o kosciele....

#38 ~antyKaczor~

~antyKaczor~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 16:13:59

a pan Dominik to od kiedy taki święty?? tego, że żyje w konkubinacie z rozwódka to nie piętnuje??

#39 ~mat~

~mat~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 16:17:00

a pan Dominik to od kiedy taki święty?? tego, że żyje w konkubinacie z rozwódka to nie piętnuje??

A myślisz, że skąd wtedy uciekał przed żoną?:P

#40 qwertyy

qwertyy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 16 maj 2011 - 16:18:12

"Może się przedstawisz jeszcze? – zachęca autor. – Jestem Synem Bożym – odpowiada młody człowiek. – Czyli brakuje ci odwagi, jesteś cwaniakiem, kiedy jesteś aninimowy(PISOWNIA ORYGINALNA) – nie odpuszcza reżyser. " Dlaczego autor filmu obraza Synów Bożych mówiąc, ze są cwaniakami i brakuje im odwagi ? GDZIE JEST KRZYŻ !! GDZIE JEST KRZYŻ !!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych