Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
110 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~szczególik~

~szczególik~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 11:16:21

"20-sto letnia Paulina osierociła dwójkę malutkich dzieci, niespełna roczną córkę i nieco starszego syna. "
Chyba jakaś reporterska pomyłka - ciąża trwa 40 tygodni!!! Może powinniście czytać to co piszecie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 11:31:18

podobno ponad 130 km.h było

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 11:45:00

Podobno 130 na liczniku w terenie zabudowanym, wracała z kościoła...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 11:51:27

Podobnież pomiędzy dziećmi jest ok roku różnicy, a nie każda ciąża trwa 40 tygodni niektóre rozwiązania następują już w 36 tygodniu, moim zdaniem nie o wiek dzieci tu chodzi lecz o największą możliwą utratę w ich życiu!

#5 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 12:11:31

130 km/h na liczniku o niczym nie musi świadczyć, więc nie oceniajcie kogoś po plotkach. Po gwałtownym uderzeniu samochodu w przeszkodę prędkościomierz może stanąć na wyższej prędkości niż ta osoba rzeczywiście jechała.

#6 ~nika~

~nika~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 12:17:54

Módlmy się za jej duszę i osierocone dzieci!. Byłam na miejscu tragedii, ona nie miała szans przy tej predkości, straszny widok. Tylko dlaczego jechała tak szybko, majac małe dzieci trzeba pamietac ze mamy dla kogo zyć!!!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 12:20:43

Jechała szybko, bardzo szybko, nie wyrobiła się na zakręcie no i była mokra droga.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 12:21:31

Właśnie - miała dla kogo żyć ! Straszna tragedia ! Bardzo biedne te dzieci . Wyrazy współczucia dla Rodziny .

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 13:07:21

a co to jest Jednostka Ratownictwa Gaśniczego??? O Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej to słyszałem...

#10 ~madzia23~

~madzia23~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 13:07:35

Wyrazy współczucia dla rodziny.

#11 ~kierowiec~

~kierowiec~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 13:18:08

Teren zabudowany, wysepki, skrzyżowania, przejścia dla pieszych i do tego jeszcze mokra nawierzchnia. Do znudzenia powtarzam: gdy zap...lasz w zabudowanym to wcale nie wyglądasz bardziej męsko, czy kobieco. Wyglądasz jak kretyn i zachowujesz się jak kretyn, więc pewno JESTEŚ kretynem.

#12 ~Megi Kozienice~

~Megi Kozienice~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 13:55:09

I po raz kolejny nasuwa się pytanie gdzie jest odpowiedzialność??? Ludzie!!! Nie moim celem jest obrażać tragicznie zmarła dziewczynę ale o czym ta młoda osoba myslała jadąc z taką prędkością w tym akurat miejscu i przy takiej pogodzie jak była dziś rano??? Zero odpowiedzialności za siebie i swoje maleńskie dzieci!!! Głupota, głupota i jeszcze raz głupota!!! Dzieci nawet nie będą pamiętać matki przez jej własną nieodpowiedzialność!!! Współczuję Rodzinie i tym małym ISTOTOM, które zostawiła :(((

#13 ~~Janek~~

~~Janek~~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 14:08:41

Dziewczyna powinna żyć!!! Przyczyny mogły być różne, mogła zasłabnąć i wdepnąć w gaz, również mogła górę wziąć brawura, jednak jest to ogromna tragedia. Młoda matka, żona, córka, wnuczka, koleżanka, i jej już nie ma. Człowiek popełnia błędy ale często nie może ich naprawić. Jenak w tym przypadku nie powinno mówić się, że "dziewczyna szalała" przyczyny jeszcze nikt nie zna. Stało się jak się stało, ludzie odpuśćcie sobie puste i bezczelne komentarze.

#14 ~osoba:(~

~osoba:(~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 14:35:47

sluchajcie ja nie potrafie tego pojac czemu spotyka taki los taka osobe ktora niczym sobie na to nie zasluzyla gdyby to by jakis pijak to zapewne ze wyszedlby z tego .Niestey tak jest na tym swiecie dobrego czlowieka zawsze spotka cosnie milego niedobrego okropnego a pijaka w wiekszosci przypadkow jest ze udaje im sie wyjsc i jaka to sprawiedliwosc?????????????????kondolencje dla Rodziny

#15 ~LM50~

~LM50~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 14:45:47

Kolejne Drzewo Śmierci...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 15:04:19

paulina *****... znalam ją... 20lat studniowke w tamtym roku miala ****

A pytałaś Rodziny czy wyraża zgodę na podanie nazwiska na forum ? Jak - nie pytałaś - to bardzo brzydko z Twojej strony .

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 15:08:38

Mój Boże...niesamowita tragedia,szkoda dziewczyny...,dzieci,rodziny:( :( zbyt młoda,żeby odejść z tego świata!!!!

jakie to życie jest niesprawiedliwe...

najszczersze kondolencje dla rodziny i bliskich:(((

biedne dzieci...

Pokój jej młodej duszy[*] :(

#18 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 15:21:58

Najszczersze kondolencje dla całej rodziny Pauliny.

#19 ~tulipan~

~tulipan~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 15:25:01

Kolejne Drzewo Śmierci...

Kolejna durna baba która nie potrafi jeździć samochodem ...
Do garów i do łóżka a nie do samochodu durne motyki !!!!!!

#20 ~mdz89~

~mdz89~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 15:34:40

Weź milcz!! Nie pisz wogóle jak masz takie durne komenatrze zostawiać! Nie znałeś/aś więc nie mów że była durną babą!! Wypadki się zdarzają! Na takich jak Ty tylko splunąć mogę!!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych