Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

STRZAŁY JAK NA DZIKIM ZACHODZIE ZACHODZIE

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Laky Lou~

~Laky Lou~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 11:31:39

Uciążliwe strzały

#2 ~Laky Lou~

~Laky Lou~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 11:45:34

Dopuszczalna norma dzienna dla tego typu obiektu to 55 dB. Organem właściwym do dokonania odpowiednich pomiarów i wyciągania ewentualnych konsekwencji za przekroczenie norm jest wojewódzka inspekcja ochrony środowiska

#3 ~Xxc~

~Xxc~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 09:49:07

Mam dość tego huku przez całą sobotę. Masakra.

#4 ~Pp~

~Pp~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 10:15:05

A o co w ogóle chodzi?

#5 ~Hnj~

~Hnj~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 18:28:31

Kto szczela?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 18:40:26

Umiejscowiona strzelnica koło torów kolejowych była strzelnica lok dla treningów sportowych,a obecnie odbywają się ćwiczenia w strzelaniu przez przyszłych żołnierzy obrony terytorialnej. Kto jest odpowiedzialny za otworzenie takiej strzelnicy w bliskiej odległości osiedla mieszkaniowego.?

#7 ~Arni~

~Arni~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 18:41:53

Ktoś tu chyba za dużo gra w tą nową grę komputerową osadzoną na dzikim zachodzie - Red Dead Redemption 2. Osobiście nie gram w gry, ale mój 65-letni ojciec jak najbardziej. Teraz ciągle tylko pier***i przy każdej okazji, co robił jak gra w "Kowboje". Może to On powoduje te sobotnie hałasy?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 18:41:53

Umiejscowiona strzelnica koło torów kolejowych była strzelnica lok dla treningów sportowych,a obecnie odbywają się ćwiczenia w strzelaniu przez przyszłych żołnierzy obrony terytorialnej. Kto jest odpowiedzialny za otworzenie takiej strzelnicy w bliskiej odległości osiedla mieszkaniowego.?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 19:59:23

Ta strzelnica była wcześniej niż osiedla, już 1966 roku w LOK-u miałem tam zajęcia ze strzelania.

Strzelajcie przyszli żołnierze, doskonalcie umiejętności obrony naszej Ziemi Jędrzejowskiej, bo ktoś, nawet  takich kretyńskich dupków,  jak powyżej piszący, musi bronić.

#10 ~Pp~

~Pp~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 05:03:18

A kto mądry buduje bloki przy strzelnicy? Strzelnica istnieje od lat i wiadomo, że tam się strzela. Tak samo jak kupują działki i budują domy, bloki przy torach samochodowych a potem wielki ból dupska bo głośno... Trzeba myśleć odpowiednio wcześniej a nie potem płakać.

#11 ~Ale~

~Ale~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 09:22:21

najlepiej byłoby podjąć działania zmierzające do ograniczenia hałasu na strzelnicy. Są metody, są fachowcy, którzy na tym się znają.  

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 15:18:28

Mimo że strzelnica była pierwsza,ale miasto zezwoliło na budowę mieszkań i powstało osiedle mieszkaniowe gdzie dla jego mieszkańców należy zachować godne warunki życia,przykładem jest budowa obwodnicy miasta i wyprowadzenie transportu samochodowego ciężarowego z przejazdu przez osiedle. Tak należy postępować,

#13 ~Tina~

~Tina~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 20:01:40

Ja też mam ich dość! Trzeba będzie coś z tym zrobic

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 20:37:03

Ja też mam ich dość! Trzeba będzie coś z tym zrobic

Gdzie można się dowiedzieć czy ta strzelnica ma atest bezpieczeństwa.Po wyglądzie  mam wielkie wątpliwości. Ale zapytać można,tylko u kogo?

#15 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 10:28:43

Mimo że strzelnica była pierwsza,ale miasto zezwoliło na budowę mieszkań i powstało osiedle mieszkaniowe gdzie dla jego mieszkańców należy zachować godne warunki życia,przykładem jest budowa obwodnicy miasta i wyprowadzenie transportu samochodowego ciężarowego z przejazdu przez osiedle. Tak należy postępować,

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 10:37:04

Tak rozumując należy też przenieść tory, bo przejeżdżające pociągi zbytnio hałasują. Absurd totalny. Jak ktoś decyduje się na budowę w takim sąsiedztwie to powinien liczyć się z takimi niedogodnościami.

#17 ~Sten~

~Sten~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 12:17:09

Tak rozumując należy też przenieść tory, bo przejeżdżające pociągi zbytnio hałasują. Absurd totalny. Jak ktoś decyduje się na budowę w takim sąsiedztwie to powinien liczyć się z takimi niedogodnościami.

Innym jest hałas kilku sekundowy hamujących pociągów charakteryzujący się linią hałasu malejącego ciągłego a innym jest hałas napird.lajacych armat stukających z niespodziewaną częstotliwością i mocą hałasu, która oddziaływuje na system nerwowy nie tylko człowieka ale i zwierząt. Tylko deb*** może mówić o przenoszeniu torów kolejowych i przytaczać takie przykłady. Ten geniusz przykładów z kosmosu to pewnie UFO.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 12:42:45

Innym jest hałas kilku sekundowy hamujących pociągów charakteryzujący się linią hałasu malejącego ciągłego a innym jest hałas napird.lajacych armat stukających z niespodziewaną częstotliwością i mocą hałasu, która oddziaływuje na system nerwowy nie tylko człowieka ale i zwierząt. Tylko deb*** może mówić o przenoszeniu torów kolejowych i przytaczać takie przykłady. Ten geniusz przykładów z kosmosu to pewnie UFO.

O Ty ku*** zaje***a. Jeszcze się do Skrzypczaka nie zdąrzyłeś rozpier***ić?

#19 ~właściciel~

~właściciel~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 12:17:57

Spoko.

Przyzwyczaicie się :)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 17:45:59

W dniu dzisiejszym też odbywały się strzelania,trenowali przed wyjazdem na misje zagraniczne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych