Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
110 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~MAREX 27~

~MAREX 27~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 21:20:11

KTO W TERENIE ZABUDOWANYM JEDZIE 130 NA GODZINĘ I TO NA ZAKRĘCIE I W DESZCZU?!!!

POKÓJ JEJ DUSZY

#42 ~Ż~

~Ż~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 21:30:54

Cóż. Pozostaje wyrazić kondolencje.. No i strasznie szkoda tych maleńkich dzieciaków :/
Szkoda też, że ta młoda kobieta nie błysnęła inteligencją jadąc tak szybko akurat w tym miejscu i w tych warunkach..
[*]

A nędznymi prowokatorami lepiej się nie przejmować.

#43 ~MAREX 27~

~MAREX 27~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 21:34:23

LUDZIE WYCHODZĄ Z DOMU I NIE WIEDZĄ ŻE MOGĄ NIE WRÓCIĆ.Ludziom którzy myślą że kobiety kiepsko jeżdżą mówię tak:niech się jeb*** pustakami w te zakute łby!!!

#44 ~ehhh~

~ehhh~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 21:36:29

kazdy popelnia bledy, nie kazdy placi tak wysoka cene, wiec prosze nie wykrzykujcie hasel o predkosci, o kobietach za kierownica, etc. bo to raczej nie przystoi.

kazdy moze sobie krzyczec o kims obcym w takiej chwili, ale pomyslcie jakby zdarzylo sie to komus z waszych bliskich.

pokoj twojej duszy Paulino [*]

#45 ~larek~

~larek~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 22:30:19

Podobno skutek wypadku był taki ,że dziewczynie głowę obcięło, czy to prawda ??

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 22:33:17

Ludzie zlitujcie się w swoich ocenach, któż z nas nie przekracza prędkości? Tylko nie dla wszystkich kończy się to tak tragicznie. Piszecie że wypadła z zakrętu bo za szybko jechała: gdyby tak się stało to wypadła by z zakrętu a nie 200m za nim. Odnośnie uderzenia miała pecha uderzyła w drzewo bokiem na wysokości przedniego słupka, gdyby uderzyła przodem miała by jakąś tam strefę zgniotu silnik itd., a tak to całe uderzenie przyjęła na siebie. Zastanówmy się nad sobą zanim ocenimy innych.
Wyrazy współczucia dla rodziny.

#47 ~elko42~

~elko42~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 22:40:09

Tragedia straszna, ale ile trzeba jeszcze takich podobnych, żeby kierowcy - szczególnie młodzi - opamiętali się i zrozumieli, że oprócz pedału gazu, w każdym aucie są także dwa inne?Tydzień jazdy po Warszawie wbił mi do głowy to, co na kursie puszczałem "mimo uszu" - zasadę ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu!Całe szczęście, że na drodze Ś.p. Pauliny nie stanęli piesi, bo przecież takie przejście w miejscu wypadku jest.Bez osądzania - trzeba jednak wiele pewności siebie, aby zakręt, prawie pod kątem 90 stopni, pokonywać z taką prędkością!Ktoś na tę Kobietę czekał i komuś była potrzebna ...

#48 ~policjant~

~policjant~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 22:58:40

Powiem Wam jak było. Jechała od Brzózy, pokonała zakręt przy wysepce i miała skręcać do szpitala, jednak poślizg auta wywołany gwałtownym hamowaniem uniemożliwił manewr na skutek czego po wytrąceniu z toru jazdy samochód uderzył pierwsze drzewo lewą stroną a następnie prawą stroną przodu. Prędkość początkowa była duża, ale skutków należy dopatrywać się w bezwładności auta, która powstała w wyniku utraty przyczepności. Analizując zdarzenie, nastąpiło sztywne sklinowanie auta między dwoma drzewami , a siła bezwładności ciała osoby kierującej z pewnością przekroczyła wartość krytyczną przeciążenia G dla ciała ludzkiego (podczas którego zachodzi tzw. rwanie narządów wewnętrznych). Do tego doszły obrażenia wywołane zgniotem konstrukcji auta.

#49 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 00:27:20

Ja również straciłam bliską osobę w wypadku samochodowym więc znam ten ból... Niektóre komentarze naprawdę są nie na miejscu... Więcej szacunku w obliczu takiej tragedii! Najszczersze kondolencje dla rodziny...

#50 ~kkkkkrrrrrzzzzyyyyyych~

~kkkkkrrrrrzzzzyyyyyych~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 02:10:10

jak mnie zawsze, przy okazji jakichś konkretnych wypadków drogowych, śmieszy ludzka skłonność do wybielania....
za każdym razem znajdzie się jakiś kretyn który stwierdzi że "bo ona wcale nie jechała tyle a tyle" "nie mów że ona nie była głupia - nie znasz jej" "każdemu może się zdarzyć" "buk tak chciał"....

DLA TAKICH LUDZI MAM JEDNĄ WIADOMOŚĆ
ONA BYŁA KRETYNKĄ! BEZ WYOBRAŹNI! JEDNEGO PIRATA DROGOWEGO MNIEJ NA DRODZE! CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE ZABIŁA TYLKO SIEBIE!

co to za śmieszny zwyczaj że o zmarłym mówi się dobrze albo wcale? jak ktoś dał dupska na całej linii to nawet po śmierci powinien być zgnojony! Ona tak właśnie zrobiła!
Przez swoje ograniczenie umysłowe pozbawiła swoich dzieci matki (pewnie kochającej, dzieci to mi szkoda). Na szczęście już nikogo nie zabije :) i z tego faktu BARDZO ALE TO BARDZO SIĘ CIESZĘ!!!

#51 ~~piotr~~

~~piotr~~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 05:51:01

I KOLEJNY IDIOTA!!!!!!!!!!!!!!!! WSPÓŁCZUJE TWOJEJ KOBIECIE

MOZE I WG CIEBIE IDIOTA, ale zyje bo jezdzi zgodnie z przepisami - no moze czasami cos tam przeskrobie ,ale bezpiecznie i wraca do sewej
kobiety ,a to cieszy
Spieszmy sie powoli - Św.piotr juz czeka

#52 ~~dyzio~~

~~dyzio~~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 05:59:44

Powiem Wam jak było. Jechała od Brzózy, pokonała zakręt przy wysepce i miała skręcać do szpitala, jednak poślizg auta wywołany gwałtownym hamowaniem uniemożliwił manewr na skutek czego po wytrąceniu z toru jazdy samochód uderzył pierwsze drzewo lewą stroną a następnie prawą stroną przodu. Prędkość początkowa była duża, ale skutków należy dopatrywać się w bezwładności auta, która powstała w wyniku utraty przyczepności. Analizując zdarzenie, nastąpiło sztywne sklinowanie auta między dwoma drzewami , a siła bezwładności ciała osoby kierującej z pewnością przekroczyła wartość krytyczną przeciążenia G dla ciała ludzkiego (podczas którego zachodzi tzw. rwanie narządów wewnętrznych). Do tego doszły obrażenia wywołane zgniotem konstrukcji auta.

JESLI takis madry to napisz pan co w ramach prewencji zrobiles ,aby zapobiegac takim I innym wypadkom -

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 07:38:39

Kolejna durna baba która nie potrafi jeździć samochodem ...
Do garów i do łóżka a nie do samochodu durne motyki !!!!!!

jak możesz tak pisać jesteś prosty cham ciekaw jestem jak ty jeżdzisz . Może ta kobieta zasłabła (jechała do szpitala) wyrazy wspólczuciadla rodziny

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 07:48:39

jak mnie zawsze, przy okazji jakichś konkretnych wypadków drogowych, śmieszy ludzka skłonność do wybielania....
za każdym razem znajdzie się jakiś kretyn który stwierdzi że "bo ona wcale nie jechała tyle a tyle" "nie mów że ona nie była głupia - nie znasz jej" "każdemu może się zdarzyć" "buk tak chciał"....

DLA TAKICH LUDZI MAM JEDNĄ WIADOMOŚĆ
ONA BYŁA KRETYNKĄ! BEZ WYOBRAŹNI! JEDNEGO PIRATA DROGOWEGO MNIEJ NA DRODZE! CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE ZABIŁA TYLKO SIEBIE!

co to za śmieszny zwyczaj że o zmarłym mówi się dobrze albo wcale? jak ktoś dał dupska na całej linii to nawet po śmierci powinien być zgnojony! Ona tak właśnie zrobiła!
Przez swoje ograniczenie umysłowe pozbawiła swoich dzieci matki (pewnie kochającej, dzieci to mi szkoda). Na szczęście już nikogo nie zabije :) i z tego faktu BARDZO ALE TO BARDZO SIĘ CIESZĘ!!!

WSZYSCY JESTEŚCIE DOBRYMI KIEROWCAMI I JEŻDZICIE PRZEPISOWO O BŁĘDÓW W ZABUDOWANYM MAX 50

#55 ~edyta22~

~edyta22~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 07:57:49

Pika zawsze będziesz w naszych sercach a strata i pustka po Tobie jest ogromna. Można by długo gdybać ale to niestety nie zwróci Ci życia. Niech będzie pokój Twojej duszy przyjaciółko :(((

#56 ~barmanka25~

~barmanka25~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 08:30:24

TA DZIEWCZYNA BYŁA Z KOZIENIC CZY Z OKOLIC?

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 08:42:11

Widziałam ten wypadek powiem szczerze że straszny widok :(.... Jeżdżę tą trasa co dzień i widzę wiele wypadków na tej trasie prawie zawsze przyczyna wypadków jest PRĘDKOŚĆ .!!!!!Jestem kierowcą od wielu lat jeżdżę bardzo dużo po całej Polsce często robię za kierowce na dodatek jestem kobietą widziałam wiele wypadków i powiem szczerze to co wyprawiają czasem ludzie na drogach(większość facetów) woła o pomstę do nieba .........nie każdy jest stworzony do jazdy nie dyskryminuje nikogo ale na drodze trzeba myśleć nauczyć się przewidywać i myśleć za innych o nieszczęście nie długo.W tym przypadku z pewnością nie dowiemy co sie NAPRAWDĘ stało ...wiemy jedno młoda kobieta Matka straciła coś najcenniejszego Życie ....
,,Życie jest za krótkie ...." [*]

#58 ~kochajaca siostra~

~kochajaca siostra~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 08:55:19

Jakim prawem oceniasz to jak ona jechała i dlaczego właśnie tak,a nie inaczej!!! To mogło spotkac każdego i nieważne czy to kobieta czy mężczyzna! A spotkało własnie moją siostrę i nic tego nie zmieni.Więc proszę abyście darowali sobie wszystkie zbędne komentarze na ten temat bo to niczego nie zmieni a nam rodzinie tylko smutek sprawia,bo nikt nie ma prawa oceniać innych!

#59 ~~tubylec~~

~~tubylec~~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 09:01:14

JESLI takis madry to napisz pan co w ramach prewencji zrobiles ,aby zapobiegac takim I innym wypadkom -

Policji nie bronię, mam z nimi na pieńku, ale co można zrobić jeszcze ponad ustawienie znaków ograniczających predkość, zbudowanie wysepki, apelowania o rozważną jazdę? Krytykować każdy głupi potrafi. A swoją drogą wyjaśnienia policjanta są mało zrozumiałe - dla mnie.

Do tych co tygodnie ciąży liczą. Rok ma 52 tgodnie. Często zdarza się że dziecko urodzone w styczniu ma brata lub siostrę urodzonych w końcu tego samego roku.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 09:25:06

Dlaczego moderator pozwala na obrażanie - Zmarłej i jej rodziny ! Zamknąć ten temat .

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych