Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

136 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:08:32

Skąd ta pewność? Widzę,że masz dar przepowiadania- więc proszę powiedz mi co mnie czeka jutro za zakrętem, czy na prostej drodze....

To nie dar przepowiadania tylko przewidywania czyli coś czego brakło kierowcy Audi (P.S. zobacz zdjęcia przecież to jasne co się działo , to nie autobus się wpakował na Audi tylko odwrotnie ) .
Drogę na Kielce jak każdy studiujący w tym mieście znam zakręt po zakręcie dziura po dziurze . Codziennie dziesiątki ludzi pokonuje tę trasę i żyją .
Co było innego w jeździe Audi , prędkość i brak odpowiedzialności za życie ludzi których wiezie . Brak dostosowania prędkości do warunków jazdy , to ich zabiło . Mam prawo jazdy od 23 lat i nie spowodowałem nigdy wypadku a naprawdę sporo jeżdżę , dlaczego bo staram się przewidywać co się może stać za chwilę , czasem chwila kosztuje życie .

#42 ~MARTA~

~MARTA~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:09:02

lat prawo jazdy oczywiście

Wina niedoświadczenia???? A co powiesz gdy w wypadku gina kierowcy 40, 50, 60-cio letni??? Niektórzy z nich robią grube tysiące km. miesięcznie, bo tak pracują na chleb!!!!

#43 ~Joggin~

~Joggin~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:12:03

19 latek w Audi A6? Sam z pewnością na to auto nie zarobił. Tatuś lekkomyślnie dał synkowi wózek i stała się tragedia. Tak to jest jak ojcowie nie myślą. W wieku 19 lat to się jeszcze ma małpi rozum i dać takiemu taką furę to jak małpie brzytwę. Ku przestrodze innym rodzicom.

#44 ~obi łan kenobi~

~obi łan kenobi~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:12:56

Wina niedoświadczenia???? A co powiesz gdy w wypadku gina kierowcy 40, 50, 60-cio letni??? Niektórzy z nich robią grube tysiące km. miesięcznie, bo tak pracują na chleb!!!!

ale nie rozmawiamy o kierowcach 40, 50, 60 letnich, tylko o 19-sto latku który zabił 4 osoby i sam też zginął...
a mogło zginąć więcej osób, na szczęście tak nie było

#45 ~MARTA~

~MARTA~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:13:54

To nie dar przepowiadania tylko przewidywania czyli coś czego brakło kierowcy Audi (P.S. zobacz zdjęcia przecież to jasne co się działo , to nie autobus się wpakował na Audi tylko odwrotnie ) .
Drogę na Kielce jak każdy studiujący w tym mieście znam zakręt po zakręcie dziura po dziurze . Codziennie dziesiątki ludzi pokonuje tę trasę i żyją .
Co było innego w jeździe Audi , prędkość i brak odpowiedzialności za życie ludzi których wiezie . Brak dostosowania prędkości do warunków jazdy , to ich zabiło . Mam prawo jazdy od 23 lat i nie spowodowałem nigdy wypadku a naprawdę sporo jeżdżę , dlaczego bo staram się przewidywać co się może stać za chwilę , czasem chwila kosztuje życie .

Rozumiem,ale nie czas na ocenę tych,których już nie ma.
A Tobie życzę SZEROKIEJ DROGI I ZAWSZE SZCZĘSLIWYCH POWROTÓW DO TYCH,KTÓRZY NA CIEBIE CZEKAJĄ I TYCH,KTÓRYCH KOCHASZ.

#46 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:14:19

Marta , bronisz sie wręcz rozpaczliwie . Poczytaj statystyki wypadków :

http://wypadki-samoc...lec-i-wiek.html .

Biorąc pod uwagę wiek i płeć kierowców, najwięcej wypadków w 2008 roku spowodowali mężczyźni – 78,1 %, z kolei kobiety były sprawcami 17,4 % wypadków. Najwięcej sprawców wśród kierowców
odnotowano w przedziale wiekowym 20 – 29 lat.

Jednakże najwyższy wskaźnik liczby wypadków na 10 000 populacji dotyczył kierujących w wieku 18 – 19 lat. Związane jest to z brakiem doświadczenia oraz dużą skłonnością do brawury w tej grupie osób.

Marta co ty na to .

#47 ~MARTA~

~MARTA~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:17:36

Żegnajcie, szybsi niż myśl! :(

szacunek,kultura-znasz takie pojęcia????

#48 ~MARTA~

~MARTA~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:25:00

Nie zaprzeczam,tym danym,jak również zgadzam się doświadczenia tak młodego człowieka,ale zrozumcie-ICH JUŻ NIE MA!!! POKÓJ ICH DUSZOM

Z BRAKIEM DOŚWIADCZENIA OCZYWIŚCIE

#49 ~obi łan kenobi~

~obi łan kenobi~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:27:50

Nie zaprzeczam,tym danym,jak również zgadzam się doświadczenia tak młodego człowieka,ale zrozumcie-ICH JUŻ NIE MA!!! POKÓJ ICH DUSZOM

to że Ich nie ma, nie znaczy że problemu też nie ma, bo jest i to WIELKI!
wszystkie tego typu wypadki powinny być analizowane, i zakończone wyciągnięciem wniosków!

#50 ~MARTA~

~MARTA~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:36:06

to że Ich nie ma, nie znaczy że problemu też nie ma, bo jest i to WIELKI!
wszystkie tego typu wypadki powinny być analizowane, i zakończone wyciągnięciem wniosków!

Tak masz rację! Problem jest i to RZECZYWIŚCIE WIELKI, ale ten problem musimy rozwiązywać MY którzy zostajemy na tym świecie-racjonalnym myśleniem na drodze,a te opowiadania " jakby, gdyby, to byłoby inaczej, to by przeżyli" zostawmy na pogaduchy między "swoimi" a nie uiszczajmy ich na forum, bo myślę,że nie chcielibyśmy być tymi których ta tragedia dotknęła bezpośrednio i tym samym nie chcielibyśmy nigdy przeczytac takiego zapisu być może o własnym dziecku. Broń Panie Boże.

#51 ~obi łan kenobi~

~obi łan kenobi~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:39:52

Tak masz rację! Problem jest i to RZECZYWIŚCIE WIELKI, ale ten problem musimy rozwiązywać MY którzy zostajemy na tym świecie-racjonalnym myśleniem na drodze,a te opowiadania " jakby, gdyby, to byłoby inaczej, to by przeżyli" zostawmy na pogaduchy między "swoimi" a nie uiszczajmy ich na forum, bo myślę,że nie chcielibyśmy być tymi których ta tragedia dotknęła bezpośrednio i tym samym nie chcielibyśmy nigdy przeczytac takiego zapisu być może o własnym dziecku. Broń Panie Boże.

nigdy nie gdybam, zachowuję to dla siebie

#52 ~kula~

~kula~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:42:12

nigdy nie gdybam, zachowuję to dla siebie

jednym słowem prawo jazdy najwcześniej od 25-go roku życia

#53 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:48:06

no ludzie, stało sie i juz, nie ma co sie rozczulać na głupotą ,a rodzicą nie ma co współćzuć bo sami sobie te dzieci wychowali, koleś ktory prowadził jest winny i została mu wymierzona odrazu sprawiedliwość, kazedgo dnia jak jade po naszych drogach , mijaja mnie w ekstra furach małolaty co od niedawna maja prawo jazdy i widze jak jeżdza , wogole nie przygotwani do kierowania pojazdem , strach teraz jeździc bo niewiadomo kiedy na Ciebie taki idiota wjedzie i Cie zabije, prawo jazdy nie dla deb***i !!!!!!!! takie moje zdanie

#54 ~MARTA~

~MARTA~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:49:27

Zgadzam się.Dodatkowo po KONKRETNYCH TESTACH PSYCHOLOGICZNYCH.

#55 ~kate~

~kate~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:52:41

A czy to coś zmieni myślisz??? Ile jest takich osób którym brak prawa jazdy nie przeszkadza? Ja osobiście zrobiłam prawko w wieku 21 lat, bo uważałam że do pewnych rzeczy trzeba mieć więcej w głowie, a i tak przyznaję, że w wielu sytuacjach nie umiałabym się zachować i jeżdżę na tyle ostrożnie żeby nikt na mnie nie klął że tarasuję drogę. A wszelkim idiotom trąbiącym za mną daję wolną drogę. Jak chcą i potrafią to niech sobie jadą.
Wiek naprawdę nie ma tak ogromnego znaczenia jak nam się wszystkim wydaje. Czasami głupota odzywa się też u doświadczonych i wiekowych kierowców... Niestety...

#56 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:59:09

O jednego pirata zabójce mniej na drodze.

#57 ~obi łan kenobi~

~obi łan kenobi~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 23:07:53

nie będę sobie wyobrażał jakbym sie czuł na miejscu rodziców tych dzieci tzn na miejscu rodziców zabójcy , poprostu ja nie spłodze takiego głupka , no chyba że matka będzie taką kretynką jak Ty

no trochę poleciałeś....

#58 ~````~

~````~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 23:13:51

znałam kierowce szkoda go:( [*]
współczucie dla rodziny.

p.s oszczedzcie glupich komentarzy nikt z was nie jest wyrocznia mądrosci.

#59 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 23:15:22

dla mnie chore sa te komentarze zgineło pięciu fajnych chłopaków. Wracali do domu po pracy i nie dojechali :( bedziemy was zawsze pamietac [*]

#60 ~Kron~

~Kron~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 23:18:14

napewno jechali za wolno, gdyby jechali 2x szybciej to wyparowaliby całkowicie, szkoda rodzin ale pasażerowie są tak samo współwinni jak sprawca, ja jak jadę z gościem co wchodzi 120 w zakręty to wysiadam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych