Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

136 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kielczanin~

~Kielczanin~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 19:03:34

Prosimy o uszanowanie bólu rodzin osób, które zginęły w wypadku. Nie pora na oceny. Prosimy o rozsądne komentarze.

#2 ~Pan Samochodzik~

~Pan Samochodzik~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 19:06:40

Wypadek.Giną ludzie...A dlaczego takie bydło się tutaj wypowiada? To nie marka samochodu jest winna ..za tą kierownicą ktoś siedział..Ludzie zacznijcie mysleć..

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 19:16:55

Pomilczmy chwilę.....

#4 ~KAROLINA~

~KAROLINA~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 19:18:45

A czy to tak naprawde ważne...czy ktoś jeździ na blachach TK czy TKI????
Dla mnie bez znaczenia....!!!! Wszystkich powinno się traktować jednakowo, nie zależnie od tego skąd pochodzi... Owszem, to audi było na TKI, ale to chyba nie jest ważne... bo każdy z nas może spowodować taki tragiczny wypadek. Nie mam zamiaru nikogo obrażać, ale nie raz sama widziałam "młodych" przejeżdżających nie daleko Woli Jachowej, bo mieszkam w miejscowości obok, jak w aucie na blachach TK daje muzyka, totalny lans bo "my jesteśmy z miasta"...';/
Do prędokości też jakoś sie nie dostosowywali....więc wybaczcie...
Sama jestem 20latka i naprawdę jest mi żal "równieśników"... zarówno tym z miasta jak i wsi brak wyobraźni... Bierze górę chęć zaimponowania innym... Niestety nie liczą się z konsekwencjami...

Wyrazy współczucia dla rodzin(*)(*)(*)(*)(*)

#5 ~ZZZZ~

~ZZZZ~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 19:25:43

Jestem zszkokowana tak durnymi i beznadziejnymi wypowiedziami!!!! Trzeba mieć bardzo wąski ogląd na rzeczywistość, żeby sądzić wszystkich ludzi przez pryzmat jednostkowych przypadków... tak samo jak ludzie ze wsi, tak i ludzie z miasta czasami nie potrafią sie zachować!!!! a osądzanie napodstawie miejsca zamieszkania świadczy tylko o ograniczeniu umysłowym tych piszących, żeby nie powiedzieć o upośledzeniu czy niedorozwoju...

#6 ~Izka~

~Izka~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 19:36:07

To na prawdę, straszna tragedia 5 młodych osób w taki beznadziejny sposób straciło życie. Bezsensowna śmierć, niestety bo większość młodych ludzi którzy jeżdżą jak wariaci jest zbyt pewna siebie i uważają, że ich na pewno taka tragedia nie spotka, bo jeżdżą ,,zajebiście". Żal mi ich na prawdę bo życie jest zbyt cenne żeby zostawiać je na drodze. Ja mam ogromna nadzieję że jednak może chociaż jeden na 1000 kierowców zastanowi się czy warto zapierd.... bez względu czy jest pogoda kiepska, ślisko, ciemno... czy lepiej dać sobie spokój i żyć.

#7 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 19:36:15

Każdy inaczej wypowiadałby się gdyby to był ktoś znajomy... Miejcie trochę szacunku...

#8 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 19:50:05

To jest wszystko wina prędkości . Trzeba umieć jeździć ALE z GŁOWĄ !! Ślisko , i pewnie to było przyczyną.

#9 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 19:57:14

Proszę wszystkich o powstrzymanie się od tych bezmyślnych, głupich i uwłaczających komentarzy. W tym momencie dla nikogo nie jest istotne jak to się stało, kto zawinił, jaka marka samochodu... teraz ważny jest tylko ból rodzin po stracie bliskich. Dla wielu osób były to pewnie najważniejsze i najwspanialsze osoby na świecie.. pewnie nie jednej osobie świat się dziś zatrzymał. Uszanujcie ból bliskich tych ofiar.
Nie oceniajcie pochopnie, nikt nie wie co go czeka.. ich spotkało przeznaczenie na drodze, może za zakrętem..

#10 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 19:57:38

Prosimy o uszanowanie bólu rodzin osób, które zginęły w wypadku. Nie pora na oceny. Prosimy o rozsądne komentarze.

Przydrożne krzyże to pomniku głupoty. Każda pora jest dobra na ocenę. Ktoś zabił siebie i czterech kolegów oraz zrobił krzywdę niewinnemu kierowcy autobusu. Dlaczego? Nie wolno uciekać od tego pytania. Pewno rodzina mówi, że to był taki fajny chłopak. Szybcy i wściekli, do jasnej q...wy nędzy, ruszajcie łbami za kółkiem.

#11 ~KAROLINA~

~KAROLINA~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 20:01:34

Przydrożne krzyże to pomniku głupoty. Każda pora jest dobra na ocenę. Ktoś zabił siebie i czterech kolegów oraz zrobił krzywdę niewinnemu kierowcy autobusu. Dlaczego? Nie wolno uciekać od tego pytania. Pewno rodzina mówi, że to był taki fajny chłopak. Szybcy i wściekli, do jasnej q...wy nędzy, ruszajcie łbami za kółkiem.

zgadzam się...

#12 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 20:02:00

Proszę wszystkich o powstrzymanie się od tych bezmyślnych, głupich i uwłaczających komentarzy. W tym momencie dla nikogo nie jest istotne jak to się stało, kto zawinił, jaka marka samochodu... teraz ważny jest tylko ból rodzin po stracie bliskich. Dla wielu osób były to pewnie najważniejsze i najwspanialsze osoby na świecie.. pewnie nie jednej osobie świat się dziś zatrzymał. Uszanujcie ból bliskich tych ofiar.
Nie oceniajcie pochopnie, nikt nie wie co go czeka.. ich spotkało przeznaczenie na drodze, może za zakrętem..

Lubię takie komentarze. Nieważne, jak do tego doszło bo teraz najważniejszy jest ból rodziny. I właśnie dlatego, że nikt się nad tym zastanawia zapewne już niedługo jakaś inna rodzina będzie przeżywała ból. Dlaczego z tych tragedii nikt nie wyciąga wniosków???

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 20:07:07

Najpierw trzeba ustalić, czy kierowca autobusu mówił prawdę. Jeśli tak, to z jaką prędkością pędziło to Audi przez obszar zabudowany, skoro wpadając w poślizg aż dwa razy się obróciło?
Faktycznie, straszna tragedia, ale właśnie dlatego trzeba jak najszybciej ustalić fakty i wyciągnąć wnioski. Dlaczego? Bo już za dużo tych trupów na naszych drogach. W Polsce wypadki drogowe niemal zawsze są wynikiem nieprzestrzegania przepisów. Mam nadzieję, że tym razem było inaczej, ale to chyba mało prawdopodobne.
Rodzinom ofiar należą się zarówno wyrazy głębokiego współczucia, jak i pełna prawda o przyczynach wypadku. Wiem to na pewno, bo gdyby z mojej rodziny ktoś zginął, musiałbym dokładnie wiedzieć, dlaczego tak się stało.

#14 ~KAROLINA~

~KAROLINA~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 20:14:12

Ta trasa jest strasznie zdradliwa... pełno zakrętów dość ostrych i nie wszędzie są znaki. Do tego wszystkiego, nie zawsze są "latarnie" włączone... Często tamtędy jeździłam i naprawdę przy większej prędkości wiele nie trzeba, by "oprzeć się" na pierwszym lepszym drzewie... Szczególnie przy takich warunkach jakie dziś mamy... A prędkość też musiała być o wiele za duża, skoro z samochodu prawie nic nie zostało... :(

#15 ~Mati~

~Mati~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 20:15:32

te wszystkie komentarze to porażka jakaś :o

#16 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 20:25:52

kierowca byl moj kolega sasiad:( naprawde straszna tragedia przed chwila sie dowiedzialam chlopak 19lat z ostrowca straszne:(

#17 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 20:32:38

Cholera, ciekawe kto ...

#18 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 20:35:18

nie rozumiem co kto???

#19 ~spox~

~spox~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 20:37:29

taka to bolesna droga do normalności.Trochę autami,część na ścigaczach,w sadzawkach,w studniach,pod ciągnikami,"węwnątrz" kombajnów,w przydrożnych rowach,od noża,prądu,dużo po "sace",również na linie.Życie weryfikuje bez potrzeby wojny.Rozsądnemu szkoda tylko przypadkowych ofiar które znalazły się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie.A ci co szukają niech szukają dalej a znajdą.

#20 ~KE~

~KE~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 20:38:19

DOPASOWAĆ SZYBKOŚĆ DO WARUNKÓW DROGOWYCH, TO TRAGEDIA

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych