Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
110 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 15:36:42

Kolejna durna baba która nie potrafi jeździć samochodem ...
Do garów i do łóżka a nie do samochodu durne motyki !!!!!!

tulipan ty to się lepiej je...nij czymś ciężkim w łeb zanim udzielisz jakichś durnych komentarzy na forum!!!!!!!!!!!!!
po pierwsze:to.że była kobietą,nie ma nic wspolnego z nieumiejętnością prowadzenia auta!!!!!!

po drugie:to już teraz gorąco współczuję twojej żonie(tylko mycie garów i łóżko jej pozostało)

a po trzecie:te twoje kretyńskie wypociny czyta rodzina,wiec oszczędź im cierpienia!!!!!!!!!!!

[*] [*] [*]

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 15:39:18

tulipan ty idioto MILCZ! kondolencje dla rodziny...

#23 pip

pip

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 04 wrzesień 2009 - 15:39:45

Do Omegi nie wiem gdzie ci ludzie tak się spieszą, ale jestem początkującym kierowcą i nie raz zdarzyło mi się, że jak jadę zgodnie z przepisami to ci z tyłu na mnie trąbią, więc zaczynam się koncentrować żeby jechać szybciej bo komuś to przeszkadza, a nie na tym by jechać bezpiecznie.

#24 ~ALLA~

~ALLA~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 15:41:18

I KOLEJNY IDIOTA!!!!!!!!!!!!!!!! WSPÓŁCZUJE TWOJEJ KOBIECIE

#25 Tornado

Tornado

Swojak

• PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 04 wrzesień 2009 - 16:01:11

Dziewczyna powinna żyć!!! Przyczyny mogły być różne, mogła zasłabnąć i wdepnąć w gaz, również mogła górę wziąć brawura, jednak jest to ogromna tragedia. Młoda matka, żona, córka, wnuczka, koleżanka, i jej już nie ma. Człowiek popełnia błędy ale często nie może ich naprawić. Jenak w tym przypadku nie powinno mówić się, że "dziewczyna szalała" przyczyny jeszcze nikt nie zna. Stało się jak się stało, ludzie odpuśćcie sobie puste i bezczelne komentarze.

To wielka tragedia dla Wszystkich a najwieksza dla dzieci! Jednak z calym szacunkiem dla Zmarlej oraz Rodziny to jednak brawura- osobie ktora zaslabnie miesnie "wiotczeja" i nie ma mowy o "wdepnieciu w gaz".

#26 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 16:20:33

Szkoda rodziny i malutkich dzieci,ale na szczęście dzieci mają ojca i kochających dziadków, to teraz najwarzniejsze. Kondolecje dla rodziny muszą teraz trzymać się razem.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 17:14:14

Szans na przeżycie nie miała żadnych, byłem na miejscu parę chwil po zdarzeniu, lekarka jak wysiadła z karetki to tylko okrzyk wydała i nie chciała podejść do ciała. Ludzie więcej rozwagi!!!!!!!!!!!

#28 ~~jurek~~

~~jurek~~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 17:20:46

sluchajcie ja nie potrafie tego pojac czemu spotyka taki los taka osobe ktora niczym sobie na to nie zasluzyla gdyby to by jakis pijak to zapewne ze wyszedlby z tego .Niestey tak jest na tym swiecie dobrego czlowieka zawsze spotka cosnie milego niedobrego okropnego a pijaka w wiekszosci przypadkow jest ze udaje im sie wyjsc i jaka to sprawiedliwosc?????????????????kondolencje dla Rodziny

to jest boża sprawiedliwość i nam śmiertelnikom nic do tego

#29 ~~JUREK~~

~~JUREK~~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 17:23:55

Kolejna durna baba która nie potrafi jeździć samochodem ...
Do garów i do łóżka a nie do samochodu durne motyki !!!!!!

BIEDNY IDIOTO ŻAL.PL I WIOCHA

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 17:57:32

Szukaj rozumu - jest głęboko zakopany !

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 18:02:33

Zgadzam się z przedmówcą!!! Jak można wypisywać takie brednie??? Pokój jej duszy [*]

#32 ~pioter~

~pioter~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 18:12:47

A ja przypomnę wszystkim to czytającym taka jedną rzec: JEST COŚ TAKIEGO JAK KODEKS DROGOWY I ZNAKI DROGOWE, do których bezwzglednie trzeba sie stosowac!!!!!!!!!!!!!!! I nie ma sie co użalać nad ludzką głupotą i bezmyślnością, nikt jej przecież nie kazał ani nie zmuszał do zbyt szybkiej jazdy a to było przyczyna wypadku. Byłem tam i widziałem skutki wypadku.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 18:18:42

czytając wpisy na forum dochodzę do wniosku, że ludzie jednak najbardziej lubią czytać o tragediach, a czasami narzekają, że niektóre gazety lubią sensacje...

#34 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 18:33:31

TAK TO JEST JAK BABA ZAMIAST ZAJMOWAĆ SIĘ DZIEĆMI I GARAMI W KUCHNI DORWIE SIĘ DO AUTA. CÓŻ KAŻDY JEST DO CZEGOŚ STWORZONY, BABY DO MACIERZYŃSTWA A FACECI DO KIEROWANIA (NIE TYLKO RODZINĄ, ALE TEŻ SAMOCHODEM).
A TO CO SIĘ TERAZ DZIEJE TO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA WSZYSTKIE KOBIETY "MUSZĄ" MIEĆ PRAWO JAZDY, W KIELCACH WIDZIAŁEM SZKOŁĘ JAZDY Z INSTRUKTORKAMI I AUTA MAJĄ Z AUTOMATYCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW (SKORO SĄ TAKIMI DOBRYMI KIEROWCAMI TO PO CO TE UŁATWIENIA ??)
JA JESTEM ZA 100 % RÓWNOUPRAWNIENIEM - ALE NIE TYLKO W PRZYJEMNOŚCIACH, W OBOWIĄZKACH TEŻ - NP: ROZŁADOWYWANIE WAGONÓW CZY WYWÓZ ŚMIECI, BĄDŹ ROBIENIE PUSTAKÓW.

#35 ~48~

~48~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 18:37:00

Weź milcz!! Nie pisz wogóle jak masz takie durne komenatrze zostawiać! Nie znałeś/aś więc nie mów że była durną babą!! Wypadki się zdarzają! Na takich jak Ty tylko splunąć mogę!!

do mdz89.
to 89 to pewnie rocznik - cóż jak taki młody to rozumu mało. jeśli chcesz komentować to naucz się pisać bez błędów.

#36 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 18:40:20

tulipan ma rację czy się to komuś podoba czy nie.
młode, ładne wzięły pod ch.. biznesmenów i oni dają im służbowe szybkie furmanki, nie mając pojęcia, że te ich utrzymanki prawko dostały nie za wiedzę i umiejętności.

#37 ssylwia91

ssylwia91

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 04 wrzesień 2009 - 19:00:06

Gdzie ci ludzie tak się śpieszą, na cmentarz? [*]

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 19:33:36

[quote name='ja' date='4.09.2009, 19:33:31' post='256903']
TAK TO JEST JAK BABA ZAMIAST ZAJMOWAĆ SIĘ DZIEĆMI I GARAMI W KUCHNI DORWIE SIĘ DO AUTA. CÓŻ KAŻDY JEST DO CZEGOŚ STWORZONY, BABY DO MACIERZYŃSTWA A FACECI DO KIEROWANIA (NIE TYLKO RODZINĄ, ALE TEŻ SAMOCHODEM).
JA JESTEM ZA 100 % RÓWNOUPRAWNIENIEM - ALE NIE TYLKO W PRZYJEMNOŚCIACH, W OBOWIĄZKACH TEŻ - NP: ROZŁADOWYWANIE WAGONÓW CZY WYWÓZ ŚMIECI, BĄDŹ ROBIENIE PUSTAKÓW.

Skoro mamy zajmować się garami i dziećmi to po jakiego grzyba mamy rozładowywać wagony?
Tak to właśnie jest zajmujemy się garami, gaciami, dziećmi i jeszcze musimy pracować zawodowo bo wasze wypłaty panowie WOŁAJĄ O POMSTĘ DO NIEBA co to się porobiło, gdzie CI MĘŻCZYŹNI z tamtych lat...

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 20:35:31

sluchajcie ja nie potrafie tego pojac czemu spotyka taki los taka osobe ktora niczym sobie na to nie zasluzyla gdyby to by jakis pijak to zapewne ze wyszedlby z tego .Niestey tak jest na tym swiecie dobrego czlowieka zawsze spotka cosnie milego niedobrego okropnego a pijaka w wiekszosci przypadkow jest ze udaje im sie wyjsc i jaka to sprawiedliwosc?????????????????kondolencje dla Rodziny

DLA TEGO POWINNA BYĆ.... PIJANA ? (zastanów się ,co piszesz)

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 20:39:32

DLATEGO POWINNA BYĆ.... PIJANA ? (zastanów się ,co piszesz)

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych